Svi su ludi za bežičnim slušalicama

poruka: 57
|
čitano: 38.749
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Svi su ludi za bežičnim slušalicama".
15 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
Hornet_93 kaže...
Samo je apple na airpodsima zaradio u 3 god 8 milijardi dolara...

Mozemo mi pjevat borbene, al to je buducnost.

 Bas sam komentirao sa kolegom koji je dobio AirPodse 2 za Bozic.

 

Da si prije tri godine pitao ljude na ulici bi bili dali 150+ dolara za slusalice vecina ljudi bi kategoricki reklo ne.

Pa cak i danas, da ih pitas bi li dali toliki novac za neke Seinnheiser ili AKG slusalice rekli bi ne.

 

Airpodsi su svoja kategorija - jer ce kupac lako sebi opravdati njihovu kupnju, dok istovremeno nece imati nikakvog razloga, ni potrebe kupiti zicne slusalice po istoj cijeni.

Tako da se tu ne radi o kvaliteti zvuka ili ciljanoj primjeni, vec je prije stvar prakticnosti, noviteta i dojma da u biti i nemas drugog izbora - sto je kod Applea i tocno.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
Miro kaže...
systemize kaže...

Jesu li bile godišnje nagrade za najbolje u 2019 u bugu, nisam upratio?

 Nisu u Bugu uopće bile godišnje nagrade za bilo koji uređaj iz 2019., ali O_O_O to nije uočio, što ga naravno ne smeta da podijeli informacije iz prve ruke.

 

Ako te zanima što bismo mi preporučili - imaš temu broja u novom Bugu, hrpu recenzija bežičnih slušalica i više modela koji su proglašeni "našim izborom" i "best buy".

 Dosad su me zanimale vaše preporuke i cijenjeno mišljenje. Ne kupujem redovito Bug, ali uvijek nastojim kupiti ljetni dvobroj (za plažu), broj u kojem je izbor godišnjih igara i broj u kojem su godišnje nagrade. Teme su mi zanimljive jer u tim brojevima saznam sve o najboljim igrama i hardveru iz cijele prethodne godine. 

15 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
zlosobno kaže...
Meni nije problem ni kvaliteta zvuka ni baterije, nego lag, posto slusalice koristim za gaming ili za gledanje serija kad svi spavaju....

 Treba pripaziti da slušalice (a i uređaj) imaju aptx standard, koji drastično to rješava. Za kompjutere / laptope neznam, ali mobiteli većinom bolji modeli imaju, i isto tako malo bolje slušalice. Sa aptx-om definitivno se može gledati video, a za gaming neznam (ne igram takve igre na mobu da je zvuk toliko bitan

 

Interesatno je kako se ni danas o tome toliko ne priča, i općenito jako teško se nađe u specifikacijama dali podržavaju ili ne (pogotovo za jeftinije slušalice ali zna biti i 100€+ slušalice da nemaju)

Stoja
12 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
CyberDemonVZ kaže...
SimeKZ kaže...

Sony WH-ch700-n - Ulovio na akciji u Elipsu. Kvaliteta zvuka fenomenalna. Baterija dva puta punjena u malo manje od godinu dana. U vlaku NC odlicno makne 70-80% buke ( malo ima problem sa vjetrovitim vremenom ). Doma kablom spojim u joy od PSa. Ulozeno, dobiveno za mene 10/10.

 Wtf?

 

Samo dvaput si ih koristio u godnu dana... ili? :D

 Ne, konstantno su sa mnom. sat i pol u jednom smjeru, sat i pol u drugom smjeru. 10-15min pjesacenja u jednom smjeru do faksa i toliko nazad. Doma kad dodem, ako slusam muziku spojim se na BT od laptopa i slusam. Izuzetno sam zadovoljan sa baterijom.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
7 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
SimeKZ kaže...
CyberDemonVZ kaže...
SimeKZ kaže...

Sony WH-ch700-n - Ulovio na akciji u Elipsu. Kvaliteta zvuka fenomenalna. Baterija dva puta punjena u malo manje od godinu dana. U vlaku NC odlicno makne 70-80% buke ( malo ima problem sa vjetrovitim vremenom ). Doma kablom spojim u joy od PSa. Ulozeno, dobiveno za mene 10/10.

 Wtf?

 

Samo dvaput si ih koristio u godnu dana... ili? :D

 Ne, konstantno su sa mnom. sat i pol u jednom smjeru, sat i pol u drugom smjeru. 10-15min pjesacenja u jednom smjeru do faksa i toliko nazad. Doma kad dodem, ako slusam muziku spojim se na BT od laptopa i slusam. Izuzetno sam zadovoljan sa baterijom.

 

Znači, po nekoj odokativnoj računici, dnevno koristiš oko 4 vožnje + ako kući slušaš mjuzu na njih...

 

I puniš ih 2 puta godišnje?

 

Oko 400+ sati na jednom punjenu slusalica?

 

 

9 godina
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

Meni su bežične sluške pre dobra stvar, već jedno 6 mjeseci skoro pa isključivo koristim bežične in-ear. Za sad imam 2 komada, entry modeli, ANKER SoundBuds Surge i Haylou GT1 Pro. Prve su odlične za sportove i gym, a druge za sve ostalo - koristim ih na mobitelu, laptopu, pc-u i nikad nisam doživio da mi se isprazne u sred korištenja, a koristim ih svakodnevno.

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

Ja sam uzeo ove bežićne, kad su bile u prototipu, tada je bilo mislim 69 $.

I stvarno su odlične, sound, praktičnost, trajanje baterija, punjenje.. ja ne čujem da u kvaliteti zaostaju ili su bolje za AKGom, BOSE ili apple originalnim sluškama koje isto imam

 

https://www.indiegogo.com/projects/pamu-slide-born-for-music-never-fall-out/x/15925078#/

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 18:39 (bus).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
O_O_O kaže...
systemize kaže...

Jesu li bile godišnje nagrade za najbolje u 2019 u bugu, nisam upratio?

 Nisu, tek su sad bugovici saznali za njih. Ocekujem da hi-fi guru Davor testira 40-50 modela do kraja godine.

 Testirao nekoliko modela u ovom BUG-u, Airpodse spomenuo u okviru samo. Da toliko lik može biti ograničen, a opet ga netko zaposli u časopisu o modernim tehnologijama, meni je to nevjerojatno.... Mislim, nije prvi put da njegova ograničenost ispliva na površinu, ali da može utjecati na otkazivanje pretplata i kao malo koji novinar općenito.... Do sad sam bio zadnji u mojoj ekipi koji još kupuje BUG (ostali su odustali nakon prvih nekoliko "recenzija" tog spadala), ali evo, i moj otpor je napokon slomljen. Adio!

4 godine
neaktivan
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

 

 a tek kad krenu mozdani tumori od mikrovalnog zracenja u neposrednoj blizini mozga... ((

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

Ja imam AKG Y500 kaj su dosle free uz kupnju s10 serije. Zvuk je meni odlican, samo kaj su on ear pa nazuljaju usi. Neko drugi kaze da ga ne zuljaju, ja si mislim kako ne. Mislim izdrzljivo je, al nema kaj zuljat...ma ja imam slabe usi i tanku kozu.

 

E da i baterija traje pun k, samo kaj se na cca 30% pocne jako ubrzano prazniti dok od 100-50% traje jako dugo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 21:56 (DiRT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

.. koristim ove Plantronics povremeno https://www.plantronics.com/ca/en/support/product/backbeat-903-plus .. to je stari model negdje 2010-2012, dobre strane su baterija koja još uvijek drži do 8 sati reprodukcije, loše su da ne sjedaju baš kako treba, i dugmad za upravljanje su nespretno izvedena, to jest ne mozes sve zapamtit gdje što treba stisnuti, a i mala su .. zvuk je jako dobar, kad podesiš da sjede u uhu dobro, nisu za trčanje

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
MarkoST kaže...

 

 a tek kad krenu mozdani tumori od mikrovalnog zracenja u neposrednoj blizini mozga... ((

 

 

A jbga, od nečeg moraš umrijet kad pređeš 80-90 :) ....  netko puši, netko cuga, netko sjedi uz komp+spavanje i neaktivnost 90% dana, netko živi zdravo i trči pa ga auto pokupi na pješačkom, netko se nezdravo hrani umjetnim prezačinjenim grickalicama ....

 

Tako da ti je najbolje otić na velebit na svješi zrak sa ovcama, kokošima, sadit krompire i doživit duboku starost od 50-60 godina kao pred 100 i više godina :) 

7 godina
offline
Svi su ludi za bežičnim slušalicama

Ja sam uzeo prošli tjedan Sony WF-1000XM3 uz 10% popusta za 1530kn i za sada zadovoljan :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
MarkoST kaže...

 

 a tek kad krenu mozdani tumori od mikrovalnog zracenja u neposrednoj blizini mozga... ((

 

 2.4ghz skin depth u bakru je 1 mikron ako me pamcenje služi , ajde da je 100 puta dublji na koži to je 0.1mm, ako ti mozak nije na 0.1mm od kože vjerovatno nemaš problema.




7 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
bus kaže...
MarkoST kaže...

 a tek kad krenu mozdani tumori od mikrovalnog zracenja u neposrednoj blizini mozga... ((

A jbga, od nečeg moraš umrijet kad pređeš 80-90 :) ....  netko puši, netko cuga, netko sjedi uz komp+spavanje i neaktivnost 90% dana, netko živi zdravo i trči pa ga auto pokupi na pješačkom, netko se nezdravo hrani umjetnim prezačinjenim grickalicama ....

Tako da ti je najbolje otić na velebit na svješi zrak sa ovcama, kokošima, sadit krompire i doživit duboku starost od 50-60 godina kao pred 100 i više godina :) 

A kaj je najjače, definitivno ljudi koji su najviše izloženu "štetnom zračenju" mobitela, routera itd. najduže žive.

Npr. deda od moje squaw, živi u sobi par kvadrata, ima dva računala, dva radija, 4 mobitela, TV, dva ili više routera konstantno upaljena i danonoćno bari babe prek interneta, a već ima 80 godina i konstantno je izložen "zračenju" cijeli život ,i radio u toj struci, i siguran sam da bude prvi hrvat koji bude doživio 120 godina starosti, jer apsolutno mu ništa nije, a i zlonamjerni ljudi obipno najduže žive, tak da mu se sve poklopilo...

A npr. moja baba je prvi put slušala radio u 55. godini života, TV prvi put 5 godina kasnije, nikad nije popila ni kap vode hladnije od tjelesne temperature, pazila apsolutno na sve, pa je već s 68 godina imala Alzheimera, Parkinsona i rak istovremeno, umrla par godina kasnije, praktički bila biljka.

Pa ti nekaj reci...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 16:37 (fer-de-lance).
15 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
G. Rosandiću kupujem i ovaj broj.
Nego me zanima što je papir kao od recikliranog ima već duže vrijeme? Nije da me smeta nego onako pitam.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
mozes ti krepat od navedenog tumora i mnogo prije 90 godina... samo slijedi debilne trendove i pripadne gadgete... ))
14 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
MarkoST kaže...
mozes ti krepat od navedenog tumora i mnogo prije 90 godina... samo slijedi debilne trendove i pripadne gadgete... ))

 

Jap, mozes i daleko prije 90 i bez svih tih trendova... pa si ti svjestan da 50% djece do 5 godina u africi je umiralo do unazad 15-tak godina... tako da ova naklapanja teorija zavjere, koje mozda i stoje su daleko manji problem od drugih mogucih okidaca za otic sa ovog svijeta

4 godine
neaktivan
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
naravno da mozes, mozes i preselit zivjet u blizini mikrovalnog odasiljaca kojeg telekoma da nas uvjeris u suprotno... sto cekas?!... ))
4 godine
neaktivan
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
naravno, postoje lazi, proklete lazi i statistika ciji mrzitelji pljuju po statistici dok ih navedena ne opici po organu... a onda cvile...
4 godine
neaktivan
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
postoje lazi, proklete lazi i statistika... a tarzani izazivaju statistiku dok ih ne opici po organu...
7 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama

ja živio 28 godina na manje od 100 metara od bazne stanice (i dalje mi nije narasao rep, rogovi, i dalje imam dvije ruke i tri noge ), a sad kad sam se preselio imam, na žalost, više od 500 metara udaljenosti, a 4G je na 2100 MHz tu pa mi je slabiji signal.

Ali nemam para da kupim kuću bliže baznoj stanici , tak da budem im ponudio za manju cijenu od tržišne da postave k meni u dvirište baznu stanicu, najavili su uskoro, mislim T-mobile  

 

 

Kruha i igala...
7 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
MarkoST kaže...
postoje lazi, proklete lazi i statistika... a tarzani izazivaju statistiku dok ih ne opici po organu...

 Postoje normlani ljudi, paranoici, i budale.

A budale su budale i onda postanu i paranoici, a pametni ljudi izumiru.

Statistika ih očito "opiči po organu"...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.2.2020 11:18 (fer-de-lance).
7 godina
protjeran
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
fer-de-lance kaže...

ja živio 28 godina na manje od 100 metara od bazne stanice (i dalje mi nije narasao rep, rogovi, i dalje imam dvije ruke i tri noge ), a sad kad sam se preselio imam, na žalost, više od 500 metara udaljenosti, a 4G je na 2100 MHz tu pa mi je slabiji signal.

Ali nemam para da kupim kuću bliže baznoj stanici , tak da budem im ponudio za manju cijenu od tržišne da postave k meni u dvirište baznu stanicu, najavili su uskoro, mislim T-mobile  

 

 

 4G signal povezan je sa povisenom konzumacijom alkohola i cevapa. 

15 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
Gadgeti kaže...

Hocu si kupiti neke za Android, moze preporuka za nesto u sredini?

https://www.bug.hr/recenzije/1more-stylish-true-wireless-najisplativije-potpuno-bezicne-slusalice-na-9566

 

https://www.smartus.hr/xiaomi-1more-stylish-true-wireless-bluetooth-slusalice-crne-1219.html

 

imam ih vec pola godine i super sam zadovoljan!

 

 

Pored njih imam i jeftinije varijante, kupljenje u kini:

- redmi airdots

- QCY T1C

po kvaliteti izrade, udobnosti i nadasve po kvaliteti zvuka su daleko iza ovih 1 More TWS slušalica

 

 

 

14 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
s0urce kaže...

Ako si mozes poslati iz UK (ili eventualno da pogledas na DE) toplo preporucujem https://amzn.to/2RIWCeT Do sada sam ubijedio cetvero ljudi :)

 

Pogledaj na YT - covjek koji ih je testirao nije ima rijeci u odnosu cijena/kvaliteta.

 Pozdrav, dosta sam istražio i ove se pokazale kao najboljima baš.

Našao sam na amazon.com ovaj link: https://www.amazon.com/gp/product/B07MX1XL1V/ref=vp_c_A35QLHM1VHS7VR?ie=UTF8&m=A2NTRQSLKX00J5&th=1

Piše da dostavljaju u HR ali ne i od kuda, valjda je iz EU?
Ili da bolje naručim sa amazon.de?

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9
13 godina
offline
Re: Svi su ludi za bežičnim slušalicama
fer-de-lance kaže...

ja živio 28 godina na manje od 100 metara od bazne stanice (i dalje mi nije narasao rep, rogovi, i dalje imam dvije ruke i tri noge ), a sad kad sam se preselio imam, na žalost, više od 500 metara udaljenosti, a 4G je na 2100 MHz tu pa mi je slabiji signal.

Ali nemam para da kupim kuću bliže baznoj stanici , tak da budem im ponudio za manju cijenu od tržišne da postave k meni u dvirište baznu stanicu, najavili su uskoro, mislim T-mobile  

 

 

 Pretvori 3. nogu u extender, možda uhvatiš jači signal na taj stup.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice