Braided kabeli za napajanje

poruka: 8
|
čitano: 4.969
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
offline
Bijeli kablovi za napajanje

Pozz,

zanima me je li netko mozda naisao da ima u hr za kupiti bijelih kablova tipa ovi na slici, ili da su braided ili obicni ali da nisu onako sljepljeni jedan za drugoga,mogu i ekstenzije biti takoder.

 

Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Braided kablovi za napajanje
Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
0 0 hvala 1
10 godina
online
Re: Bijeli kablovi za napajanje
netflix kaže...

Pozz,

zanima me je li netko mozda naisao da ima u hr za kupiti bijelih kablova tipa ovi na slici, ili da su braided ili obicni ali da nisu onako sljepljeni jedan za drugoga,mogu i ekstenzije biti takoder.

 

Po meni je najisplativiji Aliexpress za te stvari jer su ti kablovi i ekstenzije precijenjeni u EU, npr: https://www.aliexpress.com/item/4000179926455.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.1b182e0ehIbK5v i dodje ti za jedno 3 tjedna na adresu.

4 godine
offline
Re: Bijeli kablovi za napajanje

ma znm al mi se ne da cekat mjesec dana da bi ustedio nes sitno, a i treba mi sada

10 godina
online
Re: Bijeli kablovi za napajanje

Pa nije bas sitno. Npr. dostava iz Cablemoda kosta koliko i taj cijeli set kablova. 3 tjedna nije puno, iz EU bi npr. cekao recimo 2 tjedna. Na njuskalu ces jako tesko naci set. Dostava iz ipona (Madjarska) ti kosta dobrih 75 kuna. Vidi Conrad jos, ali i tamo ces cekat dostavu jedno tjedan. Znaci kako got okrenes ces cekati, nitko to nema na lageru jer nije bas nesto sto se masovno kupuje..

12 godina
online
Re: Braided kablovi za napajanje
Ne isplati se više naručivati s alija jer ne znaš hoće li paket doći za mjesec dana, tri mjeseca ili neće uopće doći.
Ima tu po forumu postova gdje ljudi pišu da još uvijek čekaju stvari naručene u desetom i jedanaestom mjesecu.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Braided kablovi za napajanje

bilo je u micronisu phanteks cabloca ali ih vise nema..na njusci bitfenix ali 500kn set.  ali ima sve u setu....

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Braided kablovi za napajanje
darkborg kaže...
Ne isplati se više naručivati s alija jer ne znaš hoće li paket doći za mjesec dana, tri mjeseca ili neće uopće doći.
Ima tu po forumu postova gdje ljudi pišu da još uvijek čekaju stvari naručene u desetom i jedanaestom mjesecu.

Da, zato sto uzmu najjeftiniju dostavu, ustede par dolara, cekaju par mjeseci vise i onda se cude.. Znaci zavisi ti od dostave kad ce doc.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice