U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

poruka: 45
|
čitano: 9.884
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb".
15 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

I ja sam se predbiljezio pa cemo vidjet. Tko zna sta ce bit 2022 od tog i koliko promjena u dizajnu kad rijese prednja svjetla i retrovizore, ali svida mi se ideja iza ovog modela. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 7:18 (Mitch).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

ČESTITAM  :-)

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Ali mislim da je "prednarudžba" samo 100 dolara i ako odustaneš, refundiraju. Tako da ne znači baš ništa osim neki broj kojim se može hvaliti.

 
7 0 hvala 1
16 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Preodvratno vozilo... Kao da se forsira agresivni izgled s kojim se utjece na i ovako i onako sjebano ljudsko raspolozenje...

Truth in engineering.
 
4 16 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Znači, opet se vizionarstvo (biznis) lomi na zaposlenicima. Ajmo, ajmo, svako po sto dolara ili radna knjižica :P
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
7 15 hvala 0
15 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Elon genijalac opet jaše. Take the money and run

Moj PC  
3 3 hvala 0
13 godina
online
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar

 Zaista, jedno od najružnijih vozila ikad, vidjeti ćemo kakav će bit kao finalni proizvod. Ne znam stvarno kako ovako nešto može ući u finalnu proizvodnju, koja je uopće ciljana grupa kupaca za ovakav cirkus ? E da, dobar mu je taj trik za preorder i 100 dolara .

15 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
20 milja je već na računu.

Nije ni to za bacit.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Navodno je dizajn prepoustio nekim dizajnerima iz Srbije, neka braca Matic.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Antiseptik kaže...
Znači, opet se vizionarstvo (biznis) lomi na zaposlenicima. Ajmo, ajmo, svako po sto dolara ili radna knjižica :P

 hrivo. nema on toliko zaposlenika pa je svaki morao prednaručiti (sic!) barem 5-6-10 komada. on sam će si ih kupiti jedno 20. + jedan za izbačaj u svemir 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
neaktivan
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Meni se sviđa. Nešto malo drugačije.

Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
itomic009 kaže...

 Zaista, jedno od najružnijih vozila ikad, vidjeti ćemo kakav će bit kao finalni proizvod. Ne znam stvarno kako ovako nešto može ući u finalnu proizvodnju, koja je uopće ciljana grupa kupaca za ovakav cirkus ? E da, dobar mu je taj trik za preorder i 100 dolara .

 
Meni je isto izgledao cudno na prvu - medjutim nasi mozgovi su istrenirani da ocekuju nesto sto im je normalno, a da sve novo i nepoznato bude odbojno na prvu. To je normalno. Kada malo skuzis zasto izgleda tako kako izgleda i sve ostalo sto ide sa time + odlicna cijena, nije cudno zasto je toliko ljudi zainteresirano i napravili preorder.

14 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Fale mu mitraljezi sa strane i bacač raketa na krovu.

Bacač plamena već imaju

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb
 
5 0 hvala 0
13 godina
online
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar

 
Meni je isto izgledao cudno na prvu - medjutim nasi mozgovi su istrenirani da ocekuju nesto sto im je normalno, a da sve novo i nepoznato bude odbojno na prvu. To je normalno. Kada malo skuzis zasto izgleda tako kako izgleda i sve ostalo sto ide sa time + odlicna cijena, nije cudno zasto je toliko ljudi zainteresirano i napravili preorder.

 Ma ok, samo to je još koncept pa treba ipak vidjeti kada to zaživi u prodaji kakvo će to vozilo biti. Jedini adut koji tu vidim je struja pogon, ovo ostalo je sve meni osobno bez veze. S obzirom da su sada i pravi igrači auto industrije prihvatili struju kao blisku budućnost pogona, bit će normalnih kamioneta.

14 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
deadZed kaže...

 to sam baš htio napisati ali rekoh neću jer nisam pogledao prezentaciju a možda je bilo neke riječi o tome. ovako na prvi pogled izgleda kao nešto što nikad neće dobiti dozvolu za izlazak na cestu

PSN - darklydexter
7 godina
protjeran
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
deadZed kaže...

  Ni manje ni vise nego ostali kamioneti.

16 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
KocyFx kaže...

Meni se sviđa. Nešto malo drugačije.

Pa to več imaš, eto recimo "čudak Fiat Multipla" koji je realno vrlo praktičan i debelo podcjenjen autič.

 

 

Kaj se tiče ovog Teslinog krampa, "obično marketinško beskorisno kockasto zahajpano smeče.

 

Još jedan Primjer, Toyota Previa opet isto iznimno prektičan autič "sa netipičnim motorom na vrlo čudnom mjestu".

 

 

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
13 godina
neaktivan
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar

.

Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 16:04 (mađioničar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
itomic009 kaže...

 Zaista, jedno od najružnijih vozila ikad, vidjeti ćemo kakav će bit kao finalni proizvod. Ne znam stvarno kako ovako nešto može ući u finalnu proizvodnju, koja je uopće ciljana grupa kupaca za ovakav cirkus ? E da, dobar mu je taj trik za preorder i 100 dolara .

 Sjeti se jabuke, rade istu stvar. Po meni vrlo mudar potez jer je vozilo instant prepoznatljivo, a s vremenom će se ljudi naviknuti na izgled i bit će manje bitno sve dok su obećane performanse prisutne. Win win

15 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Meni je nekako u paru sa filmovima The Purge ili seriji The Walking Dead, eto čisto da se ljudi pripreme.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Envy kaže...
Meni je nekako u paru sa filmovima The Purge ili seriji The Walking Dead, eto čisto da se ljudi pripreme.

 Ma jok, ova Tesla loša kockasta dizajnerska nakarada želi bit oklopno vozilo.Kaj se tiče navedenih serija, nek nazovu Ruse pa nek im prodaju "pravu igračku za ozbiljan posao".

 

 

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 16:44 (rambox).
12 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Auto je predivan. Tisuce puta gledamo neke koncepte, a nikad se ne pojave u proizvodnji, ovo je isto tako koncept, ali mislim da ce produkcijska verzija biti puno bliza ovome nego sto je inace to standard u industriji. 

 

Pickupovi su inace grozni meni osobno, tako da je ovo super. Nesto malo drugacije. 

 

Iovako su karte na pickup trzistu vec odavno podijeljene, nekakav elektricni pickup koji bi izgledao kao svi ostali ne bi bio bas toliki hit. Ovo ce bit hit. 

 

Model S i 3 su uspjesni zato sto su to jedini elektricni auti koji ne vriste na sav glas ja sam EV. Jer su ljudi htjeli normalan auto, a ne Priuse, Voltove i Leafove koji su jedan ruzniji od drugog.

 

No danas, a pogotovo za 2 godine, trziste nece biti isto kao 2012 ili 2016, jer su konacno proizvodjaci shvatili da njihovi EVovi ne moraju biti rugobe, pa Tesla ne bi imala takvu prednost kao prije par godina. Zato moraju imati nesto drugo. A ovaj ce biti headturner.

 
4 1 hvala 0
16 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Dizajn je subjektivni dozivljaj stoga nema smisla raspravljat o tom, nekom se svida nekom ne. Dal je vozilo sigurno za ljude u njemu i okolinu te dal je funkcionalno o tome se moze....

Al opet da je napravio pickup ko i svaki drugi po cemu se razlikuje ima na stotine copy-past dizajna, volim out-of-the-box razmisljanja...

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Uz ovo govanjce mi i stojadin i yugo izgledaju kao futuristička vozila. ;)
Pis on ju, tu :P
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar

Re: Teslin pickup kamionet bit će prikazan za dva
Mene je samo strah onoga šta je Musk i rekao, da je to Cybertruck i da izgleda kao kombinacija oklopnog vozila iz budućnosti i truck-a. Sam je rekao da se mnogima neće svidjeti i da nije za svakoga.
Tako da nemam nikakva pozitivna očekivanja od ovog eventa, mislim da će stvoriti nekakvu "nišu" ni vrit ni mimo.


- Ovo gore sam napisao u temi kada je najavljen event. I imao sam pravo.
Kamion je ružan kao porezna opomena ali što više čitam o njemu i gledam slike i snimke, imam dojam da će ovo biti hit samo takav i da je i trebao nekakav ovakav šok da uzdrma to uštogljeno tržište kamioneta pogotovo zato jer po specifikacijama jede malu djecu.
Poruka je uređivana zadnji put pon 25.11.2019 18:30 (Virtua Fighter).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednarudžb

Ali meni nije jasno kako to da toliko ljudi da (posudi) tih sto dolara. Mislim, nije bogatstvo u auto industriji, ali financijska injekcija od, sad, 20 miljona nije losa. Bez kamata... I ja bi tako :)

Obalo suncana, ti moj si cijeli svijet
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Antonic kaže...

Ali meni nije jasno kako to da toliko ljudi da (posudi) tih sto dolara. Mislim, nije bogatstvo u auto industriji, ali financijska injekcija od, sad, 20 miljona nije losa. Bez kamata... I ja bi tako :)

 Hebiga, kako sad stvari stoje barem pola nove Engleske i Kalifornije bi dalo lijevo jaje da spase planet i pokazu Republikancima da "climate change is real"

16 godina
neaktivan
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
rambox kaže...

Pa to več imaš, eto recimo "čudak Fiat Multipla" koji je realno vrlo praktičan i debelo podcjenjen autič.

 

 

Kaj se tiče ovog Teslinog krampa, "obično marketinško beskorisno kockasto zahajpano smeče.

 

Još jedan Primjer, Toyota Previa opet isto iznimno prektičan autič "sa netipičnim motorom na vrlo čudnom mjestu".

 

Fial Multipla je najružniji auto svih vremena, možda je praktičan, ali nikako nije podcijenjen (ni prodajnom cijenom, ni onim što nudi). Vozio sam se 2-3 put i auto je preodvratan i vole ga jedino mazohisti.

 

Što se tiče Tesle, dizajn je čudan, ali nije nipošto usporediv sa gore spomenutima. U ovom trenutku je ekstravagantan, no kao što je netko napisao s vremenom ćemo se naviknuti. Ono što me više zanima je koliko će se uhvatiti kod drugih proizvođača i da li će netko napraviti nešto slično.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
offline
Re: U Tesli zaprimili već skoro 190 tisuća prednar
Mandor kaže...

Ali mislim da je "prednarudžba" samo 100 dolara i ako odustaneš, refundiraju. Tako da ne znači baš ništa osim neki broj kojim se može hvaliti.

 Ja sam uglavnom napravio to jer ce mjesto u liniji sigurno vrijediti vise (makar review o autu bude los)...takva je situacija bila sa S, X i 3.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice