Star Trek: Picard

poruka: 73
|
čitano: 15.835
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Star Trek: Picard".
4 godine
protjeran
offline
Star Trek: Picard

Ma te federacije su šit i uvijek propadnu kao i yu, fbih itd...

 
2 4 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Star Trek: Picard

Ali da ova zena moze tako dobro izgledati... pa to nije normalno

Freak Show Inc.
 
24 1 hvala 0
Star Trek: Picard

Prva epizoda meh, druga epizoda oh. Kad dodje sedma od devet, biti ce oooooh!

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Star Trek: Picard

Tocno se vidi da je ovo radio netko tko nema pojma o Star treku

cuo je da je Picard popularan pa ajmo i na tome zaradit dok je on jos ziv

Moj PC  
14 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
Bolje je od Gejskovery-a sto puta....
VenAtoR#2231
Moj PC  
9 4 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Star Trek: Picard
bugovac222 kaže...

Ma te federacije su šit i uvijek propadnu kao i yu, fbih itd...

Ruska, fbih po čemu su propale? Čak naša federacija bih je jača od rsa

15 godina
online
Star Trek: Picard

Pogledao obje epizode, nisam zadovoljan. Opet se tipično američki stavlja naglasak na neku uber misteriju sa uber nedokučivim detaljima dokučivim samo uber likovima s uber sposobnostima a gdje misteriju vode isfrustrirani, drski i perverzni zločinački umovi koje jedino može pobijediti principijelnost glavnog lika koji je svet ali ipak samo čovijek - Picard, a sve kako bi nas se još jednom udavilo s dječije naivno prikazanom borbom dobra protiv zla (koje hollywood štanca valjda kako bi ukazao da SAD kao društvo teži takvim uber idealima i time opravdao njihove državne globalne političke težnje). Nije teorija urote već čisto kulturološko ispiranje mozga

Poruka je uređivana zadnji put čet 6.2.2020 9:42 (Ges).
 
21 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Star Trek: Picard
Jača od RSA (Republic of South Africa) - teško.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Star Trek: Picard

Ne znam za Vas, ali meni je nakon akcijskih superhero treš sranja ovo došlo ko melem.

 

Ima neku melankoličnu vibru, pogotovo kad vidim ranjivog, već dosta ostarjelog ne-više-stoičkog Žana.

 

Kako god, bolje je od ST:D-a (bokte akronima). 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
14 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
DarthMarkus kaže...

Ne znam za Vas, ali meni je nakon akcijskih superhero treš sranja ovo došlo ko melem.

 

Ima neku melankoličnu vibru, pogotovo kad vidim ranjivog, već dosta ostarjelog ne-više-stoičkog Žana.

 

Kako god, bolje je od ST:D-a (bokte akronima). 

 Pa ovo je akcijsko superhero tres sranje u usporedbi sa TNG iz kojeg nisu nit povezice dobro napravili

Necemo valjda sa ST:D nesto bilo sto uspoređivat :)

12 godina
offline
Star Trek: Picard

Ne bih se složio. Istina, nije STNG, ali nije ni treš.

 

#fazorenapozdravkadviškomadanta

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 10:15 (DarthMarkus).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Star Trek: Picard

Svaka čast, treba imat živaca gledat dalje od prve epizode. Nemam za sada volje, obično je to tako kad imam boljih serija koje trenutno pratim pa ovakve dođu na red kad završim sa svim ostalim. Tko zna, tako sam i Better call Saul odgađao kao i The Shield pa eto, među boljim serijama.

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 4 hvala 0
12 godina
offline
Star Trek: Picard

Better call Saul ti je među boljim serijama ?

 

Nigga please

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
4 2 hvala 0
10 godina
offline
Star Trek: Picard

Character build je u BTS među najboljima u svim serijama a to je nešto što cijenim. Svi znamo u kojem smjeru serija ide i kako će završiti ali snimiti nešto da ima gotovo sve kao BB je vrhunac. Definitivno najbolji prequel svih serija i daleko bolji nego što će Picard biti kao sequel. 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
3 1 hvala 0
16 godina
offline
Star Trek: Picard

Ne znam kakav je Picard, ali Better Call Saul je trenutno najbolje/najdublje što možete gledati,; uživajmo u ove zadnje dvije sezone što slijede

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
DarthMarkus kaže...

Ne bih se složio. Istina, nije STNG, ali nije ni treš.

 

#fazorenapozdravkadviškomadanta

Naravno da nije STNG, taj redatelj nije nit pogledao STNG, da je onda bi znao da Picard nije imao prijatelje nit nije bio prijatelj sa Data-om

U STNG sigurno nebi bila ona debilna borba vani na stubistu i ona debilna borba u stanu kad su zenskoj stavljali vrecu na glavu lol. Pa di su ti "fazori" ?

 

I opet debilna borg kocka.

6 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
jocommb kaže...
Bolje je od Gejskovery-a sto puta....

 A jesi nasao nesto za usporediti... Ako usporedujes sa govnom, nije ni šišmiš loš.

Ali realno, serija ne valja kurcu. Dijalog za nista, gluma katastrofa, prica nategnuta, odnosi medu likovima totalna banana, ovaj Romulanac na Borg Cubeu kao da je Star Trek verzija Edvarda ili Jakova iz Twilighta, cringe na n-tu potenciju.

Jbg, skuzili su da im Discovery nije donjeo najvecu publiku, odlucili pokusati sa Picardom ali kao da nisu razumjeli zasto je Discovery los i zasto je TNG i Picard kao dio nje, kultna serija. Glumci su i u toj verziji losi, tu nema rasprave, Marina Sirtis ne bi mogla glumiti u "Krv nije voda" a kamo li nekoj ne-zajebancija seriji danas, a slicno se moze reci i za vecinu glumacke postave sa TNGa, ali njihova prezentacija sa jednom velikom pricom koja se proteze par sezona, a u meduvremenu ti u svakoj epizodi pokazuju avanture ekipe i nove dijelove galaksije je, barem meni, razlog zasto je TNG fantasticna serija. Dodaj tome i malo lagane filozofije u svakoj epizodi i imas fantasticu formulu.

I onda usporedis sa Picardom koji je jedna prica koju se drze ko pijan plota, sa glumackom postavom u kojoj je za sada jedna glumica kolko-tolko simpaticna i jedan glumac koji je u poodmaklim godinama i koji vise nije u stanju trcati nego trebaju snimati s leđa da bi dvojnik mogao otrcati 15 sekundi scene. Dodaj dijalog u kojem je jedan od glavnih likova uvjeren da je izasao iz Shakespearove predstave sa "Osjetila sam da moram ici k vama, ne znam to objasniti, da cu tu biti sigurna. Kao sto munja zna da mora traziti zemlju, tako sam i ja bila munja, koja je trazila svoju zemlju, i vi ste ta zemlja Jean Luc, ja sam munja a vi ste moja zemlja.". Pa jebem li ti mater, tko normalan tako razgovara? Intuicija zeno, to je rijec koju trazis i nema potrebe da, kakti u panici i paranoji, dvije minute objasnjavas kroz dvadeset metafora zasto si dosla.

Romulanci koji mu pomazu oko vinograda su isto prica za sebe. U sceni kada se zajebavaju malo, svo troje su brzi na jeziku, vrhunski strucnjaci za prcanje druge strane. Scena koju su mogli iskoristiti da pokazu da je Picard i dalje na 100%, brz na jeziku i ostar u glavi tako da od ima zadnju i brzu, ili da nije vise sto je nekada bio pa ga Romulanci naguze, oni su iskoristili da bi prodavali MCU fore. Sve razumljivo da MCU radi filmove koji zaraduju masne pare, ali kao sto je ekipa iz Hellboya, Justice Leaguea i jos garant nebrojeno slicnih, pokusala prodavati MCU fore i ideje u nadi velike isplate, nisu razumjeli zasto tamo funkcioniraju i zasto kod njih nece. O drugoj epizodi i suludom trpanju informacija u glavu jer nisu sposobni smisliti pamtniji nacin dostave istih da ne pricam. Romulanka prodaje svoje ideje kao Flat Eartheri a Picard je valjda senilan pa slaze sa apsolutno svime sto kaze, da bi na kraju obrat bio da hej, zemlja mozda nije samo ravna, nego je i u Matrixu! Hocu reci, postoji i tajnija sluzba od najtajnije sluzbe o kojoj se samo saptalo u Romulanskom carstvu i to zna, ni vise ni manje nego bas ta Picardova Romulanka! Kakva slucajnost!

Za kraj cu samo priznati da sam pustio suzu od srece na prvih 10 sekundi prve epizode kada su zapoceli sa malim call-backom na zavrsetak TNGa.

Ispricavam se na rantu ali ove dvije epizode su mi se zgadile skoro jednako kao Rise of Skywalker. Na zalost, sa svim ovim Rebootovima kvaliteta pada sve vise i vise, i dok ima fantasticnih novih serija i filmova (You, Good Place, Bojack, Jojo Rabbit), ovakvi debili dobivaju lovu i paznju da bi preprodali nostalgiju u slabijem izdanju nego sto je original.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 11:05 (sexytoiletpaper).
12 godina
offline
Star Trek: Picard

Jebi ga, ne znam u ovo vrijeme retardiranih youtubera koliko bi serija zaista bila gledana da je full old school ST.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
offline
Star Trek: Picard

Meni je ovo na granici da bude uopste gledljivo. Ovaj silni feminizam i sutanje muskog roda u cijeloj drugoj epizodi je sranje koje samo ameri mogu smislit. Nadam se da ce se stvari makar malo popravit u iducim.

Ovaj lik je to objasnio kako treba

 

Moj PC  
9 2 hvala 2
7 godina
offline
Star Trek: Picard

da su cjelu seriju nabili u film od uru ipo bilo bi ok, ovako je gledljivo dok se ćeka nova sezona the expanse. 

Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Trek: Picard

nek se prvo sve odvrti "pretplatnicima" i "blago nestrpljivima, jer će se načekati" pa ćemo onda u đuture, mi siromašniji. a uz čašicu domaćeg antifriza, past će i kakva recenzija na imdb-u. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Star Trek: Picard

Ovo je vise neka teen sapunica nego ST. Nisam bio neki ljubitelj ST, ali ovo je u najmanju ruku smijesno. Kao sto neke rece samo bezveze maltretiraju starog covjeka.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Star Trek: Picard
Ajar kaže...

nek se prvo sve odvrti "pretplatnicima" i "blago nestrpljivima, jer će se načekati" pa ćemo onda u đuture, mi siromašniji. a uz čašicu domaćeg antifriza, past će i kakva recenzija na imdb-u. 

 Imas na Amazon primeu. Mozes uzeti free trial i gledati legalno, nemoj riskirati zatvor.

13 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
O_O_O kaže...
Ajar kaže...

nek se prvo sve odvrti "pretplatnicima" i "blago nestrpljivima, jer će se načekati" pa ćemo onda u đuture, mi siromašniji. a uz čašicu domaćeg antifriza, past će i kakva recenzija na imdb-u. 

 Imas na Amazon primeu. Mozes uzeti free trial i gledati legalno, nemoj riskirati zatvor.

 Riskirati zatvor haha... 

5 godina
offline
Star Trek: Picard

Ne sudi knjigu prema koricama, kaze se, a tu smo dobili jedva naslovnicu i prvi list knjige.

Ne znam. Volim pogledati bilo kakav ST i sigurno necu zakljucak donijeti vec nakon dvije epizode. Doduse, odgledo sam tek prvu, a vjerojatno veceras cu drugu.

Danas je to tako, kako je, a nama starim cangrizalima ostaje jedino da "cangrizamo"

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Trek: Picard

sexytoiletpaper

 

"Hocu reci, postoji i tajnija sluzba od najtajnije sluzbe o kojoj se samo saptalo u Romulanskom carstvu i to zna, ni vise ni manje nego bas ta Picardova Romulanka! Kakva slucajnost!"

I jedno i drugo su pripadnici te tajne sluzbe, tako da znaju o cemu pricaju. Pogledaj Star Trek - Picard - Countdown, 3 dijela stripa, kao uvod u seriju.

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 13:16 (strawa).
12 godina
online
Star Trek: Picard

Koliko su napredovali harvdver i softver? Ima li novih drivera za Datu ili se još vrti pod deve'sosmicom?

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Star Trek: Picard
ante_etna kaže...

Koliko su napredovali harvdver i softver? Ima li novih drivera za Datu ili se još vrti pod deve'sosmicom?

 Jga, najstabilnija je.

 

Zamisli da ima Vistu. Pa srušio bi se u sred borbe s Borgom.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
16 godina
offline
Star Trek: Picard

Jel ima negdje da je u 4k?

 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Star Trek: Picard

Zanimljivo, a tu na forumskoj temi o ovoj seriji takvo oduševljenje, za njih ovo uz bok najvećih ostvarenja filmske umjetnosti ikada...

wTF????

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice