[Kupovina] Anker SoundCore life q30

poruka: 6
|
čitano: 2.350
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
[Kupovina] Anker SoundCore life q30

Kupujem navedene slušalice, može rabljene i bez garancije, nema nikakvih problema.

 

Cijena po dogovoru, preuzimanje ZG ili slanje poštom s prethodnom uplatom.

 

Lp

5 godina
offline
Re: [Kupovina] Anker SoundCore life q30

Prije mjesec dana sam sebi iste naručivao preko njihove EU stranice.

Godinu dana garancije i bile su na popustu.

 

I sada su na popustu - crne 64€.

Kroz tjedana dana su mi dostavili DHLom.

 

EDIT: ako misliš kupovati preko njih, požuri, još danas je popust. 

Ali znaju tu i tamo imati popuste, treba pratit sajt.

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 14:36 (oenghus).
9 godina
offline
Re: [Kupovina] Anker SoundCore life q30

Čini se da sam propustio onda :( A baš sam gledao jučer ujutro i nije bilo popusta...

 

Vidim da su na Aliju na popustu, no kad se plati carina ispadne me isto kao i da kupim po punoj cijeni. Morat ću još sačekati, hvala ti!

 

Nego, ako mogu pitati, kako te služe do sad?

 

 

 

 

5 godina
offline
Re: [Kupovina] Anker SoundCore life q30

Molim!

 

Mislim da su često na akciji u zadnje vrijeme (prijatelju sam preporučio ove sluške prije 3tjedna, tad su isto bile na akciji).

Valjda se rješavaju zaliha pošto su Q35 izašle. 

 

Nisam neki audiofil, ali za moje potrebe sluške su super (navečer kad žena i dijete legnu spavat, spojim ih s telkom i i taman su mi za igranje ili gledanje filmova /serija, povremeno i slušanje muzike preko moba, kad nisam za PCom).

Neki tldr - nisam uočio latenciju kad gledam telku, ANC je tak tak, rekao bih solidan za te novce, EQ presetovi + custom u soundcore aplikaciji, mogu se spojiti na dva uređaja istovremeno, u pozivima su super (u nekim reviewovima će reći loš mic, ali su izbacili update koji je to popravio) i za kraj baterija (40h s ANC on, odnosno 60h s ANC off  - komotno mogu poslužiti za neki duži put od par dana bez punjenja!).

 

I još jedna bitna stvar, imale su prejak clamping force za moju veliku glavu i to mi je izazivalo glavobolju (prvo sam mislio da je glavobolja od ANCa - link), ali, srećom, nakon drugog dana sam shvatio da je do clamping forcea, pa sam ih tjedan dana držao razapete o knjigu i sad je taman. 

 

 

14 godina
offline
[Kupovina] Anker SoundCore life q30

Nadam se da nije off topic, vezan je za Anker naravno. Nedavno sam narucio slusalice od njih i jedna je prestala radit kroz mjesec dana i doslovno me nista nisu puno ispitivali nego su odmah poslali nove na njihov trosak na adresu... Tako da radije uzmi sa original Anker stranice nego sa Alija itd...

5 godina
offline
Re: [Kupovina] Anker SoundCore life q30
rocko9 kaže...

Nadam se da nije off topic, vezan je za Anker naravno. Nedavno sam narucio slusalice od njih i jedna je prestala radit kroz mjesec dana i doslovno me nista nisu puno ispitivali nego su odmah poslali nove na njihov trosak na adresu... Tako da radije uzmi sa original Anker stranice nego sa Alija itd...

 Super za znati! 

 

PS, garancija je 18 mjeseci, a ne godinu dana, krivo sam vidio!

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice