Središnji tehnološki događaj financijske industrij

poruka: 13
|
čitano: 3.574
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Središnji tehnološki događaj financijske industrij".
14 godina
neaktivan
offline
Središnji tehnološki događaj financijske industrij

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi na te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih posjetitelja iole intelektualnog događaja??

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:14 (Putin).
 
6 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
Putin kaže...

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi ne te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih postjetitelja iole intelektualnog događaja??

 Kako koja konferencija. Ali obicno je 90% sudionika nezainteresirano za sadrzaj iste.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
O_O_O kaže...
Putin kaže...

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi ne te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih postjetitelja iole intelektualnog događaja??

 Kako koja konferencija. Ali obicno je 90% sudionika nezainteresirano za sadrzaj iste.

 Očito. Što je meni totalni užas.

 

ja sam recimo zainteresiran za tamo ta džeziranja (jer sam aktivni dio fintech industrije) i blebetanja oko recentnih buzzwordova i trendova, ali vjerojatno mi firma neće platit tu konferenciju.

 

 

A da kojim slučajem privatnim parama plaćam tako nešto, jako je diskutabilno bih li to plaćao, ako vidim koliko je iščašena glavna osoba eventa. Nije im baš neki marketing slati takve (wannabe karizmatične) zbrkane tipove da se naslikavaju kao "glavno lice iza konferencije".

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:07 (Putin).
7 godina
protjeran
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
Putin kaže...
O_O_O kaže...
Putin kaže...

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi ne te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih postjetitelja iole intelektualnog događaja??

 Kako koja konferencija. Ali obicno je 90% sudionika nezainteresirano za sadrzaj iste.

 Očito. Što je meni totalni užas.

 

ja sam recimo zainteresiran za tamo ta džeziranja (jer sam aktivni dio fintech industrije) i blebetanja oko recentnih buzzwordova i trendova, ali vjerojatno mi firma neće platit tu konferenciju.

 

 

A da kojim slučajem privatnim parama plaćam tako nešto, jako je diskutabilno bih li to plaćao, ako vidim koliko je iščašena glavna osoba eventa. Nije im baš neki marketing slati takve (wannabe karizmatične) zbrkane tipove da se naslikavaju kao "glavno ice iza konferencije".

 Na neke sam konferenciji isao cisto da napravim kontakte, i da provjerim kako industrija dise. Sam ne bi nikad placao 2000-3000 eura za dan-dva.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
O_O_O kaže...
Putin kaže...
O_O_O kaže...
Putin kaže...

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi ne te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih postjetitelja iole intelektualnog događaja??

 Kako koja konferencija. Ali obicno je 90% sudionika nezainteresirano za sadrzaj iste.

 Očito. Što je meni totalni užas.

 

ja sam recimo zainteresiran za tamo ta džeziranja (jer sam aktivni dio fintech industrije) i blebetanja oko recentnih buzzwordova i trendova, ali vjerojatno mi firma neće platit tu konferenciju.

 

 

A da kojim slučajem privatnim parama plaćam tako nešto, jako je diskutabilno bih li to plaćao, ako vidim koliko je iščašena glavna osoba eventa. Nije im baš neki marketing slati takve (wannabe karizmatične) zbrkane tipove da se naslikavaju kao "glavno ice iza konferencije".

 Na neke sam konferenciji isao cisto da napravim kontakte, i da provjerim kako industrija dise. Sam ne bi nikad placao 2000-3000 eura za dan-dva.

 Naravno. To se podrazumijeva.

Samo na glas razmišljam koliko bi ijedna osoba plaćala Olegove konferencije da plaća sama....

6 godina
protjeran
offline
Središnji tehnološki događaj financijske industrij

1350 kuna? Hvala, ne bih. Danas se organiziraju svakakvi skupovi - Weekendi, Digital shapers, Fintech, ATD... Neki su zanimljivi, a zbog nekih se kasnije čovjek lupa po glavi. Ako je riječ o financijskom sektoru, tko će vam doći na to iz čistog mira i to još sam platiti 1350 kuna (ne računam last minute popus)? Taj financijski sektor bi mogao lagano sponzorirati skup, pa bi mogli spustiti cijenu. A opet, ako ju spustite, bojite se navale?

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 15:43 (ridealong).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
Putin kaže...

Promiče mi razlog zbog kojeg se Oleg (kao direktor jedne financijsko-tehnološke konferencije) drži i izgleda u ovoj vojničkoj košulji kao trećerazredni desetar moldavske vojske, koji je ujedno fetišist militarističke ikonografije i mode?

 

Idu li ljudi na te konferencije pro forma, e kako bi ulupali budžete za "edukaciju" i " networking", a zapravo nestali na jedan dan te se tamo zajebavali? Jer....ne vidim kako takav imidž pomaže marketinškom efektu privlačenja stvarnih posjetitelja iole intelektualnog događaja??

 

Ja bi reko da je to čista arogancija u pitanju.. jer jedina moguća alternativa mi ne paše za Olega (socijalni poremećaj).

Uzevši u obzir Olegov karakter, koji inače osobno volim i djelim s njim mnoge takve karakteristike, mislim da arogancija sasvim fino odgovara profilu.

I da se razumijemo, nije mi nimalo namjera vrijeđati čovjeka, uostalom prepametan je on da se uvrijedi na ovako nešto, nego jednostavno to je dojam koji je ostavio na mene. A opet možda samo sudim po sebi ...

7 godina
neaktivan
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
ridealong kaže...

1350 kuna? Hvala, ne bih. Danas se organiziraju svakakvi skupovi - Weekendi, Digital shapers, Fintech, ATD... Neki su zanimljivi, a zbog nekih se kasnije čovjek lupa po glavi. Ako je riječ o financijskom sektoru, tko će vam doći na to iz čistog mira i to još sam platiti 1350 kuna (ne računam last minute popus)? Taj financijski sektor bi mogao lagano sponzorirati skup, pa bi mogli spustiti cijenu. A opet, ako ju spustite, bojite se navale?

 

Ja sam nedavno bio na http://www.changecon.com konferenciji, kao developer imam tu mnogo interesa.. platila firma trošak, dapače za nas jedno 8-10 bez problema.. a cijena karte je bila cca 200kn, ne znam točno. A evnet je trajao cijeli dan, bila su 3 tracka sa 2 keynotea isto kao i ovdje.. speakeri iz cijelog svijeta, klasika konstantno je bilo cuge/kave, bio ručak, bila nagradna igra i podjelili su 2 laptopa i monitor na kraju (Lenovo sponzor) itd..

Uglavnom sve to za cca 200kn. 

Pa nek mi direktor ove konferencije argumentira ovu cifru od 1080+PDV. Ono, molim te.

6 godina
protjeran
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus
Spem kaže...

 

Ja bi reko da je to čista arogancija u pitanju.. jer jedina moguća alternativa mi ne paše za Olega (socijalni poremećaj).

Uzevši u obzir Olegov karakter, koji inače osobno volim i djelim s njim mnoge takve karakteristike, mislim da arogancija sasvim fino odgovara profilu.

I da se razumijemo, nije mi nimalo namjera vrijeđati čovjeka, uostalom prepametan je on da se uvrijedi na ovako nešto, nego jednostavno to je dojam koji je ostavio na mene. A opet možda samo sudim po sebi ...

 Neka na Fintech dođe u maskirnoj pidžami.

15 godina
offline
Središnji tehnološki događaj financijske industrij

tanka je crta između bauljanja po pustinji zamišljajući da si rommel i mlaćenja prazne slame po ovakvim vašarima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Središnji tehnološki događaj financijske indus

Oleže, lajkanje postova nije komentar.

 

jedan neoliberal bi trebao energičnije i otvorenije širiti slobodu za public bizarno odijevanje. Rječitije ako ništa drugo..

 

 

Nije li centralna ideja jednog liberala da prigrli javnu arenu kao intelektualac, gentleman??

 

To je centralna ideja slobodarstva, slobodoljublja!

 

bacanje pred lavove...siguran u sebe, da obrani sebe...kao rani hrišćani!

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.11.2018 20:31 (Putin).
15 godina
offline
Središnji tehnološki događaj financijske industrij

1350 kn za nijednog predstavnika IB..

 

Pa bar je lako nac Hrvate u Engineeringu Deutsche Bank, UBS, Credit Suisse...(iako su low-tier predstavnici, ima nekih u jakim bankama ali slabo).

 

Ima ih i u Stripeu, Robinhoodu, Squareu, Paypalu...

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Središnji tehnološki događaj financijske industrij

Ja bih mogao doci kao predstavnik irskog financijskog sustava

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice