Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summita 20

poruka: 4
|
čitano: 3.115
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summita 20".
16 godina
offline
Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summita 20

pobogu, sto nema neko pravilo da ovakvu majicu smije obuc samo gost pjevac lokalnog punk-rock sastava:)

ali inace, Lisabon je stvarno super, treba ga se posjetiti, kao i Porto!

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summit
hudo kaže...

pobogu, sto nema neko pravilo da ovakvu majicu smije obuc samo gost pjevac lokalnog punk-rock sastava:)

ali inace, Lisabon je stvarno super, treba ga se posjetiti, kao i Porto!

 Za lijepo odijevene dečke, okreni na Dnevnik HRT-a...  A za Lisabon se slažem da je top topova, ovdje sam sumirao svoje dojmove o gradu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157910135507472&id=678732471&ref=bookmarks

drpetric
16 godina
offline
Re: Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summit
drpetric kaže...
hudo kaže...

pobogu, sto nema neko pravilo da ovakvu majicu smije obuc samo gost pjevac lokalnog punk-rock sastava:)

ali inace, Lisabon je stvarno super, treba ga se posjetiti, kao i Porto!

 Za lijepo odijevene dečke, okreni na Dnevnik HRT-a...  A za Lisabon se slažem da je top topova, ovdje sam sumirao svoje dojmove o gradu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10157910135507472&id=678732471&ref=bookmarks

nista te Mastruko nije naucio o odjevanju ko covjek gospodin, nemoj samo sljedeci put zapalit jednu, kao Elon Musk na onom interview-u...

 

Bio u Lisabonu i obisao cjeli juzni dio Portugala, Algarve regiju. Relativno jeftino (iako su me odrali neokoliko puta dokle nisam skuzio gdje i sta jest), ima airbnb-a i hotela od jeftinjaka do fensi 5 zvjezdica, zivi se super, ali opet sa druge strane se vide i godine problema u gospodarstvu; autoceste su im jako zapustene (nasa Ri-Zg je iz druge galaksije za usporedbu), zgrade se raspadaju, kao i mnogi auti.

Dosta kolega na poslu su portugalci, neki rade remote iz portugala, i zale se cesto o cijenama stanovanja u Lisabonu. Posto je grad postao meka digitalnih nomada, cijene najma su otisle u nebo i potjerale lokalce van, jer domace place su neusporedivo manje. Kazu mi da je u Lisabonu svaki deseti domaci, sve ostalo stranci milenijalsi hipsteri.

Al sljedece proljece u Porto, tjedan-dva dana raditi od tamo i obilazit grad, jedva cekam!

~~ sound sommelier ~~
10 godina
offline
Tech Radar donosi video-reportažu s Web Summita 20

Ah, da ta politika, već su to ispričane priče....
Izlazak UK iz EU je pucanje u vlastitu nogu. Neka nauče iz HR iskustva, što se dogodi kada raja sanja kuće od čokolade.

Al' pustimo istu po strani, bolje je tehnologija.

 

Al' je zanimljivo ovo što vele iz Huaweija. Dal' ima neka co. koja već radi sa tim?

 

Fascinatano je kako tehnologija mjenja stvaranost oko sebe. Mislim na ovaj novi portugalski(lisabonski) preprod.
Oni žele ljude iz cijelog svijeta da dođu kod njih, a mi ih pak tjeramo. Oni se ne boje drugačijih i različitosti.
Mi, ih lovimo po Rivi, tučemo po noćnim klubovima, lovimo ih po provincijama...I još 'oćemo da nam ostave veliku
lovu kod nas.


Ostavite mi Dragana. To je najproaktivniji novinar kojeg znam, te je uz to višestruko nagrađivan od struke. A, i publika je na njegovoj strani.

Dragan je odlično obučen. Diš bolje: tehnologija, BUG i Bob Marley.
BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice