Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne str

poruka: 7
|
čitano: 3.735
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne str".
13 godina
neaktivan
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne str

Mogli ste slobodno kao minus navesti i pretjeranu težinu igre (na normal i više) što samo po sebi i ne bi bio problem da učitavanja ne traju cijelu vječnost. O učitavanju prvog pokretanja da i ne pričam (spajanje na Steam, spajanje na Origin, uvodni ekrani itd).

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne
Rootsman kaže...

Mogli ste slobodno kao minus navesti i pretjeranu težinu igre (na normal i više) što samo po sebi i ne bi bio problem da učitavanja ne traju cijelu vječnost. O učitavanju prvog pokretanja da i ne pričam (spajanje na Steam, spajanje na Origin, uvodni ekrani itd).

 Ja sam igru prešao na Jedi Master (predzadnja težina) od polovice igre nisam poginuo ni jednom, znači sve glavne boss bitke sam riješio iz prve, toliko o tome da je pretjerana težina, a to što netko ne zna igrati pa plače zbog težine jbg stavi tamo na easy i igraj ako te ne ide drugačije...

9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne
BeLLicus kaže...
Rootsman kaže...

Mogli ste slobodno kao minus navesti i pretjeranu težinu igre (na normal i više) što samo po sebi i ne bi bio problem da učitavanja ne traju cijelu vječnost. O učitavanju prvog pokretanja da i ne pričam (spajanje na Steam, spajanje na Origin, uvodni ekrani itd).

 Ja sam igru prešao na Jedi Master (predzadnja težina) od polovice igre nisam poginuo ni jednom, znači sve glavne boss bitke sam riješio iz prve, toliko o tome da je pretjerana težina, a to što netko ne zna igrati pa plače zbog težine jbg stavi tamo na easy i igraj ako te ne ide drugačije...

 Planiraju uvesti laksu tezinu od easy. Za one koje vole pricu pa ne moras puno igrati.

16 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne str

Fanovi su dobili točno ono što nisu tražili, ali uzimajujći u obzir ko stoji iza dobro smo još i prošli. Slično se dogodilo sa filmovima i jedino u čemu istinski fanovi trenutno uživaju je 'Mandalorian'. Sve ostalo piši kući propalo, a ovo smješna ocjena od 89% može jedino proć i to vrlo navučeno ka ocjena za igru na konzolama.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne
Rootsman kaže...

Mogli ste slobodno kao minus navesti i pretjeranu težinu igre (na normal i više) što samo po sebi i ne bi bio problem da učitavanja ne traju cijelu vječnost. O učitavanju prvog pokretanja da i ne pričam (spajanje na Steam, spajanje na Origin, uvodni ekrani itd).

 Sa SSD om je lakše, baš sam ga jučer stavio ali da. Pokrenem epick launcher koji nedaj bože ima update koji pokrene origin koji možda ima update klijenta nakon čega možda ide update igre i tek nakon toga ide igra. Igru sam znao pokretati po 10 min dok se odrade svi updejtovi.

 

Glede same igre kombinacija uncharteda i star warsa = win

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.12.2019 19:42 (Gajotres).
9 godina
offline
Re: Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne
Osrednja igra. Niti jedan item koji sam pokupio nije mi ničemu poslužio. Sve sami reskinovi. Skilovi srednja žalost. Sve skilove otkljucavas pričom. Skill tree je tu samo da bude u igri.
Priča bezveze. Boss fightovi se svode na to da dođeš do QT eventa i gotovo. Niti jednog bossa praktički ne porazimo, ajde jedino sismisa. PG je unistio ovu igru, jedini boss kojeg smijemo ubiti je sismis, ostali padnu negdje ili nestanu. Pa protiv glavnog bossa se borimo cak 4 puta i na kraju je uopce ne pobjedimo mi, zar im fali ideje za bossa pa se borimo 4 puta protiv istog.
Moj PC  
3 0 hvala 2
16 godina
offline
Star Wars Jedi: Fallen Order - Bijeg od mračne str

Meni je i na najnizoj razini preteska. Nisam neki gejmer, odigram par sati tjedno, tako da mi uopce nije jasno za koga je ova igra. Igram i The Outer Worlds, koja mi je totalno lagana, prolazim bez ikakvih problema. Ne sjecam se kada sam imao toliko frustracija u nekoj igri, vjerojatno nikad. 

 

Ali veci problem je ucitavanje usred igranja - imam 32gb RAMa, 3 SSDa u kompu, igra na najbrzom SSDu, RTX 2070, i kada radi onda je na 60fps, ali cim zadjem iza ugla na neku novu scenu, eto 10 sekundi ucitavanja i 2 FPSa jedva. Mjerio SSD, iskkljucio antivirus ...

~~ sound sommelier ~~
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice