Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo na

poruka: 5
|
čitano: 2.936
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo na ".
6 godina
offline
Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo na

ovo je u biti samo cenzura sa extra koracima :D

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo na

Prema presudi "bi Google trebao otežati pristup svojim međunarodnim stranicama korisnicima iz EU" je cisto licemjerje od strane EU. Za to cak nema ni opravdanog razloga. Prema pravu na zaborav (koje je isto tako jadan razlog) mozda i mogu narediti limitiranu cenzuru, ali ovo je blacklisting stranica koje nisu u nikakvom konfliktu s aktivnim proposima.

 

Ono sto me zanima je mora li Francuska vratiti Googleu tih 100 000€ kazne s kamatama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo
kerum kaže...

Prema presudi "bi Google trebao otežati pristup svojim međunarodnim stranicama korisnicima iz EU" je cisto licemjerje od strane EU. Za to cak nema ni opravdanog razloga. Prema pravu na zaborav (koje je isto tako jadan razlog) mozda i mogu narediti limitiranu cenzuru, ali ovo je blacklisting stranica koje nisu u nikakvom konfliktu s aktivnim proposima.

 

Ono sto me zanima je mora li Francuska vratiti Googleu tih 100 000€ kazne s kamatama.

 To je sve dok se ne desi tebi. HDZ te optuzi da si ubio 40 ljudi, sve novine to objave. Medjutim ispostavi se da je bila greska, jer si bio na rostilju kod prijatelja. Sad kad netko trazi tvoje ime na Googleu prvo izadje da si ubojica 40 ljudi. Malo karikiram, ali otprilike to.

13 godina
offline
Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo na

Zato više nema Severininog videa osim na torrentima haha

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Sud Europske unije: Google nije obvezan "pravo
O_O_O kaže...
kerum kaže...

Prema presudi "bi Google trebao otežati pristup svojim međunarodnim stranicama korisnicima iz EU" je cisto licemjerje od strane EU. Za to cak nema ni opravdanog razloga. Prema pravu na zaborav (koje je isto tako jadan razlog) mozda i mogu narediti limitiranu cenzuru, ali ovo je blacklisting stranica koje nisu u nikakvom konfliktu s aktivnim proposima.

 

Ono sto me zanima je mora li Francuska vratiti Googleu tih 100 000€ kazne s kamatama.

 To je sve dok se ne desi tebi. HDZ te optuzi da si ubio 40 ljudi, sve novine to objave. Medjutim ispostavi se da je bila greska, jer si bio na rostilju kod prijatelja. Sad kad netko trazi tvoje ime na Googleu prvo izadje da si ubojica 40 ljudi. Malo karikiram, ali otprilike to.

I tebi je OK da zbog toga 513 milijuna ljudi ima zabranu pristupa na www.google.com ? Jer upravo to ova presuda nalaze.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice