Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

poruka: 22
|
čitano: 4.084
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone".
15 godina
neaktivan
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

scientia est potentia
 
16 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To spominjete kolega u svoje osobno ime ?!?! 

ATJ Lučko
9 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Ista spika kao sa jeansom svojevremeno. Niš novo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
ATJLučko kaže...
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To spominjete kolega u svoje osobno ime ?!?! 

 Da mi je znati koji su logoritmi doveli do ovakvog odgovora, ako misliš vrijeđat bar se potrudi...

scientia est potentia
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To je tvoj plan da dobiješ jednoga?

 

A inače, slažem se sa naslovom, samo dobričine imaju iPhone, provjereno!

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
15 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
southy kaže...
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To je tvoj plan da dobiješ jednoga?

 

A inače, slažem se sa naslovom, samo dobričine imaju iPhone, provjereno!

 Nije loše, al može to i bolje

 

Idemo dalje...

scientia est potentia
16 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
Ovakve pi*darije vec granice s potrebom hospitaliziranja damagera (prev. managera) odgovornog za ovakav proljev.
Ali uistinu, ako ima idiotskih, glupih, bespotrebnih odluka na ovome svijetu, vecina potice od "skolovanih", cistokrvnih pripadnika damager kaste.
Najbolje da negativci svi voze trabante, pricaju na neke kineske mobitele od prije 10 godina, setaju u jeftinjara natikacama i ne nose nikakvu odjecu.
Nece nas kao vrstu ubiti niti kamen s neba, niti virus, vec gluposti odredjene skupine koju debelo placamo za prosipanje intelektualnih proljeva uokolo.
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
Moj PC  
14 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

Jesi li mislio na ovog što zove guzicom:

https://www.newyorker.com/culture/cultural-comment/rudy-giuliani-and-the-butt-dialler-within-all-of-us

Giuliani je, inače, Trumpov cybersecurity savjetnik. 

Rudy Giuliani needed Apple genius help to unlock his iPhone after being named Trump cybersecurity adviser

 

Baš me zanima kak će Apple zabraniti korištenje ajfona u dokumentarcu...

Ajbg, ako Trump&co mogu zabraniti svjedoke na suđenju... mda "pitanje nacionalne sigurnosti". 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
Ovo je trajni spojler, ne svida mi se ovo znanje haha
 
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
alien kaže...
ATJLučko kaže...
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To spominjete kolega u svoje osobno ime ?!?! 

 Da mi je znati koji su logoritmi doveli do ovakvog odgovora, ako misliš vrijeđat bar se potrudi...

Neš ti potrebe za logaritmom koji bi moj post trebao objasniti, a da niste kolega apriori razmislili o svojem komentaru, vidite trun u tuđem oku a ne vidite cijelu šumu u svojem, obzirom vi govorite u množini a ja samo vas eksplicite spominjem 

Ako želite elaborat, budem ga učinio. 

Tko ste vi, kao prvo, da ikoga vrijeđate da je debil jer ima/treba mu dati iPhone?! 

Koju logiku ste upotrijebili, debila prve vrste možda?! 

Onda dodajete "Grabs popcorn", što upravo implicira da očekujete i još više želite prepucavanje/a oko vašeg poste, a u svezi teme za raspravu! 

 

Da ste slučajno napisali recimo nešto u stilu; "niti da sam ( izaberite riječ, pridjev, epitet po svom ukusu ) ne bih ga uzeo." 

Ovako, uzmite kokice i uživajte u raspravi između ostalog o jednom debilu, vama 

ATJ Lučko
13 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
Zechina kaže...
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

Jesi li mislio na ovog što zove guzicom:

https://www.newyorker.com/culture/cultural-comment/rudy-giuliani-and-the-butt-dialler-within-all-of-us

Giuliani je, inače, Trumpov cybersecurity savjetnik. 

Rudy Giuliani needed Apple genius help to unlock his iPhone after being named Trump cybersecurity adviser

 

Baš me zanima kak će Apple zabraniti korištenje ajfona u dokumentarcu...

Ajbg, ako Trump&co mogu zabraniti svjedoke na suđenju... mda "pitanje nacionalne sigurnosti". 

Makar nije prošao "Impichment", ako sam dobro napisao, čini mi se da su se Dony i Rudy razišli, zbog ponekog svjedoka između i naknadnih priča koje je Rudy morao onda potvrditi. 

ATJ Lučko
8 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
ATJLučko kaže...

Makar nije prošao "Impichment", ako sam dobro napisao, čini mi se da su se Dony i Rudy razišli, zbog ponekog svjedoka između i naknadnih priča koje je Rudy morao onda potvrditi. 

 

Nisi ;) Ali sa "pič" bolje zvuči :D
Normalno da su se razišli kad mu ga je Trump htio uvaliti da je za sve Rudy kriv, pa onda ovaj po svim kanalima pokazivao gro dokaza da je to Trumpovo nedjelo, prije nego li ga uhapse kao ona njegova dva Loleka i Boleka.
Zato nisu ni zvali svjedoke (s međedom od Boltona se isto zakrvio, skoro ista priča).


A bogati, ne znam kako će snimiti i dokumentarac o Trumpu a da ovaj ispadne pozitivac  :)

 

Inače, sad kakaju po Appleu, a meni se npr Sherlock & Watson serija zgadila jer su za sve "pametno" napadno koristili Windows Mobile, Surfejs i sl. Čak i NY policija! U stvarnosti, to je djelomično istina, jer su im uspjeli u NYPD uvaliti kile WP koje nitko nije htio (već su bili propali godinu prije) za grozne pare, koje su ovi onda bacili nakon par mjeseci i kao da ništa nije bilo. 

Pa sad opet onda ona smijurija od serije Bull, gdje onaj kratkoumni ocvali lero iz NCIS glumi "mentalista" :D i, naravno, svi pozitivci su manekeni MS proizvoda, i to onih koji im baš ne idu na tržištu (Surface Wall npr) :D

 

ovako nekako

15 godina
neaktivan
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
ATJLučko kaže...
alien kaže...
ATJLučko kaže...
alien kaže...

Kod mene se bar zna što sam rekao i na što sam implicirao, što se ne moze reć za vaš nejasni odgovor.

 

 Time što ste se osjetili prozvanim u toj mjeri da ste morali uči u raspravu za koju ste unaprijed zaključili da je provokativna i služi za prepucavanje više govori o vašoj osobnosti nego o vašem lošem poznavanju mobitela...

scientia est potentia
12 godina
online
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Sad nek "Ford", "Mercedes" i ostali zabrane da bad guys voze njihovu robu, ode film u kukumar... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Ima toga još: jeste li skrenuli pažnju na to kakve pištolje koriste likovi u filmovima? Pozitivnci profesionalci koriste browning, amateri te oni malo otkačeni i zbunjeni (no još uvijek pozitivni) koriste revolver (colt), dok oni zločesti koriste luger - službeni pištolj Wehrmachta. Tako će biti elektroničkim spravicama, samo je simbolika nova, pa se još moramo naviknuti.

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Cekaj malo, pa svi ti brandovi u filmovima su u stvari indirektna reklama za koje se dobije novce. Znaci ne moras ti koristiti apple proizvode u filmu i onda se nece znati tko je bad guy, ali ocigledno filmasi dobiju dobre novce za tu vrstu reklame pa ocigledno i vlasnik branda moze traziti nesto zauzvrat.

Koliko se sjecam i USA army posudjuje svoju opremu samo ako ih u filmu prikazuju na pozitivan nacin, to nije nista novo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Baš sam si mislio kako je Vrdoljak uspio angažirati Jamie Lee Curtis da preuzme ulogu Carle del Ponte, kad ono slika iz nekog "Kinves Out", a ne "Generala".

 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

imam jednu susjedu koja gleda te ... kako se kaže ... filmove. i ima dobre veze. dvaput su je šišali na nulu zbog kolaboracije s marketingašima.

 

i tako, kaže ona meni kako ovo nije bez veze. radili su neka istraživanja po kućama. 6 mjeseci su svim negativcima u filmovima (kaubojsko-indijanski, ljubavno-ekološke drame i to) poslije snimanja davali ajfon u nadi izvođenja na pravi put i, bogami, 74% su postali pozitivci već u sljedećem filmu.

 

navodno su ameri otvorili i posebnu instituciju za rehabilitaciju ajfonima i govore da su iznimno uspješni:

> tip je prije pobio tridesetak ljudi u trgovačkom centru, a poslije tretmana ajfonom samo tu i tamo krkne neku babu, tek toliko da ne zahrđa.

> čak i kler sve manje zlostavlja dječake - radije uz ajfon drkaju skriveni u grmlju pokraj dječjeg igrališta.

> tipovi koji su prije dosita napljačkali banaka poslije liječenja ajfonom samo povremeno dignu neku sitnicu mesmeriziranom putniku u javnom prijevozu. obično neki ajfon, tako nešto.

> tip koji je prije silovao i ubio sve što mu je palo pod pimpek i motorku, sad samo doma ovlaš prebije ženu i siluje je, ako je u nesvijesti.

 

ukupno, otkad se pojavio ajfon, stopa kriminaliteta na lokacijama pala je za više od 0,000001% po hektaru. nalazim ovo iznimno pozitivnim pokazateljem i svesrdno podupirem gospodina timeta kukaša i njegovog dečka u nastojanju da svijet učine probavljivijim. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

Zapravo ima smisla da nemaju iPhone...

 

ja (imam iphone) si pokusao instalirati vape app i đubrad mi ne da (skinuta sa store-a) jer si "ugrozavam zdravlje"

 

Kako bi tek onda stavio app za svjetsku dominaciju...

 

uf... da je bar librem5 malo bolji pa da ga uzmem...

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
alien kaže...
ATJLučko kaže...
alien kaže...

Po meni bi bilo puno logičnije da ih daju debilima.

 

 

Grabs popcorn...

To spominjete kolega u svoje osobno ime ?!?! 

 Da mi je znati koji su logoritmi doveli do ovakvog odgovora, ako misliš vrijeđat bar se potrudi...

 logAritmi.

"po meni". Zaključak je da iz prve ruke zaključuješ što bi bilo logičnije što može implicirati da si debil. Ali ne mora biti točno.

S druge strane ako ti je teško shvatiti koji je "logoritam" (možda algoritam??) doveo do takvog zaključka, vraćamo se na prvu tezu kao najvjerojatniju.

PSN - darklydexter
11 godina
offline
Re: Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPho
Sa kakvim glupostima ovakvi zamaraju ljude....
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
online
Spoiler: negativci u filmovima ne koriste iPhone

I gledam tako DIG seriju (bacite oko, dio se odvija i u našim krajevima) i na stolu iphone (valjda?). A njim se koristi rabin Lev. A on je bad guy.

Kako to? Ili mi žele reći da je on zapravo good guy?

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice