Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

poruka: 22
|
čitano: 6.422
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist".
15 godina
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

da nije smiješno, bilo bi još smješnije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
18 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Trebali su joj dati sporazumni otkaz i sve zataskati. Stavit neki drugi razlog zbog cega je dobila otkaz.
Umjesto toga oni tuze, sve je zavrsilo u javnosti, i napravili su iphonu vrhunsku reklamu.
Ispada da je iphone toliko bolji od samsunga da ga cak i samsungovi promotori koriste.

Sigurna trazilica: https://www.startpage.com/ Sigurna e-posta: https://protonmail.com/
 
12 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
texas.bug kaže...
Trebali su joj dati sporazumni otkaz i sve zataskati. Stavit neki drugi razlog zbog cega je dobila otkaz.
Umjesto toga oni tuze, sve je zavrsilo u javnosti, i napravili su iphonu vrhunsku reklamu.
Ispada da je iphone toliko bolji od samsunga da ga cak i samsungovi promotori koriste.

Kako to misliš ISPADA

Zanimljivo kako Apple ne treba plaćati nikome da koristi iPhone ... #justsayin

 

 

13 godina
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

ono kad ti je proizvod tako loš da ga ne koristiš ni kad te plaćaju da to činiš :D

 
12 1 hvala 0
13 godina
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Uopće ne sumnjam da će  platiti i 16 milja $ njoj samo zato da se dalje u procesu reklamiraju , a Samsung neka tužaka kao kakva uvrijeđena frajlica !!!! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 3 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Z3k0 kaže...
texas.bug kaže...
Trebali su joj dati sporazumni otkaz i sve zataskati. Stavit neki drugi razlog zbog cega je dobila otkaz.
Umjesto toga oni tuze, sve je zavrsilo u javnosti, i napravili su iphonu vrhunsku reklamu.
Ispada da je iphone toliko bolji od samsunga da ga cak i samsungovi promotori koriste.

Kako to misliš ISPADA

Zanimljivo kako Apple ne treba plaćati nikome da koristi iPhone ... #justsayin

 

 

 Za starlete definitivno bolji izbor.

13 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
BlueMax kaže...

Kako to misliš ISPADA

Zanimljivo kako Apple ne treba plaćati nikome da koristi iPhone ... #justsayin

 

 

 Za starlete definitivno bolji izbor.

 https://www.cultofmac.com/302214/cnn-anchor-denies-using-microsoft-surface-ipad-stand/

ma za svih :D

8 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
BlueMax kaže:

“Za starlete definitivno bolji izbor”

Je je. Inače prosječanin građanin kompilira linux kernel na mobitelu kako bi mogao računati putanju SpaceXa do Marsa, a u slobodno vrijeme folda proteine za cjepivo protiv HIVa
Ja rekoh
16 godina
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Pa kol'ko moraš biti glup za ovakavu stvar ?!

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

 Hmmm...., možda joj je Apple dao ponudu koju nije mogla odbiti 

 

Hmmm...
 
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Feudalac kaže...
BlueMax kaže:

“Za starlete definitivno bolji izbor”

Je je. Inače prosječanin građanin kompilira linux kernel na mobitelu kako bi mogao računati putanju SpaceXa do Marsa, a u slobodno vrijeme folda proteine za cjepivo protiv HIVa

tim više je prosječni građanin glup koliko i ta poslovična starleta/plavuša kad ga uspiju uvjerit da mu treba mobitel od 12.000 kuna za fejsbuk i viber

 

12 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Feudalac kaže...
BlueMax kaže:

“Za starlete definitivno bolji izbor”

Je je. Inače prosječanin građanin kompilira linux kernel na mobitelu kako bi mogao računati putanju SpaceXa do Marsa, a u slobodno vrijeme folda proteine za cjepivo protiv HIVa

 Bingo! Prosječan smartphone korisnik ne iskorištava ni 20% mogućnosti kineskog smartphonea od 200$. Jedini smisao koji pronalaze u višoj cijeni je upravo to - viša cijena.

13 godina
neaktivan
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Pogledao sam par videao na ubi2 i ne izgleda mi ko starleta, po wpedii je čak nešto završila.

Ima mala vjerjatno asa u rukavu  

 

Hmmm...
 
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Ako ste se ikada pitali je li svijet otišao k vragu, ovo vam je odgovor. Da, otišao je k vragu.

 
6 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Bolje je lovu potrosit na felge, spustanje karoserije i tetovazu :) .
12 godina
neaktivan
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
mihaelamj kaže...
Bolje je lovu potrosit na felge, spustanje karoserije i tetovazu :) .

 Po mogućnosti tetovirat random kineske znakove 

11 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Dead kaže...
picajzla0707 kaže...
Feudalac kaže...
BlueMax kaže:

“Za starlete definitivno bolji izbor”

Je je. Inače prosječanin građanin kompilira linux kernel na mobitelu kako bi mogao računati putanju SpaceXa do Marsa, a u slobodno vrijeme folda proteine za cjepivo protiv HIVa

tim više je prosječni građanin glup koliko i ta poslovična starleta/plavuša kad ga uspiju uvjerit da mu treba mobitel od 12.000 kuna za fejsbuk i viber

 

 Ovo tvoje nagađanje već prelazi u seksizam. Ti dotičnu jako dobro poznaješ pa možeš ovako trabunjati o njoj. 

 uopće nisam govorio o "dotičnoj" i iskreno nemam pojma tko je dotična, nego sam odgovorio na ovo o starletama u određenom kontekstu - dakle o osobama koje su lakomislene, glupaste i povodljive

u kontekstu naravno, jer nije niti svaka starleta/plavuša ista, zato sam dodao i ono - poslovična

isto kao što za muškarce koji nisu baš previše pametni kažeš - krkani, pa te nitko ne optužuje za seksizam

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Već vidim Bugov COC u skoroj bućnost 

 

NHF

Hmmm...
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Tužba protiv Samsungove promotorice koja je korist

Neka institucije rade svoj posao!

 
2 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
Fulcrum kaže...

Neka institucije rade svoj posao!

 I struka!

13 godina
offline
Re: Tužba protiv Samsungove promotorice koja je ko
If you notice this notice, you will notice that this notice is not worth noticing.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice