Lagano ITX kućište (jaka konfa)

poruka: 6
|
čitano: 2.470
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Lagano ITX kućište (jaka konfa)

Već sam bio odlučio za Fractal Core 500, ali me brine težina (4.4kg, a ići će na avion komp) pa bi rađe nešto do 3kg.

Unutra će jaka konfa tako da treba visina od bar 170mm za cooler procesora ili mjesta za 2x120/140 AIO.

Volumenom ne veće od 20l.

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 4:50 (Cylon1).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Lagano ITX kućište (jaka konfa)

moj savjet ti je fractal node 202 sa cryorig c7 cooper coolerom (115w tdp).  neces moc OC ko sa 240mm aio ali je dosta kompaktnije i lakse i ide sfx napajanje .  vec sam slagao par takvih bas radi aviona i ljudi su bili zadovoljni ili taj core 500 pa ce bit tezi

6 godina
neaktivan
offline
Re: Lagano ITX kućište (jaka konfa)

Bojim se da će bit slab i glasan cooler za ryzen 2700X. Mislio sam matičnu Gigabyte AB350N ITX, cooler Npoctua ND-U14S ili Scythe ninja 4 sa AM4 adapterom (davno sam imao ninju 2 i bila je vrh).

 

Treutno čak razmišljam uzet normalnu matičnu i case pa u avion samo komponente, a kad dođem na destinaciju, tamo kupit drugo kućište (jer ću tamo biti par mjeseci). Mislim da mi je to najbolje, jedina je zaje***** rastavljanje/sastavljanje.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Lagano ITX kućište (jaka konfa)

da da je barem 140w TDP kao wrath PRISME pa uzem ovu plocu http://prntscr.com/jirud5   i iskoristis XFR2 (jedini razlog zasto bis ionako uzeo 2700x umjesto 2700)  svakako bis trebao ic na x470 ako uzimas 2700x iato tako 2700x je 105w TDP CPU  a c7 115 tdp cooler tako da ce sa XFR2 aigurno ic na sve jezgre 3.8-3.9 dok ce na jednoj jezgri do dvije ic 4.0-4.1 nazalost sumjam da ce doc do 4.3-4.325 kao sa stock coolerom

6 godina
neaktivan
offline
Re: Lagano ITX kućište (jaka konfa)

Vidim ova Asus strix I ima WIFI (kod nas je nema.. ima neka F dosta skuplja). Treba mi sa WIFI i izbor je:

- MSI Carbon PRO ac - 1615kn

- Asrock Taichi - 1900kn

- Gigabyte Gaming 7 - 2050kn (nisam siguran jel opće dostupna)

 

Što misliš?

 

Koje bi mi bilo best buy kućište da nije velika zaje*** sa rastavljanjem/sastavljanjem svega?

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.5.2018 23:12 (Cylon1).
10 godina
offline
Re: Lagano ITX kućište (jaka konfa)

.. izbor MBO ovisan o WiFi   ....zvuči mi kao kad tražiš kućište samo sa ugrađenim pojačalom i zvučnicima ....

Barem danas ima wifi uređaja i puno boljih na izbor , a stolna računala uvjek gledam da su na žici radi stabilne veze.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice