Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

poruka: 16
|
čitano: 5.007
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic".
16 godina
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

Mogli ste bar napisat da je sponzoriran članak.... 

 
15 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve

uopće nije 

8 godina
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

#no promo.

 
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
Veliki senzor? Lol, smece koje ima identicne fotke kao ona nokia iz 2012g s 45mp samo treba odluciti koje su vise umrljanije. Kaj radi dobar marketing to je strasno.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 4 hvala 0
15 godina
online
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

ma otkad je u mojoj kući bio uaveji, nitko nije dobio gripu i svima su nestale bradavice s leđa. snimali smo tramvaj kako na dolazi ususret i završili na hitnoj. ostali smo zapanjeni kako na uopće čuje sugovornik s druge strane linije no i on je imao uaveji pa smo se ubrzo svi opili od sreće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 2
6 godina
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic
a i sam naslov: Snimio sam Medvednicu Huawei mobitelom ... tko daje takav naslov icega...
 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
Travel bloger.... jer valjda rijec putopisac smrdi
I’ll tell you a DNS joke but be advised, it could take up to 24 hours for everyone to get it.
 
18 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
PICART kaže...

Mogli ste bar napisat da je sponzoriran članak.... 

 

Ne kontaju da ovo ima mnogo losiji efekat nego da je napisano "sponzorirani clanak".

Huawei je dobar, fotka je dobra, ne smeta nam ni reklama, ali nismo glupi.

6 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
"u svim svjetlosnim uvjetima"
how yas no...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
Huawei je sponzor BFSa zato očekujte jos promo clanaka. :)
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

Jasno da u svijetu u kojem je više-manje sve fake i fotografije koje su automatski "uljepšane" "umjetnom inteligencijom" moraju dominirati - odnosno fake fotografija je u fake društvu najbolja fotografija! Photoshop i "stari" digitalci bili su samo međukorak do ovoga kada se fake ("uljepšana") fotografija automatski proizvede pri uslikavanju i uploada na društvene mreže za direktnu konzumaciju napaljenoj masi. Dakle, ovdje nije problem tehnologija per se, nego što se tehnologija koristi isključivo da bi se isupnio očekivani društveni obrazac, a on je već enkodiran u matrici optimizacije na kojoj "umjetna inteligencija" počiva. Najbolji je mobitel koji "umjetnom inteligencijom" automatski izbijeli zube, smanji škembu i saturira boju očiju da izgledaju što izazovnije - naravno! No onda se čudimo što mentalne bolesti bujaju i što su redovi kod psihića sve duži - to je samo posljedica kada su čovjekovo vlastito iskustvo i težnje u tolikom raskoraku od svega onoga što mu se servisa i na što ga se stimulira. Kad bi barem to tržište bilo slobodno da počne nuditi i ne-pametne, odnosno glupe proizvode za nas neprilagođene koje daju rezultat bez nečijeg ukodiranog "mišljenja" o tome što je najbolje.

In the land of the blind, the one-eyed man is stoned to death. - Joan D. Vinge
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.2.2019 12:14 (4ndY).
 
7 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

Ja sam snimio visestruko nagradjivani film sa Huaweijem, tako da je ovaj clanak istinit.

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medvednic

Ali opet 950(XL) mi i dalje ima bolju kameru dan danas.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
Dex.pwn kaže...

Ali opet 950(XL) mi i dalje ima bolju kameru dan danas.

 Bilo je par testova sa tim miticnim kamerama i ne nisu bolje od ovih danas. Jos samo da izvuces kako je Windows mobile bio najbolji.

12 godina
protjeran
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve
pravi_covijek kaže...
Dex.pwn kaže...

Ali opet 950(XL) mi i dalje ima bolju kameru dan danas.

 Bilo je par testova sa tim miticnim kamerama i ne nisu bolje od ovih danas. Jos samo da izvuces kako je Windows mobile bio najbolji.

 ma cini ti se, samo trebas odluciti jel mrljavija ona fotka iz 2012g s prastarom nokiom ili ova iz 2019g:

https://www.androidauthority.com/huawei-mate-20-pro-vs-nokia-1020-924642/

ljudima se danas svasta prodaje pod nevideno daj shvatite nikakav Ai i babe Vange vam nemogu samo tako drasticno "poboljsati" fotku ako je senzor ostao iste velicine.lp

Intel Core™ i7 Forever
Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 17:51 (Stjepanj).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Travel bloger Domagoj Sever: "Snimio sam Medve

Je. Bio je.

 

@Sad sam ga vidio na TVu. Ne vjerujem znači.Skoro sam na WCu završio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.2.2019 18:26 (Dex.pwn).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice