Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

poruka: 60
|
čitano: 12.104
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra".
10 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

Dakle ovo će biti visoko centralizirana valuta na visoko centraliziranom novčaniku sa visoko centraliziranim praćenjem korisnika i njihovih transakcija (Facebook). Također će biti vezana uz dolar, euro... tj. valute koje su izgubile 99% svoje vrijednosti u odnosu na Bitcoin u zadnjjih 10 godina. Bitcoinu će višestruko skočiti cijena jer je NEOVISAN o korporacijskim ili političkim odlukama.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 15:06 (Noel).
 
7 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Baš ono što nam treba u životu, valuta od jeb**** Facebooka. To Orwellovsko sranje nikako da propadne, a sad krecu i sa svojom valutom.
 
21 0 hvala 4
16 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

Ovo je kontra svim lijepim i dobrim značajkama kripto valuta i blockchain tehnologije i svatko s malo mozga bi ih trebao sabotirati.

 

XRP 2.0 (a čak je i on bolji :D)

Welcome my son...
Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

Ovo ce biti super! Kako god to ispadne, biti ce super! Ako ovakav projekt moze "ubiti" Bitcoin, onda Bitcoin (i slicne crypto valute) nije niti zasluzio bolje. Ja osobno mislim ako ovaj projekt bude success da ce samo validirati Bitcoin i da ce svima biti dobro.

Postojat ce centralizirane crypto valute i decentralizirane crypto valute. Moguce je da ce biti moguce koristiti i wallet koji ce imati i bitcoin i "facebook coin" u sebi gdje ce useri raditi real time konverzije iz jednog u drugo + koristenje. (Stotine kombinacija mi pada na pamet).

Again, in my opinion ovo je super za validaciju Bitcoina. Kao u razvoju Interneta kada su valike kompanije napokon dosle na Internet, Internet je prestao biti place samo za "hakere".  

 
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
"e Đuro! Ajmo napravit našu kriptovalutu!" - može Joža!
"kaj kolko bumo deli vrednost?"
- ček da Štefu pitam! Ma deni sto hiljada ojra za jen!
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
zv'jer2 kaže...

Ovo je kontra svim lijepim i dobrim značajkama kripto valuta i blockchain tehnologije i svatko s malo mozga bi ih trebao sabotirati.

 

XRP 2.0 (a čak je i on bolji :D)

 Ovo je tip kriptovalute koji će uspjeti. Ne uspjeti među nekolicinom onih željnih brze zarade, tech-geekovima i avanturistima nego uspjeti među 90% normalnih ljudi koji žele jednostavnu platformu koja fukcionira i integrirana je s drugim sustavima.

 

Stabilna, rasprostranjena platforma koja će biti dostupna masama, s pravim novcem kao bazom, a ne špekulacijama. Moguće da je ovo upravo taj push koji kriptovalutama treba da ih javnost počne masovnije koristiti.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 16:32 (JozoBozo121).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Mozda i bude nesto od ovoga...
Realnost je takva da Bicoin trenutno sluzi samo da bi se trgovalo sa njim (podsjeca me na Marke kad su oscilirale)...
Valuta koja bi ubila puste posrednike je bogom dana.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L

prokleti licemjeri! zabranili su oglasavanje ostalih valuta, a sad idu sa svojom van.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.6.2019 17:48 (Aldo).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Noel kaže...

Dakle ovo će biti visoko centralizirana valuta na visoko centraliziranom novčaniku sa visoko centraliziranim praćenjem korisnika i njihovih transakcija (Facebook). Također će biti vezana uz dolar, euro... tj. valute koje su izgubile 99% svoje vrijednosti u odnosu na Bitcoin u zadnjjih 10 godina. Bitcoinu će višestruko skočiti cijena jer je NEOVISAN o korporacijskim ili političkim odlukama.

 Ovaj dio mi nije jasan baš...

scientia est potentia
16 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

Libra ce se trositi kao da nema sutra!

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

LIBRO TO THE M00N!!1

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
JozoBozo121 kaže...
zv'jer2 kaže...

Ovo je kontra svim lijepim i dobrim značajkama kripto valuta i blockchain tehnologije i svatko s malo mozga bi ih trebao sabotirati.

 

XRP 2.0 (a čak je i on bolji :D)

 Ovo je tip kriptovalute koji će uspjeti. Ne uspjeti među nekolicinom onih željnih brze zarade, tech-geekovima i avanturistima nego uspjeti među 90% normalnih ljudi koji žele jednostavnu platformu koja fukcionira i integrirana je s drugim sustavima.

 

Stabilna, rasprostranjena platforma koja će biti dostupna masama, s pravim novcem kao bazom, a ne špekulacijama. Moguće da je ovo upravo taj push koji kriptovalutama treba da ih javnost počne masovnije koristiti.

 90% normalnih ljudi? Koliko korisnika FB ima kapacitet da skuzi sta je to i cemu sluzi???? 9%  bi bilo spektakularno i to u narednih 5 godina.... Prije ce biti 0,9 % ako i toliko.....

12 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
EZY-E kaže...

LIBRO TO THE M00N!!1

 Zasto komentiras nesto u sto se uopce ne razumijes i pises kompletne bedastoce??? Bolje da si sutio.

8 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

Fb app je i inače žderač resursa, a sad ćeš (valjda) morati rudariti kriplo da bi mogao džabe igrati CandyCrush.

 

 ...ima netko iskustva s WeChat? 

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
2009 godine 1 USD = 1309.03 BTC
2019 godine 1 USD = 0.00011 BTC
10 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
2009 godine 1 USD = 1309.03 BTC
2019 godine 1 USD = 0.00011 BTC
10 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
alien kaže...
Noel kaže...

Dakle ovo će biti visoko centralizirana valuta na visoko centraliziranom novčaniku sa visoko centraliziranim praćenjem korisnika i njihovih transakcija (Facebook). Također će biti vezana uz dolar, euro... tj. valute koje su izgubile 99% svoje vrijednosti u odnosu na Bitcoin u zadnjjih 10 godina. Bitcoinu će višestruko skočiti cijena jer je NEOVISAN o korporacijskim ili političkim odlukama.

 Ovaj dio mi nije jasan baš...

2009 godine 1 USD = 1309.03 BTC
2019 godine 1 USD = 0.00011 BTC  

5 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L

pa?

12 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Posmatrač kaže...

 Ovo je tip kriptovalute koji će uspjeti. Ne uspjeti među nekolicinom onih željnih brze zarade, tech-geekovima i avanturistima nego uspjeti među 90% normalnih ljudi koji žele jednostavnu platformu koja fukcionira i integrirana je s drugim sustavima.

 90% normalnih ljudi? Koliko korisnika FB ima kapacitet da skuzi sta je to i cemu sluzi???? 9%  bi bilo spektakularno i to u narednih 5 godina.... Prije ce biti 0,9 % ako i toliko.....

 Ovo je Facebook. Nemoj to zaboraviti :D

 

Otvoriš Facebook. Svaki korisnik je odjednom dobio svoj Libra novčanik. Gore je tipka "Buy Libra".

Kupiš u vrijednosti 100 USD preko kartice ili PayPala

I onda za te Libre možeš kupiti softver ili hardver u protuvrijednosti recimo 110 USD.

 

Nemaš pojma što je Libra, neznaš koja je tehnologija iza, ne znaš tehničke podatke o njoj...

Ali si uštedio 10 dolara.

 

Misliš da se neće koristiti ako se izvede na najjednostavniji mogućnu način, dostupan doslovno svakom korisniku Facebooka (i vjerojatno svima ostalima)?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Posmatrač kaže...

 90% normalnih ljudi? Koliko korisnika FB ima kapacitet da skuzi sta je to i cemu sluzi???? 9%  bi bilo spektakularno i to u narednih 5 godina.... Prije ce biti 0,9 % ako i toliko.....

 Čemu služi? Pa služi plaćanju dobara koje kupuješ. Ne znam koliki kapacitet trebaš biti da skužiš na koji način funkcionira plaćanje robe. A upravo ova integracija s WhatsAppom, Messnegerom i Facebookom to diže u mainstream. 

 

Koliko ima oglasnika na facebooku i malih firmi koje prodaju robu ljudima gotovo više manje preko Facebooka? Puno. I zamisli da umjesto uplatnica koje moraš ili u banku i poštu ili mbanking platiš tu robu jednim klikom direktno preko Facebooka? Ili se dogovoriš s čovjekom da vidiš PS4 koji želiš kupiti i dođeš, vidiš, i umjesto da nosiš 1500 kuna gotovine samo otvoriš FaceBook i na njegov account pošalješ 1500 kuna? Zar za to trebaš biti neki kapacitet?

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
16 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
JozoBozo121 kaže...
Posmatrač kaže...

 90% normalnih ljudi? Koliko korisnika FB ima kapacitet da skuzi sta je to i cemu sluzi???? 9%  bi bilo spektakularno i to u narednih 5 godina.... Prije ce biti 0,9 % ako i toliko.....

 Čemu služi? Pa služi plaćanju dobara koje kupuješ. Ne znam koliki kapacitet trebaš biti da skužiš na koji način funkcionira plaćanje robe. A upravo ova integracija s WhatsAppom, Messnegerom i Facebookom to diže u mainstream. 

 

Koliko ima oglasnika na facebooku i malih firmi koje prodaju robu ljudima gotovo više manje preko Facebooka? Puno. I zamisli da umjesto uplatnica koje moraš ili u banku i poštu ili mbanking platiš tu robu jednim klikom direktno preko Facebooka? Ili se dogovoriš s čovjekom da vidiš PS4 koji želiš kupiti i dođeš, vidiš, i umjesto da nosiš 1500 kuna gotovine samo otvoriš FaceBook i na njegov account pošalješ 1500 kuna? Zar za to trebaš biti neki kapacitet?

 A zasto je onda za to trebalo izmisljati posebnu (kripto)valutu? Ti u biti govoris o nekom facebook elektronskom novcaniku ili kartici u koju bi polagao novac i prosljedivao drugom facebook korisniku u njegov novcanik ili na karticu.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L

A ljudi trebaju nešto osim elektronske kartice od kriptovaluta? Samo mi nemoj počet gurat neke priče o pravednijoj ekonomiji, popravljanju ekonomskih problema ili slično, decentralizaciji ili zadavanju udaraca zločestim stričevima u odijelima, to su priče za malu djecu.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta Libra

dakle žele baš potpunu kontrolu nad cijelim svijetom. 

vrijeme je za gašenje profila 

Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
CyberDemonVZ kaže...
....

 Ovo je Facebook. Nemoj to zaboraviti :D

 

Otvoriš Facebook. Svaki korisnik je odjednom dobio svoj Libra novčanik. Gore je tipka "Buy Libra".

Kupiš u vrijednosti 100 USD preko kartice ili PayPala

I onda za te Libre možeš kupiti softver ili hardver u protuvrijednosti recimo 110 USD.

 

Nemaš pojma što je Libra, neznaš koja je tehnologija iza, ne znaš tehničke podatke o njoj...

Ali si uštedio 10 dolara.

 

Misliš da se neće koristiti ako se izvede na najjednostavniji mogućnu način, dostupan doslovno svakom korisniku Facebooka (i vjerojatno svima ostalima)?

 Prvo ti si zaboravio da je to FB. Zasto bi prosjecna Štefica ili domacica ili klinka od13 godina kliknula na BuyLibre umjesto Buy Cipele? Koliko prosjecnih korisnika ti znas da ce to uraditi i potruditi se da sazna uopste sta je to a d ane vise ovdje na forumu? Ja znam sta je to i ne pada mi na pamet to uraditi.....

JozoBozo121 kaže...
Posmatrač kaže...

 90% normalnih ljudi? Koliko korisnika FB ima kapacitet da skuzi sta je to i cemu sluzi???? 9%  bi bilo spektakularno i to u narednih 5 godina.... Prije ce biti 0,9 % ako i toliko.....

 Čemu služi? Pa služi plaćanju dobara koje kupuješ. Ne znam koliki kapacitet trebaš biti da skužiš na koji način funkcionira plaćanje robe. A upravo ova integracija s WhatsAppom, Messnegerom i Facebookom to diže u mainstream. 

 

Koliko ima oglasnika na facebooku i malih firmi koje prodaju robu ljudima gotovo više manje preko Facebooka? Puno. I zamisli da umjesto uplatnica koje moraš ili u banku i poštu ili mbanking platiš tu robu jednim klikom direktno preko Facebooka? Ili se dogovoriš s čovjekom da vidiš PS4 koji želiš kupiti i dođeš, vidiš, i umjesto da nosiš 1500 kuna gotovine samo otvoriš FaceBook i na njegov account pošalješ 1500 kuna? Zar za to trebaš biti neki kapacitet?

Ako pricas o kripto trebas biti veliki kapacitet da skuzis cemu to sluzi? Zna li tvoja mama ili drugarica od kcerke cemu to sluzi? Koliko ljudi znas da zna cemu sluzi kripto? Ja sam on line veec puno godina desetina godina i ne pada mi na pamet koristiti kripto u ovom obliku..... Ne vjerujem nikome sto se tice novca ukljucujuci banku.... Vise vjerujem kinezu kojem posaljem 1000 USD direktno sa kojim godinama saradjujem nego kritovaluti a sad ubaci tu prosjecnu šteficu ili klinku..... 

 

Banka? Uplatnica? gotovina? Kad si zadnji put platio tako za kupovinu on line? Zaboravio si da svaka on line stranica prima kartice? E banking? Helou? Sve to mozes preko paypala s tim da svi znaju za paypal a manje vise niko za kripto.....

 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L

Puno firmi nema kartično plaćanje kao prvo. A kao drugo, veliku većinu ljudi uopće ne zanima tehnologija iza toga sve dok to radi. Ljudi realno neće ni morati znati da je u pozadini toga kriptovaluta. Kao treće, banke firmama uzimaju velike provizije, pogotovo manjima i tu će manje firme željeti počet raditi u kriptovalutama. Isto tako, puno firmi treba prebacivati novac međusobno između sebe za plaćanja što je preko banka relativno sporo i postoje provizije ovisno o iznosu, dok s ovime to bude instantno i bez nekih prevelikih troškova.

 

Ja ne znam čemu ti misliš da bi kriptovalute trebale služiti, jer kriptovalute još dosad nisu nijednom upotrebljene za ono što su namijenjene, a to je kao sredstvo plaćanja između dva entiteta. Ovo, sa burzama i špekulacijama nije ništa drugo nego želja pojedinaca za brzom zaradom i to što danas vidimo uopće ne bi zvao kritpovalutama nego kriptodionicama. 

 

Ljudi ne žele znati čemu kripto služi. Ljudi žele vidjeti nešto jednostavno i upotrijebiti to, potpuno je nebitno kripto ili ne. Paranoični ljudi koji sumnjaju u sve nisu publika koja ih zanima tako da si ti njima nebitan. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
5 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
JozoBozo121 kaže...

Puno firmi nema kartično plaćanje kao prvo. A kao drugo, veliku većinu ljudi uopće ne zanima tehnologija iza toga sve dok to radi. Ljudi realno neće ni morati znati da je u pozadini toga kriptovaluta. Kao treće, banke firmama uzimaju velike provizije, pogotovo manjima i tu će manje firme željeti počet raditi u kriptovalutama. Isto tako, puno firmi treba prebacivati novac međusobno između sebe za plaćanja što je preko banka relativno sporo i postoje provizije ovisno o iznosu, dok s ovime to bude instantno i bez nekih prevelikih troškova.

 

Ja ne znam čemu ti misliš da bi kriptovalute trebale služiti, jer kriptovalute još dosad nisu nijednom upotrebljene za ono što su namijenjene, a to je kao sredstvo plaćanja između dva entiteta. Ovo, sa burzama i špekulacijama nije ništa drugo nego želja pojedinaca za brzom zaradom i to što danas vidimo uopće ne bi zvao kritpovalutama nego kriptodionicama. 

 

Ljudi ne žele znati čemu kripto služi. Ljudi žele vidjeti nešto jednostavno i upotrijebiti to, potpuno je nebitno kripto ili ne. Paranoični ljudi koji sumnjaju u sve nisu publika koja ih zanima tako da si ti njima nebitan. 

 Firme su ciljana publika na fb? Firme ce ici na FB i kliknuti buy libre?  Firme ne smiju raditi mimo zvanicnih tokova novca tako da ta prica o firmama i kriptu na FB pada u vodu...

A sto tice toga cemu krpto valuta sluzi zna li iko? Svakih par mjeseci kad se desi neki incident ide nova prica o svrsi kripta.... 

Bas da vidim firmu koja ce svoj kesh uloziti u kripto iz koje ne stoji niko i niko nista ne garantuje......Bi li ti ulozio pare svoje firme u to? 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L

Pa upravo iza ovog stoje eBay, Paypal, Mastercard, Visa, Uber, Vodafone, Coinbase, Lyft i još deseci kompanija od kojih je već svatko dao minimalno 10 milijuna dolara u zajedničku blagajnu, a ukupno je skupljeno više od milijardu dolara početnog kapitala za bazu. A venutre capital firme nisam ni spominjao, a ima ih nekoliko koje su uložile, ne samo ovdje nego i u brojne druge kriptovalute.

 

Firme već sada rade jako fleksibilno što se tiče novca, kod nas je to strože nego na zapadu, ali za razliku od postojećih kriptovaluta FaceBook je već direktno razgovarao s regulatorima i centralnim bankama da se ranije krene s regulativom da tržište može široko prihvatiti. FaceBook neće biti baza za to, već platforma koja će široko prihvatiti to, FaceBook neće imati kontrolu već svaka ova firma koja je uložila barem deset milijuna dolara ima jedan glas koji jednako vrijedi kao i ostali.

 

S obzirom koliko je firmi već nastalo zahvaljujući kriptovalutama, bilo bi glupo ne uložiti kad se cijeli svijet lagano okreće kriptu, a pogotovo sad velike firme koje imaju know-how i velike količine kapitala iza sebe. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.6.2019 9:34 (JozoBozo121).
11 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Posmatrač kaže.

Bas da vidim firmu koja ce svoj kesh uloziti u kripto iz koje ne stoji niko i niko nista ne garantuje......Bi li ti ulozio pare svoje firme u to? 

 

VC firme ulazu stotine milijuna dolara u kripto projekte, a ne samo one. Eno recimo Samsung je ulozio lovu u Ledger, firmu koja prozvodi najpoznatiji kripto wallet. 

 

 

5 godina
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
JozoBozo121 kaže...

Pa upravo iza ovog stoje eBay, Paypal, Mastercard, Visa, Uber, Vodafone, Coinbase, Lyft i još deseci kompanija od kojih je već svatko dao minimalno 10 milijuna dolara u zajedničku blagajnu, a ukupno je skupljeno više od milijardu dolara početnog kapitala za bazu. 

 

Firme već sada rade jako fleksibilno što se tiče novca, kod nas je to strože nego na zapadu, ali za razliku od postojećih kriptovaluta FaceBook je već direktno razgovarao s regulatorima i centralnim bankama da se ranije krene s regulativom da tržište može široko prihvatiti. FaceBook neće biti baza za to, već platforma koja će široko prihvatiti to, FaceBook neće imati kontrolu već svaka ova firma koja je uložila barem deset milijuna dolara ima jedan glas koji jednako vrijedi kao i ostali.

 

S obzirom koliko je firmi već nastalo zahvaljujući kriptovalutama, bilo bi glupo ne uložiti kad se cijeli svijet lagano okreće kriptu, a pogotovo sad velike firme koje imaju know-how i velike količine kapitala iza sebe. 

 Sve je to kad bude i ako bude. 

geronimo4661 kaže...
Posmatrač kaže.

Bas da vidim firmu koja ce svoj kesh uloziti u kripto iz koje ne stoji niko i niko nista ne garantuje......Bi li ti ulozio pare svoje firme u to? 

 

VC firme ulazu stotine milijuna dolara u kripto projekte, a ne samo one. Eno recimo Samsung je ulozio lovu u Ledger, firmu koja prozvodi najpoznatiji kripto wallet. 

 

 

 Sve je to super al to je jos sve daleko od krajnjeg korisnika a pogotovo od 90% korisnika kako je gore receno..... Ne kazem da to nije buducnost ali kad sve to regulice i zakonski potkuje u cemu je onda prednost kripta jer ce sve ici preko institucija koje ce uzimati svoje provizije.... Kao i sada.... Korisnici nece prijeci na kripto dok ne budu imali sigurnost a to je suprotno od price ovdje kako je to nesto kontra banaka, decentralizovano nema provizija brzina itd.... Na kraj ce biti isto kao i do sada samo na drugoj tehnologiji sto za krajnjeg korisnika potpuno nebitno... I sada imam da prebacujem novac gdje hocu i kad hocu sa mobitela i on line placanje jednim klikom....

9 godina
neaktivan
offline
Re: Službeno najavljena Facebookova kriptovaluta L
Posmatrač kaže...

 Sve je to kad bude i ako bude. 

 Ovo mi je jasno ravno 0%, pa svaki novi projekt je ako bude i kad bude. Pa nije ništa 100% sigurno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice