iPhone Jailbreak

poruka: 3.121
|
čitano: 878.261
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
marxone kaže...

uzeo sam iphone preko oglasa i kad sam pokrenuo restore cekao sam nekih pola sata nakon cega sam prekinuo..vjerovatno bi cekao do sutra.. sad tek vidim da ima cydiu tj. da je jailbrekan.

jbg ne kuzim se bas u IOS ali dali se moze dici na IOS6 da ostane jailbrake? mob trenutno radi samo na t-mobile, a sa gevey sim na sve? dali se moze otkljucati da radi bez te kartice??

Zna neko??

14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

izbaci mi error 1604 pri restoru i update sta da radim da ga vratim u zivot :(

Trky
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

http://silv3rwind.com/

 

Kaj je s ovim? Jel tko isprobao?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Plahi kaže...

http://silv3rwind.com/

 

Kaj je s ovim? Jel tko isprobao?

Upravo sam skinuo i "program" je u RAR-u koji je zakljucan ( treba pass ), a do pass-a se "moze" doc ako se popuni survey, tako da je 100% fake...

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Danas sam uzeo iphone 4 8 GB i zanima me jailbreak. Prvenstveno me zanima jailbreak da stavim emulator od nintenda, al skidati ću i nove igre. Jel imaju gdje kakve upute te odakle skinuti progra, kako ga instalirati. Našao sam na netu dosta verzija jb-a, al ne znam koja je najbolj.a
Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
marojekalina kaže...
Danas sam uzeo iphone 4 8 GB i zanima me jailbreak. Prvenstveno me zanima jailbreak da stavim emulator od nintenda, al skidati ću i nove igre. Jel imaju gdje kakve upute te odakle skinuti progra, kako ga instalirati. Našao sam na netu dosta verzija jb-a, al ne znam koja je najbolj.a

Ovisi koji iOS imas na iPhone-u. To nam prvo reci pa cu ti dat link od Jailbreak-a.

 

 

1969 Dodge Charger R/T
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Verzija je 6.1.2 (10B146)

Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
marojekalina kaže...

Verzija je 6.1.2 (10B146)

Ovdje su ti upute za verzije 6.x do 6.1.2.

 

Link

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jel mi pametno update na 6.1.3?

Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
marojekalina kaže...

Jel mi pametno update na 6.1.3?

Ne, postoji jailbreak za 6.1.3. ali samo tethered(jedino  za 3GS old bootrom je untethered), što znači da ako ti se ugasi telefon, morat ćeš ga pali preko redsn0wa

 

Napravi jailbreak na ovo kaj imaš sad 6.1.2. preko gore tutorijala

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 14:38 (Flying Dutchman).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.5.2013 17:34 (marojekalina).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
marojekalina kaže...

Svejedno

Let them taste the triple guns... Aye, Captain
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Najbolje najnoviji!! S njim ima manje problema. Inace kolega nije napomenuo, jailbreak za 6.1.3/4 ne postoji za novije iOS uredaje (uopce) tipa iP5, iP4S, sve iPade, iPod 4g/5g... Dok samo za iP4 i iP3GS postoji
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
mladen_87 kaže...

 

Da se priključim temi...

 

Imam 3GS (proizveden u 49. tj. 2012)

Buraz napravio jailbreak - kaže pomoću redsn0w-a i unlock napravio

I sve je fino radilo prvih 5,6 dana, nakon toga iphone prestao primati bilo koju karticu.

 

Softver 6.0 (10A403)

Baseband 05.16.07

 

Da li se to može srediti? i kako?

 

Da li zna tko kakav dobar servis gdje bih ovo mogao riješiti? Prednost Zagreb-istok

13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav,

rodica mi je dobila iphone 3g i kada bi ga upalio on bi samo stajao na Apple logu... kada sam skinu itunes i pokusao restore javljao mi je error 1015. nakon malo guglanja skinuo sam 4.1 ios i stavio ga na mob i pomocu tiny umbrelle sam rjesio taj error i prošao apple logo i dosao do connect to itunes, al sad mi daje novi error (zaboravio sam broj) ali ocito ne podrzava tmobile sim card (jer ga je rodica dobila na poklon od momka pomorca pa se vjerojatno koristio neki drugi operater). zanima me da li mi tko moze rec kako da ga unlockam da ga moze koristit na tmobileu? ako neko ima neki updateani link ili nesto... jer sve sto nadem po internetu je dosta davno postavljeno pa nisam siguran u ispravnost s obzirom da sam noob. bilo kakva pomoc/link je dobrodosao.

Hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Operater ili sim nikako ne mogu utjecati na iTunes restore error, gluposti. Napisi koji error ti daje
Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Pozdrav forumaši, 

imam iphone 3GS 8gb, kupio sam ga preko njuškala prije nekih godinu dana, i onda je bio orginal dekodiran na t-mobile.... kasnije mi ga je jedan covjek preko njuskala jailbrejkal i otključal na sve mreže.... mobitel mi je postao dosta spor, i jako mi troši bateriju, a pošto skidam samo sa app storea, shvatio sam da mi je jailbrejk zapravo nepotreban i da mi ništa ne koristi, i da mi bezveze troši memoriju i cica bateriju...na njemu je 5.0.1 verzija softwera

znači ja bih htio maknuti taj jailbrejk, i updetati software, ali da mi ostane otključan na sve mreže.... Preko IMEI vidim da je mobitel iz 22 tjedna 2010 godine, pa mi je frend koji radi u T-centru kao 'otključao' mobitel, i evo došla mi je poruka od t-mobilea da mi je sada iphone otključan (makar je bio i prije vec otključan)

Muči me jedna stvar, frend mi je rekao da to nemogu napraviti jer mi je kao mobitel otključan preko neke aplikacije od jailbrejka, pa ako maknem jailbrejk da cu totalno zablokirati mobitel...
Da li je on u pravu?
Što nemogu jednostavno prikljuciti mob na itunes, napraviti restore, updetati software, i da bude otključan ? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Taj od kog si kupio, otkljuco ga je jailbreakanjem, istina (ultrrasn0w). Ali tvoj uredaj je sad ionako (bez tog) otkljucan tvornici preko tog kolege iz tcoma pa mozes slobodno dignut na software koji god zelis.

 

Frend ti nije u pravu jer nije upoznat s pricom da je tvornicki otkljucan, da se radi samo o softwerskom unlocku, bio bi on u pravu, ali ovako, slobodno radi otkljucan ti je mob bez obzira

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Hvala pismonošo :) znaci dovoljno će mi biti samo spojiti ga sada na iTunes, i napraviti restore, sam će mi ponuditi da ga automatski stavi na najnoviji software? pretpostavljam 6.1.3 jel...

I zanima me kako da  spremim podatke koji su mi gore (telefonski kontakti), te ako se mogu poruke kako spremiti,pošto su mi dosta bitne... To mogu preko backupa na iTunesu, ili ima na iphoneu ta funkcija ?
Možda pitam banalne stvari, ali nisam još to radio na svoju ruku pa neznam,,, 

14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Jel tko može dati link na upute za instalaciju emulatora od gameboya ili nintenda 64 za iphone 4, hvala.

Bane: I AM the League of Shadows, and I'm here to fulfill Ra's al Ghul's destiny!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Znači sad sam tek napravio problem....išo sam na itunes i napravio backup prvo.... zatim sam išao na restore, i sve se normalno događalo, i na kraju  je došlo do aktivacije iphonea, i tu je normalno stalo, odaberem jezik  i zemlju, i pise mi da se nemoze spojiti na server... strah me da sam baš jako zasro sve sad s ovim, kaj mogu napraviti sad ? ima netko da ga dodam preko skypa da mi objasni što trebam ?

Tu je i slika informacija s tog iphone-a... 

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.6.2013 2:32 (pedjo999).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Evo male pomoći,
dakle meni je na iphoneu 3GS bilo od iPada baseband 6.15.00, što za iphone očito i nije idealna situacija.
Da bih mogao ažurirati software morao sam prvo downgradati taj baseband na 5.13.04 ( ihpone-ov baseband). To se uradi tako da se skine najnovija verzija redsnOwa( ja sam skinuo 0.9.14.b3) link, te 6.0.0 verziju ipsw-a za 3GS  link..... kad to dvoje skinete samo pratite korake sa ove stranice http://www.redmondpie.com/how-to-downgrade-iphone-3gs-3g-06.15.00-to-05.13.04-baseband-for-unlock-and-working-gps/ 

Ako praatite ovo po redu, na iphone ce se instalirati i cydia, ali će se modem firmware promjeniti sa 6.15.00 na 5.13.04...
Zatim se preko cyde može instalirati i ultrasnOw aplikacija za otključavanje mobitela ako želite...
Ako neželite jailbrejkan iphone, možete spojiti iphone na iTunes i tada stisnuti na restore, i vratiti iphone na tvorničke postavke, ali će vam ostati ovaj baseband od iPhone-a pa će te moć ažururati iOS.... 

 

Nadam se da sam pomogao nekome, jer ja sam dva dana izgubio dok nisam uspio srediti to, ali ja sam totalni laik bio za ovo... Nisam na forumu našo ovakav postupak, ali ako negdje postji, moderator slobodno pobriši ovo..

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Imas iPad-ov BB...
Napravi DG na 05.13.04 i onda ce ti raditi
13 godina
offline
iPhone Jailbreak

Kako radi UltraSnowCN za iphone 4 s gevey sim.Ios je 4.3.3. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak

Postoji li kakva mogucnost da se stavi iPhone u DFU (Device Firmware Upgrade) ako je power button slomljen?
Citao sam i gledao,ali nema nista pouzdano. {#}
Pa ako je netko imao slican slucaj i uspio je stavit iphone u dfu mode prilikom jailbreak-a bio bih zahvalan ako napiše kako.

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 19:57 (Stux).
12 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
marxone kaže...

Kako radi UltraSnowCN za iphone 4 s gevey sim.Ios je 4.3.3. 

pogledaj možda ima nesto ovdje - KLIK! i KLIK!
Mislim da bi trebao raditi dobro i otkljucat sve bez problema,ali ako iOS podigneš na 5.x.x ili cak 6.x.x verziju,nez nisam siguran.
Jel imas dosta staru verziju za iPhone 4s + da moras i pogledat verziju basebanda da li se poklopa s UltraSnowom...

Poruka je uređivana zadnji put čet 20.6.2013 20:09 (Stux).
14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak
Da li ce se desit nesto neocekivano ako na jailbreakanom iPhoneu 5, 6.1.2 sustavu, updateam iPhone u postavkama ili moram preko iTunesa?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: iPhone Jailbreak
Plahi kaže...
Da li ce se desit nesto neocekivano ako na jailbreakanom iPhoneu 5, 6.1.2 sustavu, updateam iPhone u postavkama ili moram preko iTunesa?

hmm. ja niti nemogu prek ota na 4s udejtati na 6.1.3 jer mi to jailbreak blokira. pa onda valjda samo preko itunesa.

14 godina
neaktivan
offline
iPhone Jailbreak

Necete moc jailbreakati, niti vratit na stari software, s razlogom je OTA update jailbreakom onesposobljen

 

Sto se tice softvera, krajnje je glupo praviti update, cak i ako imate probleme s 6.1.2 mozete to rijesiti bez updatea

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: iPhone Jailbreak
Stux kaže...

Postoji li kakva mogucnost da se stavi iPhone u DFU (Device Firmware Upgrade) ako je power button slomljen?
Citao sam i gledao,ali nema nista pouzdano. {#}
Pa ako je netko imao slican slucaj i uspio je stavit iphone u dfu mode prilikom jailbreak-a bio bih zahvalan ako napiše kako.

  Skini redsnow, mislim da se zove DFU IPSW, to ti je pod extras

 

inace evo i tutorijal:

 

http://iphonetechtips.wordpress.com/2012/09/22/how-to-enter-dfumode-without-a-homepower-button-iphone-jailbreak/

 

I kako nisi uspio nac, prvih 1500 rezultata guglanjem je bas ovo rjesenje? Jedino ako si guglao na hrvatskom onda malo teze

Ukoliko smatrate da sam vam svojim postom, citiranjem, ili odgovorom pomogao, uzmite u obzir stisnuti tipku ''Hvala'', hvala Vam :)
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice