Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

poruka: 11
|
čitano: 4.041
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj".
4 godine
protjeran
offline
Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

E pa mi ljudi smo stvarno idioti. I to malo hodanja od auta do posla ili dućana zamijenit ćemo el. romobilom. I onda, kad prevalimo tridesetu, počne kuknjava... i pitanje zašto smo debeli, bolesni i depresivni... Da, prodaju vam  "ekološka" muda pod bubrege. 

 
10 3 hvala 0
15 godina
online
Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

5000 za romobil?! isukrste. zašto ne 20000? oće uskoro i električne rolšue? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 10:13 (Ajar).
Moj PC  
4 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk

 

Neznam tko je idiot, kada u špici, udaljenost od Španskog do Savske (cca 7km), pređem za 20 min

a ekipa u autu stoji u kolonama.

15 godina
online
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk
mrxzg kaže...

 

Neznam tko je idiot, kada u špici, udaljenost od Španskog do Savske (cca 7km), pređem za 20 min

a ekipa u autu stoji u kolonama.

 a kak si prije tog genitalnog izuma? kvidičaril na metli? vrtil pedale na bajsu? nosila te četiri crnca na nosiljki (uz mahanje palmom)? balonom? pešice? na kolenima hodočasnički prek zagorja (uz samošibanje imelom)? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
8 godina
neaktivan
offline
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk

 

Vozio sam se autom oko sat vremena i onda još plaćao parking 20 Kn po danu.

 

Uglavnom ti trči 14 km dnevno , to je zdravo.

Ja ću na svoj način.

 

 

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 13:40 (mrxzg).
15 godina
online
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk
mrxzg kaže...

 

Vozio sam se autom oko sat vremena i onda još plaćao parking 20 Kn po danu.

 

Uglavnom ti trči 14 km dnevno , to je zdravo.

Ja ću na svoj način.

 

 ja ti sve pešice ili z bajsom ili z motorom (ak je dalje od placa). ne bežim nikad i ni zbog čega i ni za kim, a auto (falabogu) više odavno nemam. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
7 godina
online
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk
mrxzg kaže...

Vozio sam se autom oko sat vremena i onda još plaćao parking 20 Kn po danu.

 

Uglavnom ti trči 14 km dnevno , to je zdravo.

Ja ću na svoj način.

 Baš to, kolega ak baš uleti u špicu kad svi odlaze doma od Zagorske do Dubrave se vozi sat i 20 minuta !

A to nije ni 15 kilometara udaljenosti...

 

 

Kruha i igala...
14 godina
offline
Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

Bit je u tome da ti ovakva spravica može zamijeniti auto po gradu ili predgrađu, a ne dodati još jedan oblik nekretanja. Šetaš onda kad šetaš, a kad moraš negdje doći, dođeš romobilom. Stvar je samo u načinu korištenja...

Uostalom, probajte upravljati njime... nije baš švercanje niti uz električni pogon ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 15:10 (diskDEfragmenter).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatsk
@ajar
Bas si poseban, vidi se po tvojim komentarima.
Pa el. romobilom izbjegnes guzvu tako da put koji bi inace autom isao 1h kroz guzvu (5-10km recimo Zg spice) predes za 20ak min.
Ma najbolje sve pjeske, cak i na more jer sto ce nam auto uopce.
Meni je to super stvar za izbjeci guzve kada nemas previse do posla.

Btw, danas neki koliko toliko dobar bajk kosta oko 4-5k kn, ispod toga je uglavnom šrot koji se pokvari za 1god voznje.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.5.2019 15:20 (Pero Dinamit).
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

Recimo ja gužvu uspješno izbjegnem biciklom. Dosta intrigantna metoda. Ekstra mi je onaj time laps frajera koji je zamjenio obični bike s ebikeom. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Sve šira ponuda električnih romobila u Hrvatskoj

e moj Ajare...

 

nekoć davno, nije bio problem s tuluma na Laščini u 4-5 ujutro odpješačiti do Save, kaj je to 7-8 km?

 

ali tad bijah mlad i to pješačenje nije bilo obligatorne, pače bilo je zadovoljstvo...

 

ali kad u ZGu juracaš s posla, na posao, trgovina usput, Xiaomi Mia je odlična stvar, znam hrpe ljudi kojima tih 25 kmh i 30 km dosega je dosta za 2-3 dana... naravski kad ne ide dežč....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice