Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

poruka: 12
|
čitano: 3.798
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a".
16 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

Ok, da li mi netko može objasniti zašto je PC sa sličnim ili slabijim karakteristikama avion prema ovakvim Androdi uređajima? Specifikacije se sve više pumpaju, a performanse sve gore.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
southy kaže...

Ok, da li mi netko može objasniti zašto je PC sa sličnim ili slabijim karakteristikama avion prema ovakvim Androdi uređajima? Specifikacije se sve više pumpaju, a performanse sve gore.

Ukratko, jer su komponente jače u računalu a propusnost među njima veća. A i linux (android) nije poznat po učinkovitom izvlačenju maksimuma iz uređaja.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2020 19:59 (love2ml86).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
Ide sa 16 gb, a ne s 16 gb
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

Dobro, imati će hrpu rama i megapiksela, ali hoće li imati bitne stvari, poput notifikacijske lampice?

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

OK, ovo je dugačije od svih leakova u zadnjih 2-3 mjeseca.

Bilo ja govora da će biti oko 4500mAh baterija, ekran 90Hz, od 6 do 12GB memorije, i punjenje 66W (OK, 65 je blizu  )

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
Ja jos uvijek imam samo 8gb rama u kompjuteru. Prestigli me mobiteli i to duplo :(
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

Ima nešto i tome da ti jači cpu ždere oko 100 Wata u loadu dok taj ARM procesor u mobitelu 5 wata ,možda sam i puno rekao ....količina Rama ne govori o procesnoj moći 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
Ima smisla ako će vrtjeti virtualke...

bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
Ima smisla ako će vrtjeti virtualke...

bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a
love2ml86 kaže...
southy kaže...

Ok, da li mi netko može objasniti zašto je PC sa sličnim ili slabijim karakteristikama avion prema ovakvim Androdi uređajima? Specifikacije se sve više pumpaju, a performanse sve gore.

Ukratko, jer su komponente jače u računalu a propusnost među njima veća. A i linux (android) nije poznat po učinkovitom izvlačenju maksimuma iz uređaja.

 Bas nasuprot, Linux ce za power computing iz istog hardvera izvuc puno vise nego bilo koji drugi OS. To sto na njemu ne rade igrice ili benchmarkovi, to nema veze s tim koliko Linuxi mogu "izvuc" - Android je Linux kernel + JVM, i niti jedno od tog nije neki veci bottleneck. Frekvencija i broj jezgri na tim CPU-ovima i te arhitekture nisu nikako usporedivi s x86-icama, ne samo "propusnost". Propusnost cega, majketi. Trkeljas....

mojpismonosa
12 godina
offline
Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

Kaj bu taj za first person shootere sa 120hz ekranom? 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 10 Pro s 16 GB RAM-a

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 1:00 (love2ml86).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice