Nemogucnost azuriranja aplikacija na androidu

poruka: 4
|
čitano: 3.164
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
protjeran
offline
Chrome i Webview se ne žele updatat

Rijec je o mobitelu Redmi note 9s, kupljen nov prije 3 mjeseca i od prvog dana nemogu nikako ove dvije aplikacije azurirati

 

Web prikaz android sustava i Chrome

 

Ajde zanemario sam to jedno vrijeme al sad me bas pocelo zivcirat jer neznam razlog i kako to uopce rijesiti? Ove tipke "Ažuriraj" mogu stiskat do preksutra nista se ne desava

 

nista mi ne pada na pamet u cemu bi bio problem pa molim za pomoc 

 

Jos jedan problem, prilikom logiranja bilo gdje na netu svaki put mi izbaci ovo upozorenje ( slika 2 ) Kako se toga rijesiti?

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 10:47 (minarelli).
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Nemogucnost azuriranja aplikacija na androidu
Instaliraj Aurora Store na Fdroid trgovini u preko nje azuriraj
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nemogucnost azuriranja aplikacija na androidu

Probaj nešto sa donjeg linka:

 

https://www.google.com/search?q=cannot+update+chrome+and+webview&oq=cannot+update+chrome+a&aqs=chrome.2.69i57j0l6.10670j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

 

(npr.  "Eventually fixed it by going into Settings - > Apps & Notifications and went into Chrome & Webview, clicked the three dots in the top right and uninstall updates and then relaunched play store and re-ran the updates.")

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.8.2020 9:52 (Punti).
11 godina
protjeran
offline
Nemogucnost azuriranja aplikacija na androidu

Evo ovo je rijesilo problem

 

CP

 

Update: I just fixed mine!...
I went into settings and then apps in the phone and disabled chrome and then enabled it again... That did nothing... But then I went and disabled the play store, restarted my phone and went back into settings and apps searched for the play store and enabled it again. I was then able to update my chrome browser. I hope this was helpful to someone.
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice