Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent 750W

poruka: 5
|
čitano: 2.546
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent 750W

https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/5735798_-prime-fanless-600w-seasonic.html
https://www.idealo.de/preisvergleich/OffersOfProduct/6189696_-prime-snowsilent-750w-seasonic.html

Dvojim između ova dva napajanja. Jedno je bez ikakvog ventilatora, a drugom se ventilator pali na 300W opterećenja. Sviđa mi se ideja apsolutnog izostanka bilokakvog ventilatora i tihog rada pod ogromnim opterećenjima, ali sam malo skeptičan da li to stvarno dobro funkcionira i u praksi. Recenzije su super no nikad ne znaš koje su sponzorirane...
Da li je netko od članova foruma posjedovao neko od ovih napajanja (ili oba)? Kakva su iskustva u praksi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.6.2019 19:16 (weirdfreak).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent
weirdfreak kaže...

Sviđa mi se ideja apsolutnog izostanka bilokakvog ventilatora i tihog rada pod ogromnim opterećenjima, ali sam malo skeptičan da li to stvarno dobro funkcionira i u praksi. Recenzije su super no nikad ne znaš koje su sponzorirane...

 

AX750, 6-7 godina, no problem whatsoever. 99% vremena ugasen ventilator. ovih 1% racunam rebooteve (kada zaspina ventilator) i Heaven test kada zakuca CPU/GPU 100%/100%

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
14 godina
protjeran
offline
Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent 750W

Zajednicko tim napajanjima je da su preskupa. Ja bi isao na jace napajanje koje gasi vent...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent
weirdfreak kaže...

Corsair RM1000X ili HX1000.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
16 godina
offline
Seasonic Fanless 600W VS. Seasonic SnowSilent 750W

Corsair RM1000 je kod mene u kompu, ne znam jel se vent vrtio ukupno 15 min u ovih par godina što ga imam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice