Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, znanost

poruka: 4
|
čitano: 1.423
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, znanost".
15 godina
online
Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, znanost

Nadam se da je ovo zadnji put da se "sekundarna" bina nalazi na onako otvorenom prostoru. To je bilo loše i ispod svakog standarda. Uvreda za ljude koju su probali nešto vidjeti/čuti i same predavače. 

 

Prošle godine je to bilo na puno višem nivou. Razumijem da je novi prostor da možda nema neke sporedne dvorane. No mogli ste bar napraviti neki improvizirani kartonski ili sl zid i zatvoriti tamo dio prostora. A ne da pokušavaš nešto čuti a kraj tebe stoji i laje hrpa ljudi na mobitele i međusobno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, zna
plavi08 kaže...

Nadam se da je ovo zadnji put da se "sekundarna" bina nalazi na onako otvorenom prostoru. To je bilo loše i ispod svakog standarda. Uvreda za ljude koju su probali nešto vidjeti/čuti i same predavače. 

 

Prošle godine je to bilo na puno višem nivou. Razumijem da je novi prostor da možda nema neke sporedne dvorane. No mogli ste bar napraviti neki improvizirani kartonski ili sl zid i zatvoriti tamo dio prostora. A ne da pokušavaš nešto čuti a kraj tebe stoji i laje hrpa ljudi na mobitele i međusobno.

 Svjesni smo tog problema i sasvim sigurno, ako ostanemo i iduće godine na istoj lokaciji, to će se riješiti na neki drugačiji način.

 

U svakom slučaju - hvala ti što si došao.

...
15 godina
offline
Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, znanost

Za sekundarnu binu se slažem s prethodnim komentarom.

Ono što bih nadodao je da se dogovori s nekim tko bi doveo neki food truck ili nešto da se u kratkim pauzama može pojesti nešto kvazi normalno a da nije pekarna. I da se mogu kupiti neke boce vode/soka i sl. jer je malo neugodno sjediti pola dana bez cuge.

Ostalo super!

 
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Više od 3.000 zaljubljenika u tehnologiju, znanost

Dragi moji bugovci, meni je bilo odlično.
Od početka ljudi su ispred dvorane, nestrpljivo čekali ulaz i početak BFS. Kako se vrijeme otvaranja približavalo, posjetitelji su bile više, nego uzbuđeni. Bio sam na većinu predavanja u glavnoj dvorani, te nešto malo manje u hodniku pored. 90% vremena sam proveo na BFS, osim onoga kada sam išao gablati i nešto sitno privatno obaviti do Martinovke. Mogu reći da se vidio, trudi i zalaganje organizatora, jer je Show organizian na najbolji mogući način. To je jednostavno tako kada svi daju sve od sebe. Pogotovo voditelj Šarić, koji je praktički sa svježim bolovima od operacije išao voditi BFS na vrhunskoj razini.

 

Pored zanimljivih i korisnika predavanja, otvaranja tema u živo na mjesto događaja, velika je prednost ovakvih manifestacija što se ostvaraju kontakti sa ljudima iz branše, te neki još neki posredni drugačije prirode. Gospodin Kopal održao je znakovito predavanje, nekog kojega još treba jednom proučiti one teme što se bile obrađene sa njegove strane u BUG/Mreži svojedbno. Paneli su isto tako korisni, jer su se sučeljavali ljudi koji su branili suprostavljene teze. Doc nam je pokazao kako moderna tehnologija spašava živote. 5G je tu sa nama i ne misli tako brzo otići. Kada vidiš tenkiste iz Iron Bull ustvari skužiš koliko je svijet mali, te koliko BUG pomaže svojim djelovanjem da netko svoju realiziranu ideju plasira na svjetsku

pozornicu. Ono sa kukcima je bilo samo za najhrabrije među nama....Sponzori, bogate nagradnjače,...


To je bio praznik, zaljubenika i štovatelja, kompjutera i tehnologije. Onaj duh koji vlada na BFS je kao svježi zrak u zagušljivoj sobi od ustajalog zraka.
BFS je ona iskra boljega svijeta koji dolazi.

 

Hvala Vam dragi moji bugovi na svemu. Praznik, dragi ljudi, duh progresa,....

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 0:20 (PzKpfw).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice