Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

poruka: 24
|
čitano: 6.626
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r".
14 godina
online
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Šta reći nego velika šteta, jer su im igre odlične i u svakoj sam uživao

Moj PC  
11 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Šteta, sve bi dao za nastavak talesa i wolf among us

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Platili su cijenu za pohlepu. Više je bilo teško pratiti što sve izlazi a kamo li nešto odigrati, sve temeljeno na nekom velikom IPu koji bi trebao donijeti valjda i prodaju, a sve je zapravo na istu foru. Sam and Max je jedini ličio na pravu point and click avanturu, a tržište za takve igre je tako i onako jako ograničeno. Da su se malo zauzdali I izdavali manje igara možda bi ljudi i kupovali.
Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 11:02 (Chronosus).
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Šteta, dobre su im igre. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Bugovci poceli pratiti the verge
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Bugovci poceli pratiti the verge
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

igre su im smeće, sve su identične, samo druga priča i junaci. neviđen smor

Moj PC  
2 11 hvala 0
7 godina
online
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Umbel kaže...
Bugovci poceli pratiti the verge

 Vidjeli su tam dobar video o sastavljanju računala pa su im to sad idoli :)

 

 

Kruha i igala...
11 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Shagmans2 kaže...

igre su im smeće, sve su identične, samo druga priča i junaci. neviđen smor

 

Kao i sve CoD igre... i BF... i Battle Royal igre... i svaka FIFA/PES... Fallout... Tomb Raider... Hitman... NFS...Assasins Creed...Far Cry......... wait a minute...

 

puuuf

Poruka je uređivana zadnji put sub 22.9.2018 15:11 (ibme74).
16 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Šteta, sve sam njihove igre igrao.

Meni su vrlo dobre.

PSN: Muskarcina77
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Od njih sam odigrao samo the wolf among us i igra mi je bila super, sad kad sam pročitao da su planirali nastavak još mi je više žao da propadaju 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
ibme74 kaže...
Shagmans2 kaže...

igre su im smeće, sve su identične, samo druga priča i junaci. neviđen smor

 

Kao i sve CoD igre... i BF... i Battle Royal igre... i svaka FIFA/PES... Fallout... Tomb Raider... Hitman... NFS...Assasins Creed...Far Cry......... wait a minute...

 

puuuf

 Svi koji iole drže do sebe zaobiđu jedno 80% AAA naslova.

6 godina
protjeran
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Shagmans2 kaže...

igre su im smeće, sve su identične, samo druga priča i junaci. neviđen smor

 Upravo su zato i imali svoju publiku...

15 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Koliko god voljeli/ne voljeli njihove igre sve je na kraju samo njihova greška. Previše igara koje su izdavali je prezasitila tržište ove vrste igara koje i nije nešto ogromno treba se priznati, a licence za GoT i GotG koštaju podosta tako da sumnjam da su bili u plusu nakon plaćanja licence uz broj prodanih primjeraka. I ono što je mene najviše živciralo, nedosljednosti u izdavanju epizoda, nije bilo svakih toliko i toliko jedna epizoda nego je sve bilo na random.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
Poruka je uređivana zadnji put ned 23.9.2018 16:00 (Rhox).
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Chronosus kaže...
Platili su cijenu za pohlepu. Više je bilo teško pratiti što sve izlazi a kamo li nešto odigrati, sve temeljeno na nekom velikom IPu koji bi trebao donijeti valjda i prodaju, a sve je zapravo na istu foru. Sam and Max je jedini ličio na pravu point and click avanturu, a tržište za takve igre je tako i onako jako ograničeno. Da su se malo zauzdali I izdavali manje igara možda bi ljudi i kupovali.

 

Radili su i na novim nastavcima Monkey Islanda, Back to the future je isto klasična avantura kao i Strong Bad's game for atractive people (ova je odlična, igrao na Wii).

Prva igra u stilu interaktvnog filma im je bio jako loše prihvaćeni Jurrasic park (meni je igra dobra jer volim taj tip igara isto kao i vizualne novele).

Tako da eto, nije da nisu radili klasične avanture.

Velika šteta što ih nema više

PSN id: Diskach
16 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
hanteed kaže...

Šteta, sve bi dao za nastavak talesa i wolf among us

Potpisujem. Wolf i Tales su mi bile vrh.

Steta sto nece biti nastavka  

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
disco kaže...
Chronosus kaže...
Platili su cijenu za pohlepu. Više je bilo teško pratiti što sve izlazi a kamo li nešto odigrati, sve temeljeno na nekom velikom IPu koji bi trebao donijeti valjda i prodaju, a sve je zapravo na istu foru. Sam and Max je jedini ličio na pravu point and click avanturu, a tržište za takve igre je tako i onako jako ograničeno. Da su se malo zauzdali I izdavali manje igara možda bi ljudi i kupovali.

 

Radili su i na novim nastavcima Monkey Islanda, Back to the future je isto klasična avantura kao i Strong Bad's game for atractive people (ova je odlična, igrao na Wii).

Prva igra u stilu interaktvnog filma im je bio jako loše prihvaćeni Jurrasic park (meni je igra dobra jer volim taj tip igara isto kao i vizualne novele).

Tako da eto, nije da nisu radili klasične avanture.

Velika šteta što ih nema više

 

Istina, već sam zaboravio na Monkey Island. Za BTTF sam bio uvjeren da je klasičan Telltale. Kaj je najbolje imam ga negdje kupljenog al nisam ni instalirao

 

Chaky kaže...
hanteed kaže...

Šteta, sve bi dao za nastavak talesa i wolf among us

Potpisujem. Wolf i Tales su mi bile vrh.

Steta sto nece biti nastavka  

 

U Talesu je tako dobra priča i tako dobar humor da se većina filmske industrije može posramiti. Loader bot ftw! Preporučam igranje sa boljom polovicom, super iskustvo. Na žalost, teško da bi ikad dobio nastavak jer su jedva završili i prvu sezonu, nije se dobro prodavalo i već su nakon 3. epizode prebacili većinu osoblja na druge projekte. Ne primjeti se na završnom proizvodu.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Prica u walking deadu je toliko dobra da je ova posramila holywoodsku seriju koja je dosadnjikava....
Lee najbolji antiheroj u igricama sto sam vidio osim onog lika iz farenhaita iliti ga indigo prophecyja ali jbg danas se ne cjeni prica nego grafika spektakl i mnostvo gluposti...
Moj PC  
3 0 hvala 1
13 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Ovo je dobra priča iz Tales from Borderlandsa... :)

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
Razumijem ga ozbiljno ja sam na brodu bio i nista nisam imao za igrat pa sam presao twd sezonu 1 i sezonu 2....
Koja priča karakteri stvarno ti bude žao kao im se nesto desi... Sjecam se da sam bio neutjesan kad je lee umro u sezoni 1 stvarno probude ti emocije i to je pokazatelj da igra vrijedi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Meni je trebalo dugo, dok sam igrao "pravi" Borderlands nisam niti pomišljao na skidanje te dosadne telltale šprehe. Jučer sam instalirao Borderlands prvu sezonu i sad sam u dilemi dal da kupim za tih 115kn ostale 4 

 

Predobro.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, veći
gocc01 kaže...

Meni je trebalo dugo, dok sam igrao "pravi" Borderlands nisam niti pomišljao na skidanje te dosadne telltale šprehe. Jučer sam instalirao Borderlands prvu sezonu i sad sam u dilemi dal da kupim za tih 115kn ostale 4 

 

Predobro.

 

Uf, poslije postaje sve bolje. Sad, kome će ta lova ići sada je drugi par rukava.

7 godina
protjeran
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Pa gdje ces ih kupiti, navodno je maknuto i sa Steama i sa GOG-a.

 

Al veseli sto se na GOG vratio serijal Soldier of Fortune!

https://www.gog.com/game/soldier_of_fortune_platinum_edition

https://www.gog.com/game/soldier_of_fortune_ii_double_helix_gold_edition

https://www.gog.com/game/soldier_of_fortune_payback

 

Trojku nikad nisam igrao, jer kad je izasla - demo mi se stalno rusio, mozda zbog konfiguracije,

mozda zbog bug-ova, al navodno sad radi kako spada, i jedva cekam da odigram.

 

Edit: Cudno - sve igre su opet dostupne i mogu se kupiti.

https://www.gog.com/games?devpub=telltale_games&page=1&sort=popularity

 

I pise da TWD ipak dolazi, bar na GOGu pise "Bald" iliti "Uskoro":

https://www.gog.com/game/the_walking_dead_the_final_season

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.10.2018 16:00 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Telltale Games se sprema zatvoriti vrata, većina r

Za Android sam kupio. Već prešao i drugu epizodu. Igra je pre samo kaj tak i traje, prekratko. Znači možda sat vremena igranja druge sezone, izgubio sam pojam o vremenu  

 

Borderlands 2 sam samo sa Zer0 imao preko 1500 sati a onda je izašao onaj psycho pa sam se i sa njim veselio 

 

Double Penetrating Unkept Harold 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice