Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

poruka: 66
|
čitano: 8.703
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i".
15 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

ai prvo na vjeronauk, a kad obavi sve sakramente (i crkveno se vjenča s nevinom ai) ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
17 3 hvala 1
15 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Hm..  ja sam pomislio da ce bas imati interesa za AI dok je u ovom mladom stanju razvoja...

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
wyks kaže...

Hm..  ja sam pomislio da ce bas imati interesa za AI dok je u ovom mladom stanju razvoja...

 Zašto, pa ionak imaju hrpu if-then AI članova 

 

Kruha i igala...
13 godina
odjavljen
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Ovaj Vatikan je kao ona štreberica u mom razredu u osnovnoj, odgovaraju i na pitanja koja nisu njima postavljena.

 
11 2 hvala 0
12 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Muka mi je vise od ovih forsiranja personifikacije algoritama. Ako ovo nije pokazatelj da je sve otislo k vragu, ne znam sto je.

 

Predlazem über eticke konfiguracije AI u samovozecim automobilima certificirane od vjerskih organizacija. Tako bi u slucaju da moraju birati, gazili 10 nevjernika jer ce oni ionako u pakao, a ne onog pojedinca koji vjeruje u jedino ispravno superiorno bice. U slucaju da je nevjernik u kolima, strmoglavi sve u provaliju.

Moj PC  
9 3 hvala 0
6 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

 

Bitno je da budući AI bude programiran po biblijskim algoritmima

 

Mojsije se razljuti na zapovjednike vojske, tisućnike i satnike, koji se bijahu vratili s toga bojnog pohoda. Reče im: "Što! Na životu ste ostavili sve ženskinje!"
"A baš su žene, po nagovoru Bileamovu, zavele Izraelce da u Peorovu slučaju istupe protiv Jahve."
"Stoga svu mušku djecu pobijte! A ubijte i svaku ženu koja je poznala muškarca! A sve mlade djevojke koje nisu poznale muškarca ostavite na životu za se."
Knjiga o brojevima, 31

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 18:31 (HCMAA).
Moj PC  
8 2 hvala 0
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
HCMAA kaže...

 

Bitno je da budući AI bude programiran po biblijskim algoritmima

 

Mojsije se razljuti na zapovjednike vojske, tisućnike i satnike, koji se bijahu vratili s toga bojnog pohoda. Reče im: "Što! Na životu ste ostavili sve ženskinje!"
"A baš su žene, po nagovoru Bileamovu, zavele Izraelce da u Peorovu slučaju istupe protiv Jahve."
"Stoga svu mušku djecu pobijte! A ubijte i svaku ženu koja je poznala muškarca! A sve mlade djevojke koje nisu poznale muškarca ostavite na životu za se."
Knjiga o brojevima, 31

 

 

Krscanstvo je religija mira (ಠิ౪ಠิ*)

8 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Taj debilizam od religije bi već jednom trebalo zakonom zabranit.

Twitch-Mr_DUXCRO
Moj PC  
9 4 hvala 1
16 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Najveći je debilizam to sve skupa nazivati umjetnom inteligencijom. To isto ko da za primordijalnu amebu govorimo da je npr. delfin.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
4 2 hvala 0
8 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

ako vatikanci uspiju nametnuti svoje moralne standarde AI-ju ,Terminator će postati realnost 

waaagh ; #boycottTurkey
 
1 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
warhammer kaže...

ako vatikanci uspiju nametnuti svoje moralne standarde AI-ju ,Terminator će postati realnost 

Proklet bio tko nemarno obavlja poslove Jahvine! Proklet bio tko krvlju mač svoj ne omasti!
Jeremija 48, 10

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Opaa, ovdje imamo jos jednog biblijskog znalca..zar nije dosta sto nas religije truju svojim interpretacijama još i ti trabunjaš svoju!

 
0 6 hvala 0
12 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Ova tema vec smrdi bildanje ega svih ateista ovdje.Nema veze,zivjeti u neznanju je super zivot,samo sto je poprilicno nekulturno i primitivno blatiti nesta o cemu jednostavno-nemate pojma!

 

  

Ne vjeruj ženi koja laže!
Moj PC  
5 7 hvala 3
15 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
HCMAA kaže...

Proklet bio tko nemarno obavlja poslove Jahvine! Proklet bio tko krvlju mač svoj ne omasti!
Jeremija 48, 10

 blago onima kojima je blago jer im nije uopće loše. (grunf, 12:17)

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Šta ti pričaš Milka, kažeš ateisti, ma kako mozes samo o njima tako, oni su ti mudri i puni znanja. Vidis sta im je u potpisu "mudrost i znanje" nose majicu E=mc2. to ti puno govori. Ako nesto imaju to je znanje!

 
5 3 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
Milka30 kaže...

Ova tema vec smrdi bildanje ega svih ateista ovdje.Nema veze,zivjeti u neznanju je super zivot,samo sto je poprilicno nekulturno i primitivno blatiti nesta o cemu jednostavno-nemate pojma!

 

  

Napiše onaj kojem je moto "blago onom koji ne vidje, a vjeruje", što se u slobodnom prijevodu prevodi u "blago onom tko ne zna, a vjeruje".

 

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
12 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
MrBlc kaže...  

Napiše onaj kojem je moto "blago onom koji ne vidje, a vjeruje", što se u slobodnom prijevodu prevodi u "blago onom tko ne zna, a vjeruje".

 

Hmmmm ne bas,moj moto je,ako bolje procitas:Ne vjeruj ženi koja laže!

 

Taj citat koji si izvukao iz Biblije ima sasvim drugo znacenje i normalno je da ga kada ne znas cijelu pricu,sasvim pogresno interpretiras!

Nesta slicno kao kada bi neki neuki izreku "Dajte mi dovoljno veliku polugu i njome cu pokrenuti svijet",shvatio kao da ljude treba udarati velikom polugom da se pokrenu!

Usporedba je jadna,ali je ista kao kada neuki(necu reci ateista,jer i njih ima pametnih) uzimaju citate iz Biblije te ih interpretiraju na loš nacin-u biti na onaj nacin koji ateistu odgovara,samo zato da bi bildao svoj ego.

Ne vjeruj ženi koja laže!
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 18:47 (Milka30).
8 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Pa posto svi pricaju o tome zasto nebi i vatikan, imaju jednako pravo kao i svi drugi

Moj PC  
4 1 hvala 3
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
Na vjeronauku sam sjedio dovoljno dugo da znam da se tu misli na traženje dokaza, a znanost nam je pokazala da je upravo traženje dokaza temelj znanja.

Na kraju, jedina korist koja se pokazala od tog sjedenja na vjeronauku jest znanje iskoristivo u ovakvim uzaludnim raspravama
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
8 godina
online
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

AI ne postoji, to je sve samo PR predstava za skupljanje love ;)

To je sve još uvijek kalkulator koji ima mogućnost samoučenja do neke primitivne granice. Ovo je fascinantno i jako korisno u mnogim situacijama, ali daleko je to od opasnog AI.

Za sad ne postoji dovoljno razvijen hardware (možda kvanta računala to mogu, nemam pojma) koji bi omogućio stvaranje stroja koji razumije, misli i možda i osjeća kao što to čine ljudi ili neka primitivnija stvorenja.

 
0 1 hvala 0
6 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
BDS kaže...

Opaa, ovdje imamo jos jednog biblijskog znalca..zar nije dosta sto nas religije truju svojim interpretacijama još i ti trabunjaš svoju!

 “Ne sudite i nećete biti suđeni. Ne osuđujte i nećete biti osuđeni. Praštajte i oprostit će vam se.” (Lk 6,37)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
Ajar kaže...
HCMAA kaže...

Proklet bio tko nemarno obavlja poslove Jahvine! Proklet bio tko krvlju mač svoj ne omasti!
Jeremija 48, 10

 blago onima kojima je blago jer im nije uopće loše. (grunf, 12:17)

 Blago nama. (Ankica Tuđman)

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
6 godina
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
Visak kaže...
Ajar kaže...
HCMAA kaže...

Proklet bio tko nemarno obavlja poslove Jahvine! Proklet bio tko krvlju mač svoj ne omasti!
Jeremija 48, 10

 blago onima kojima je blago jer im nije uopće loše. (grunf, 12:17)

 Blago nama. (Ankica Tuđman)

 “Zaista, kažem vas, teško će bogataš u kraljevstvo nebesko. Lakše je devi kroz uši iglene nego bogatašu u kraljevstvo Božje.” (Mt 19,23-24)

 

„Blago siromasima duhom, njihovo je kraljevstvo nebesko“ (Matej 5, 3)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
8 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

da se razumijemo ,Ja nisam ateista,vjernik sam,klanjam se,poštujem,molim ... vjerujem u jednog i jedinog ,dragoga,tvorca Letećeg Špageti Monstera !

waaagh ; #boycottTurkey
 
4 3 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
LIFO kaže...

AI ne postoji, to je sve samo PR predstava za skupljanje love ;)

To je sve još uvijek kalkulator koji ima mogućnost samoučenja do neke primitivne granice.

Možeš li dokazati da si ti išta više od toga? Ako ne možeš, onda iz napisanog slijedi da ni tvoja inteligencija ne postoji.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
16 godina
neaktivan
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Mi se tu sprdamo, ali činjenica je da su etička pitanja Crkvi uvijek zanimljiva, i da se u novijoj povijesti oko takvih stvari dizala na stražnje noge i vrištala kako se ljudi igraju bogova (u staroj povijesti se to rješavalo još gore), a sada se time bavi tako da uljudno podupire jednu civilnu inicijativu. Velik je to napredak, šteta što su ovog koji je za to zaslužan otrovali.

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Na Bug-ovom forumu stanje redovno...

 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Otkantaće ih AI i to preko Oslobođenja!

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjetne i

Čuj ti njega, on je sjedio na vjeronauku...pazi izjave:"jedina korist koja se pokazala od tog sjedenja na vjeronauku jest znanje iskoristivo u ovakvim uzaludnim raspravama".


Ma kakvo znanje, to ti je čista indoktrinacija naukom crkve. Nema veze s Biblijom i onim što je u njoj zapisano. Kakvi Božići, darovi, drvca i lampice..uskrsi zečevi, pilići, jaja, patke i patkice. To si učio na vjeronauku, dva najveća crkvena blagdana koji nemaju veze s biblijom. I ti imaš znanje. I onda si tamo negdje u istom trenutku shvatio kako zubić vila ne postoji i da jaja, pilići, Isus i hrpa cirkusa nemaju baš neke logike. I..., evo tebe IQ ide preko 200...samo znanje, pamet, mudrost...joj kako sam pametan. Počinje religija svetog grala znanosti. Uglavnom si indoktriniram hrpom gluposti koje nemaju nikakve veze s knjigom kao što je Biblija, imaš znanje o čušpajzu religijskih doktrina koje nemaju nikakve veze s tom knjigom. I onda kreču rasprave kako je Biblija ovo ili ono. Naravno, obavezno štivo su opskurne stranice koje se uglavnom bave čušpajzom religijskih doktrina pri čemu nude nove alternative objašnjenja Biblije i sve je naravno "znanost approved".

 

Ne znam što mi je gore...a na kraju je to ista batina... jedni tuku s jednim krajem a ovi s drugim.

 
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vatikan se uključio u raspravu oko etike umjet
I eto, još jedna tema, valjda deseta po redu, na kojoj tumačiš što Biblija nije, a ni slova o tome što Biblija jest.

Tvoje tumačenje Biblije se razlikuje od službene nauke Crkve, ali se razlikuje i od tumačenja mnogih drugih čije tumačenje se razlikuje od službenog. Sad, da li si ti najinteligentniji od svih tih koji tumače Bibliju i našao si pravo značenje ili si samo uspio naći tumačenje koje tebi rješava kognitivnu disonancu? Ako je ovo prvo u pitanju, možda ne bi bilo loše da se ostaviš Biblije i kreneš rješavati neke ovozemaljske probleme...
Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice