[Razmjena] Kupujem Samsung S10/S10+ zaključana tema

poruka: 1
|
čitano: 2.577
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
[Razmjena] Kupujem Samsung S10/S10+

Kupujem Samsung S10, preferiram S10+ ali ako ima neka druga ponuda dolaze i drugi modeli u obzir. Uvjet je da je u dobrom stanju i da nije stariji od cca godinu dana.

Očekivani raspon cijene je 2000-3000 kn ovisno o modelu/jamstvu/starosti i sl, preuzimanje Zagreb i okolica (na trešnjevci sam).

 

Ako je netko zainteresiran za zamjenu + moja nadoplata, nudim:

  • Samsung S9, bez garancije, star oko 2 godine, nije razbijen, baterija nema problema, ekran nema ogrebotine, nedavno je i servisiran u ovlaštenom servisu jer ga je zezalo punjenje te sad sve radi uredno, imam i par korištenih i par nekorištenih maski + Ankerov bežični punjač.
  • Corsair H115i Pro vodeno hlađenje koje je još zapakirano i ima jamstvo još 3 godine 
  • Huawei Y6 2019 - nov, nekorišten, ima jamstvo samo treba provjeriti do kad traje
  • Del U2515H - 25" QHD monitor, nema jamstvo, komplet ambalaža, slabo korišten, ponekad se koristi kao dodatni ekran jer imam drugi, glavni 27".

 

Razlog kupnje S10 modela je najviše zbog toga što imaju bolju bateriju, iako nisam fan trenda gdje su mobiteli veličine tableta.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.10.2020 15:49 (markoal).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice