[Kupovina] PS5 Konzolu - novu

poruka: 11
|
čitano: 3.134
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] PS5 Konzolu - novu

Kupujem PS5, novi zapakirani ako je netko voljan prodati nudim 4000kn.

4 godine
offline
[Kupovina] PS5 Konzolu - novu

 Sretno !

11 godina
neaktivan
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
herya kaže...

 Sretno !

 Hehe a čuj možda se nađe netko tko je normalan i odlučio da mu ne treba pa proda nekom tko će ju zapravo i koristiti, znam da ekipa prodaje po njuškalu po 1000€ samo znam isto tako da to nitko pametan niti ne kupuje, čekam da dođe negdje u trgovinu pa ću uzeti, nema žurbe, ovdje ako netko naleti pa proda :)

9 godina
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
A tko bi ju normalan prodao za 4000 kn, pogotovo ako si ju platio i cekao 3 mjeseca. Ja svoju nebi prodao bez najmanje 5000 kn. Konzole nema na tržištu i nitko ju nece prodavati za 4000kn. Tko ju zeli nek plati ili ceka proljeće. Mislim da ces ju tesko naci po toj cijeni, radije se strpi par mjeseci.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.1.2021 11:39 (Gogy7).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
Gogy7 kaže...
A tko bi ju normalan prodao za 4000 kn, pogotovo ako si ju platio i cekao 3 mjeseca. Ja svoju nebi prodao bez najmanje 5000 kn. Konzole nema na tržištu i nitko ju nece prodavati za 4000kn. Tko ju zeli nek plati ili ceka proljeće. Mislim da ces ju tesko naci po toj cijeni, radije se strpi par mjeseci.

A isto tako možeš reći tko bi ju normalan išao kupiti za 5k, ništa me ne košta stavit oglas, ako se nađe netko normalan ok ako ne budem čekao dok se dođe u dućan pa kupim, ovo sa prednaruđbama ne pušim jer ne uplaćujem lovu unaprijed da čekam 2-3 mjeseca, kao kako su neki uplatili.

5 godina
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
Ako neces raditi prednarudjbu moci ces ga kupiti mozda tek na jesen jer je potražnja ogromna i jos najmanje 2 kontigenta ce se prodati preko prednarudjbi... Ali ti imas vremena
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
markoveliki kaže...
Ako neces raditi prednarudjbu moci ces ga kupiti mozda tek na jesen jer je potražnja ogromna i jos najmanje 2 kontigenta ce se prodati preko prednarudjbi... Ali ti imas vremena

 Ako bude tipa na computeruniverseu, nekom dućanu gdje ćeš moći platiti i drugi dan preuzeti budem naručio ali da radim prednaruđbe pa čekam 3 mjeseca ne hvala, rađe onda čekam dok ne dođe na police, to je čisto princip jer po iskustvima sa recimo kupnjom laptopa, komponenti samo loša iskustva imam. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 15:47 (donzega).
15 godina
offline
[Kupovina] PS5 Konzolu - novu

S obzirom da sam novu platio (sa BR) 4100kn u Svijet Medija, i imam dodatni controller i punjač, ispod 7k nemamo šta razgovarati, iskreno (iako ni za to ju osobno ne bih dao).

Kolega je obečao sinu za Božić kupit, shvatio oko 01.12. da ih nema i stavio se na sve liste (SD, SM, A1...), nudi 6k mimo normalnih trgovina/operatera i još uvijek mu se nigdje nitko nije javio, mislim da je tvojih 4k jako nerealno.

Oko 01.04. ako se sredi dostava, možda, trenutno sigurno ne.

13 godina
neaktivan
offline
[Kupovina] PS5 Konzolu - novu

dali se mogu koristiti PS4 kamera i ps4 move kontroler na PS5?

5 godina
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
Nego je li vlasnik teme kupio sta? Prosao 01.04. davno, kakvo je sada stanje pitanje je hoce li biti konzola u trgovinama i za Bozic (bez prednarudjbi).
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Kupovina] PS5 Konzolu - novu
markoveliki kaže...
Nego je li vlasnik teme kupio sta? Prosao 01.04. davno, kakvo je sada stanje pitanje je hoce li biti konzola u trgovinama i za Bozic (bez prednarudjbi).

 Jesam za 3850 u ducanu. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice