iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.243
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

ajde probat cu onda vratiti fire.... i ponovno ga JailBreakat ali napravio sam s njim i to ovom verzijom RC3 ali nisam pokušao ga ugasiti poslije toga(tj bio je spojen na komp) odmah sam napravio unlock sa redsnow pa mislim da je on problem tj nezbnam ...

 

 

a reci mi jer kad ga blackra1nom JB jel ce ga on sam restartat ili ja osobno moram izgasiti mob i upaliti (i jel to mora biti nekoliko puta ili samo jednom)? hvala puno 

nema gaaa...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Comfort kaže...

ajde probat cu onda vratiti fire.... i ponovno ga JailBreakat ali napravio sam s njim i to ovom verzijom RC3 ali nisam pokušao ga ugasiti poslije toga(tj bio je spojen na komp) odmah sam napravio unlock sa redsnow pa mislim da je on problem tj nezbnam ...

 

 

a reci mi jer kad ga blackra1nom JB jel ce ga on sam restartat ili ja osobno moram izgasiti mob i upaliti (i jel to mora biti nekoliko puta ili samo jednom)? hvala puno 

 

jednom, mislim da on sam, vidjet ces..ovisi koji soft imas..

Apple iPhone 3G 8GB-crni
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

verzija je 3,1,2 ! jedino sto neznam a čitao sam o tome da se spominje baseband neznam za što to služi  da li treba nešto posebno ...  hvala

nema gaaa...
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Moj savjet za jailbreak na 3.1.3. je to da pričekate i ne maltretirate se s jailbreakom nego pričekajte sljedeću verziju softwarea jer ovaj nema nikakve ključne nadogradnje na sebi. Pogotovo ako vam je uređaj već otključan. I oni koji su se zeznuli i nadogradili na 3.1.3., nema jailbreaka za vas, morat ćete se strpiti. Jedna moja prijateljica se zeznula i nadogradila na 3.1.3 i ja sam se mučila pronaći nešto da joj napravim jailbreak, ali nema, možda bude u budućnosti.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
pa reci prijateljici da se vrati na 3.1.2 i lijepo jailbreaka, ima na prosloj stranici kako
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Problem s tim vraćanjem na prijašnji softver je taj da ga neće moći koristiti kao mobitel, i to je lijepo napomenuto u tom postu. Zato kažem, bolje je pričekati neko vrijeme...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

EJ LJUDI AKO TREBA JAILBREAKAT 3.1.3 ILI OTKLJUCAT JA ZNAM JAVITE MI SE NA GORAN-1992@LIVE.COM

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Jer jailbreak za iPod Touch isti ko za iPhone?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

aydajte mi sad recite koji je najbolji program za jailbreak iPhone-a? i dali postoji za najnoviji update software-a 3.13?

 

dali je bolji blackrain ili red snow? ili ima jos neki bolji?

Proud to be adicted to WoW
16 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
vidikovac kaže...

aydajte mi sad recite koji je najbolji program za jailbreak iPhone-a? i dali postoji za najnoviji update software-a 3.13?

 

dali je bolji blackrain ili red snow? ili ima jos neki bolji?

ja sam sa blackra1n jailbreako i nikad nikakvih problema :D

http://damir-zg.deviantart.com/
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Mi može netko reć dal je jailbreak za iPod Touch isti ko za iPhone, i dal postoji jailbreak za 3.1.3 verziju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
djdragon95 kaže...

Mi može netko reć dal je jailbreak za iPod Touch isti ko za iPhone, i dal postoji jailbreak za 3.1.3 verziju?

http://lmgtfy.com/?q=ipod+touch+jailbreak

 

jednostavno??

Apple iPhone 3G 8GB-crni
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak

Hvala

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

Ja sam sebi naručio u t-mobilu jedan iphon 3Gs 32GB ... i ovi u t-mobilu kažu da je na njemu softwar 3.1.3 a htjeo bih ga jeilbreak-at ... jedino ako mogu kasnije vratit sve na staro ko kad sam ga kupio .. ne želim unlock sam da mogu free aplikacije..?? gubim li s time garanciju na uređaj ..

 

evo ja sam našo

pa mi recite dali je to ok da radim dali kasnije mogu sam stisnut u itunsu da nadogradi software i da on sam skine i instalira najnoviji applov fimware za njega... tnx

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zvjerkan kaže...

Ja sam sebi naručio u t-mobilu jedan iphon 3Gs 32GB ... i ovi u t-mobilu kažu da je na njemu softwar 3.1.3 a htjeo bih ga jeilbreak-at ... jedino ako mogu kasnije vratit sve na staro ko kad sam ga kupio .. ne želim unlock sam da mogu free aplikacije..?? gubim li s time garanciju na uređaj ..

 

evo ja sam našo

pa mi recite dali je to ok da radim dali kasnije mogu sam stisnut u itunsu da nadogradi software i da on sam skine i instalira najnoviji applov fimware za njega... tnx

Ja sam kupio prije par dana Iphone 3GS 32GB i na njemu mi je 3.1.2 soft!

Skype: internet.gospodin
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
RoTT kaže...
Zvjerkan kaže...

Ja sam sebi naručio u t-mobilu jedan iphon 3Gs 32GB ... i ovi u t-mobilu kažu da je na njemu softwar 3.1.3 a htjeo bih ga jeilbreak-at ... jedino ako mogu kasnije vratit sve na staro ko kad sam ga kupio .. ne želim unlock sam da mogu free aplikacije..?? gubim li s time garanciju na uređaj ..

 

evo ja sam našo

pa mi recite dali je to ok da radim dali kasnije mogu sam stisnut u itunsu da nadogradi software i da on sam skine i instalira najnoviji applov fimware za njega... tnx

Ja sam kupio prije par dana Iphone 3GS 32GB i na njemu mi je 3.1.2 soft!

Zavisi gdje si kupio i dali su na zalihama imali starije uređaje ili im je tek došla nova tura.

A čuj, možeš se raspitati u drugim T-centrima (zavisi gdje živiš)

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

a meni nitko nije odgovorijo dali mogu kad dođ iphon napravit to što je na onom linku i dali če bit s njime ok i dali ču izgunit garanciju.. i dali je moguće vratiti preko itunsa sve nazad preko update-a ??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
itko!?
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zvjerkan kaže...

a meni nitko nije odgovorijo dali mogu kad dođ iphon napravit to što je na onom linku i dali če bit s njime ok i dali ču izgunit garanciju.. i dali je moguće vratiti preko itunsa sve nazad preko update-a ??

iPhone uvijek mozes vratiti na pocetak. Ako ne ide standardno (vrlo, vrlo, vrlo rijetko) onda ide kroz DFU. Nikakvu garanciju ne gubis dokle god ga fizicki ne otvaras.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
Znaći ja njega mogu Jailbreak-at i vratit standardno preko itunsa update iphone nazad na staro.. a ako ga unlockam el onda gubim garanciju.. ili???
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zvjerkan kaže...
Znaći ja njega mogu Jailbreak-at i vratit standardno preko itunsa update iphone nazad na staro.. a ako ga unlockam el onda gubim garanciju.. ili???

Ma nema gubljenja garancije nikad. Unlock je samo jedan program koji instaliras i to je to. Ako ti se ne svidja, deinstaliras ga i gotovo.

14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak
aha .. to je sve na softwarskoj bazi .. znači sve što napravim mogu lagano preko updatea vratit na tvorničko??
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
DA
hmda
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Zvjerkan kaže...
aha .. to je sve na softwarskoj bazi .. znači sve što napravim mogu lagano preko updatea vratit na tvorničko??

Naravno, gle, i ako ga stavis na recimo 3.1.2. ne gubis garanciju jer je to potpuno dozvoljeno i nema razloga zasto ne bi imao 3.1.2 ako ti se svidja, nebi bilo logike da gubis garanciju jer dok izadje na primjer 3.1.4 i updeatas ga, po tome bi isto gubio garanciju..

Garanciju gubis ako ti mobitel strga, a jailbreakan je ili unlockan, naravno, samo ako u T-Comu skuze da si to radio..

Ja sam se dva tjedna dvoumio, jailbreakat ili ne,  i na kraju sam odlucio da da, jer lako mogu mogu mob vratit na njegove "tvornicke postavke"..

Jailbreak je odlicna stvar, samo trebas na pouzadnim mjestima skidat igrice i aplikacije tako da si ne skines kakav virus..Cool

Po meni je najlakse jailbreakat sa blackra1nom..

Ako te jos nesto zanima samo pitaj..

 

Ako sam kome pomogao, imate gumb HVALA !

 

Smijeh

Apple iPhone 3G 16GB
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.3.2010 20:09 (lg-viewty).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
lg-viewty kaže...

Jailbreak je odlicna stvar, samo trebas na pouzadnim mjestima skidat igrice i aplikacije tako da si ne skines kakav virus..Cool

Virusi jos ne postoje. Postojao je jedan, ali je zaustavljen sa firmwareom 3.0.1.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
facewithascar kaže...
lg-viewty kaže...

Jailbreak je odlicna stvar, samo trebas na pouzadnim mjestima skidat igrice i aplikacije tako da si ne skines kakav virus..Cool

Virusi jos ne postoje. Postojao je jedan, ali je zaustavljen sa firmwareom 3.0.1.

Da, ali mislio sam na one koji rade stetu na kompu..hehe Smijeh

Apple iPhone 3G 16GB
15 godina
offline
Iphone Jailbreak

Da sad ne otvaram temu mislim uzet ipod touch i jailbreakat ga.Pa sad me zanima na kojem principu se aplikacije i igre downloadaju na njega ?

Heavy Metalom i željezom protiv cajki !!!!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
Xbox360 Modder kaže...

Da sad ne otvaram temu mislim uzet ipod touch i jailbreakat ga.Pa sad me zanima na kojem principu se aplikacije i igre downloadaju na njega ?

po istom principu kao i za iPhone, znaci, dok ga jailbreakas, trebas na njemu instalirat app synce i skinut aplikacije s interneta, pokrenes ih na kompu preko iTunesa i on ih instalira na iPod kao da si ih platio i instalirao

Apple iPhone 3G 16GB
14 godina
neaktivan
offline
Iphone Jailbreak

znali itko kako zabranit Iphonu spajanje na net iako ima jailbreak!????? Naime jailbreako sam ga sa blackrain jailbreakom i ugasio mu edge,gps,location,3G a i dalj mi stizu poruke od t-mobil-a da mi free-surf prelazi 1MB i onda u roku par dana racun mi skoci sa 50kn na 350!!!!! dali itko zna na koji nacin se jos moze spajat na net da i to pogasim

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Iphone Jailbreak
branimir023 kaže...

znali itko kako zabranit Iphonu spajanje na net iako ima jailbreak!????? Naime jailbreako sam ga sa blackrain jailbreakom i ugasio mu edge,gps,location,3G a i dalj mi stizu poruke od t-mobil-a da mi free-surf prelazi 1MB i onda u roku par dana racun mi skoci sa 50kn na 350!!!!! dali itko zna na koji nacin se jos moze spajat na net da i to pogasim

Najjednostavnije je da stavis pogresan apn. Imas negdje web stranica sa kojih se downloada settings za apn, pa si skini neki od recimo AT&T i vise ti nece skidati.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice