Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan

poruka: 9
|
čitano: 3.505
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan".
13 godina
offline
Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan

LG PK5 je po meni bolji izbor za 1000kn (aptX HD, uparivanje ...).

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.3.2020 10:42 (Mad Ant).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan

LG PK5 je daleko manji zvučnik, manje snage i dvostruko manje baterije. Za usporedbu bi eventualno mogli uzeti LG PK7 koji je dimenzijama sličan ovome Sharpu, a nudi aptX HD, uparivanje, IPX7 zaštitu, ali mu je cijena oko 2000 kn.

13 godina
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
Aron kaže...

LG PK5 je daleko manji zvučnik, manje snage i dvostruko manje baterije. Za usporedbu bi eventualno mogli uzeti LG PK7 koji je dimenzijama sličan ovome Sharpu, a nudi aptX HD, uparivanje, IPX7 zaštitu, ali mu je cijena oko 2000 kn.

 Istina, na prvu sam pročitao da i Sharp ima 20W. A i PK5 je zapravo cca 800-900 kn, znači dosta jeftiniji. BTW PK7 je isto IPX5 splash proof.

15 godina
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
Odskrolao prvo dolje do cijene ovog "skromnog" zvučnika

lol
K
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
Mad Ant kaže...

LG PK5 je po meni bolji izbor za 1000kn (aptX HD, uparivanje ...).

Da ne bi cuo razliku izmedju aptX i aptX HD-a na ovakvim zvucnicima....

13 godina
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
ansha kaže...
Mad Ant kaže...

LG PK5 je po meni bolji izbor za 1000kn (aptX HD, uparivanje ...).

Da ne bi cuo razliku izmedju aptX i aptX HD-a na ovakvim zvucnicima....

 Ne bih znao, ja sam kupio PK3 za nositi na putovanja. Ali ekipa po netu kaže da čuje razliku jer je taj segment već dovoljno jak.

 

Moj PK3 za 499kn je vrlo glasan, ima basa te nimalo ne distorzira zvuk (ne prdi) na max glasnoći, što me iznenadilo. Ako uzmemo da PK5 čak i preko Youtubea zvuči punije i glasnije, spojimo dva za stereo, to već zvuči sasvim solidno.

14 godina
protjeran
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
Mad Ant kaže...

 Ne bih znao, ja sam kupio PK3 za nositi na putovanja. Ali ekipa po netu kaže da čuje razliku jer je taj segment već dovoljno jak.

 

Pa vidi se da ne znas jer da znas ne bi to spominjao kao prednost... 99% ljudi ne bi culo razliku ni na ekstremno skupom hardware-u, da ne pricamo o ovim prdilicama...

13 godina
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
ansha kaže...
Mad Ant kaže...

 Ne bih znao, ja sam kupio PK3 za nositi na putovanja. Ali ekipa po netu kaže da čuje razliku jer je taj segment već dovoljno jak.

 

Pa vidi se da ne znas jer da znas ne bi to spominjao kao prednost... 99% ljudi ne bi culo razliku ni na ekstremno skupom hardware-u, da ne pricamo o ovim prdilicama...

 Ja bar znam da Sharp nema aptx... i kao što rekoh, LG uopće ne prdi. Toliko o znanju.

14 godina
protjeran
offline
Re: Sharp GX-BT480 - Velik i samostalan
Mad Ant kaže...
ansha kaže...
Mad Ant kaže...

 Ne bih znao, ja sam kupio PK3 za nositi na putovanja. Ali ekipa po netu kaže da čuje razliku jer je taj segment već dovoljno jak.

 

Pa vidi se da ne znas jer da znas ne bi to spominjao kao prednost... 99% ljudi ne bi culo razliku ni na ekstremno skupom hardware-u, da ne pricamo o ovim prdilicama...

 Ja bar znam da Sharp nema aptx... i kao što rekoh, LG uopće ne prdi. Toliko o znanju.

Ne ne prdi, obara s nogu zvukom visoke vjernosti 

 

Nisam mislio doslovno da prdi, naravno, ali ici na toj razini hardware-a usporedjivat aptx i aptx hd je smijesno... 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice