U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

poruka: 24
|
čitano: 4.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i".
12 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Krajnje je vrijeme da se vratite korijenima i prestanete ovoliko prostora posvećivati mobitelima. Vidite da je novi iPhone sakupio 10 komentara a novi Galaxy S od jutros ni jednog. Sve je to danas isti Qrac i totalno nezanimljivo. 

 
27 4 hvala 0
12 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Standardna razlučivost zaslona je 2.400 x 1.080 točaka, a maksimalna 3.200 x 1.440 točaka.

 

Što ovo znači? Govore o različitim modelima, ili je to nekakvo softversko kemijanje s rezolucijom? Ako je ovo drugo, koja je stvarna rezolucija displeja?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S

Rezolucija ekrana je ova veća, ali ne može se koristiti u kombinaciji s 120 Hz refresh rateom. Mobiteli dolaze postavljeni na 60 Hz i 3.200x1.440 px, a ako u postavkama kasnije želiš podići ekran na 120 Hz, rezolucija će pasti na 2.400x1.080

Onima kojima se nešto i može objasniti ne treba ništa niti objašnjavati. Onima kojima sve treba objašnjavati ionako se ništa ne može objasniti.
12 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
izith kaže...

Rezolucija ekrana je ova veća, ali ne može se koristiti u kombinaciji s 120 Hz refresh rateom. Mobiteli dolaze postavljeni na 60 Hz i 3.200x1.440 px, a ako u postavkama kasnije želiš podići ekran na 120 Hz, rezolucija će pasti na 2.400x1.080

 Piše da je STANDARDNA 1080p, a po defaultu dolaze s 1440p..? Standardna bi trebala biti.. pa .. ona standardna :)

 

 

Nego, 1080 je točno pola (tj. četvrtina) od 4K i taman se četiri piksela spoje u jedan.

A s 1440p na 1080p... to će svaka druga dva piksela biti spojena, ili nekakva interpolacija pa će biti mutno..?? 

Sve se bojim kak će to izgledati...

 

Istina, govorimo o Samsungu pa će valjda napraviti to kak spada.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
6 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
BlueMax kaže...

Krajnje je vrijeme da se vratite korijenima i prestanete ovoliko prostora posvećivati mobitelima. Vidite da je novi iPhone sakupio 10 komentara a novi Galaxy S od jutros ni jednog. Sve je to danas isti Qrac i totalno nezanimljivo. 

 točno tako, novosti su toliko nezanimljivo marginalne da večinu boli peta, uz to pogledaš cijenu pa samo zaboraviš na to jer 11tkn za telefon je idiotizam na kvadrat.

5 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Space teleskop Hubble odlazi u mirovinu...NASA umjesto njega će koristiti S20 Ultra i njegov SPACE_ZOOM

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
5 0 hvala 0
14 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Mislim da potencijal nije iskorišten. Cijena je i dalje nedovoljno visoka za ono čemu flagship služi - *určenje

PSN - darklydexter
Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
BlueMax kaže...

Krajnje je vrijeme da se vratite korijenima i prestanete ovoliko prostora posvećivati mobitelima. Vidite da je novi iPhone sakupio 10 komentara a novi Galaxy S od jutros ni jednog. Sve je to danas isti Qrac i totalno nezanimljivo. 

 Pa nije objavljena vijesta na vrijeme niti je stavljena kao prva/glavna. Pa nitko nije ni gledao.

4 godine
neaktivan
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Nadam se da će nam naši dobavljači omogućiti dobre uvjete kreditiranja za kupnju mobitela i dodatne opreme.

 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
mrbeholder kaže...

Nadam se da će nam naši dobavljači omogućiti dobre uvjete kreditiranja za kupnju mobitela i dodatne opreme.

 ugovorna tarifa(24 mjeseca)...svaki mjesec 999kn i dobiješ S20 Ultra za samo 4999kn

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Pfff, ja sam još na Galaxy S19 i dobar je, neću još mijenjat.

Ezio kaže...

Mislim da potencijal nije iskorišten. Cijena je i dalje nedovoljno visoka za ono čemu flagship služi - *určenje

 Je... ali komu se danas určit? Ono, jesi li u stanju uopće prema dizajnu razaznati ičiji fon u čekaoni ili birtiji? 
Pa ovi šporeti otraga s x kamera su već standard u mainstreamu, a dizajn je identičan svima.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 18:02 (overhaul).
Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Pih samo 108 mpx kamera, čemu trošit pare ..  niš ne spominju koliko % je bolja i izdržljivija baterija? hebale ih kamere i ekrani, RAM i tako su i ovi od 200-300 eura isti za 99% korisnika.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
O_O_O kaže...
BlueMax kaže...

Krajnje je vrijeme da se vratite korijenima i prestanete ovoliko prostora posvećivati mobitelima. Vidite da je novi iPhone sakupio 10 komentara a novi Galaxy S od jutros ni jednog. Sve je to danas isti Qrac i totalno nezanimljivo. 

 Pa nije objavljena vijesta na vrijeme niti je stavljena kao prva/glavna. Pa nitko nije ni gledao.

 Samo još jedan dokaz koliko su mobiteli postali dosadni. 

15 godina
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

Dimenzije uređaja u rasklopljenom stanju su 73,6 x 167,3 x 7,2 milimetara, a u sklopljenom 73,6 x 87,4 x 17,3 milimetara. U oba stanja masa mu je 183 grama.

 

Dafuq did I just read???

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
9 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
Kako nitko nije primjetio Croatia Trip 🤣😃👍
Bug??
13 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
8K je "samo" u 24fps ako se ne varam...
Inače cool mobachi... S20 bi uskoro mogao zamijeniti trenutni P20 B-)
Moj PC  
0 1 hvala 0
5 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
vickokill kaže...
Kako nitko nije primjetio Croatia Trip 🤣😃👍
Bug??

 Ja primjetio...i to čak DVA puta...dok naši turistički zaposlenici na trošak turističkih ureda putuju u Dubaji...zamzung im pravi besplatnu reklamu

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
7 godina
neaktivan
offline
U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S20 i

S20 Ultra 10.500 kn. I think not.

 
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
syncmaster245b kaže...

Dimenzije uređaja u rasklopljenom stanju su 73,6 x 167,3 x 7,2 milimetara, a u sklopljenom 73,6 x 87,4 x 17,3 milimetara. U oba stanja masa mu je 183 grama.

 

Dafuq did I just read???

 Čemu čuđenje, kolega? Pa, autor članka je S.B. 

Tigar Krezumica
12 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
fromcelltohell kaže...
syncmaster245b kaže...

Dimenzije uređaja u rasklopljenom stanju su 73,6 x 167,3 x 7,2 milimetara, a u sklopljenom 73,6 x 87,4 x 17,3 milimetara. U oba stanja masa mu je 183 grama.

 

Dafuq did I just read???

 Čemu čuđenje, kolega? Pa, autor članka je S.B. 

 Zar je nešto krivo napisao?

15 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
BlueMax kaže...

 Zar je nešto krivo napisao?

 3 puta si upotrijebio slovo"a" za napisati ovu recenicu.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
9 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
Zelim reci kako mi ovaj golemi otok s kamerama na s20 ultra djeluje jako ruzno. Ta izbocina zauzima previse mjesta. Zar ce kamere u buducnosti prekrivati pola povrsine pozadine mobitela? I jos platiti tolike pare?
Nadam se da ce apple ostati na samo 3 ili 4 kamere u trenutnom kvadratu.
S druge strane pumpanje hz ne podržavam. Jer trosi bateriju a i ne koristimo ga. Videi su od 24-60 hz. Igre i sa 60hz trose previše.
Treba nam neki dynamic refresh rate koji odgovara prikazanom sadrzaju. Recimo kad citas ili gledas sliku da padne refresh i ispod 10 fps a kad gledas video da padne na 24 ili 30. A da se 120 pali u rijetkim slučajevima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
syncmaster245b kaže...
BlueMax kaže...

 Zar je nešto krivo napisao?

 3 puta si upotrijebio slovo"a" za napisati ovu recenicu.

 Dobro zapažanje. Kao i ono autora članka o masi mobitela.

15 godina
offline
Re: U San Franciscu predstavljeni Samsung Galaxy S
BlueMax kaže...
syncmaster245b kaže...
BlueMax kaže...

 Zar je nešto krivo napisao?

 3 puta si upotrijebio slovo"a" za napisati ovu recenicu.

 Dobro zapažanje. Kao i ono autora članka o masi mobitela.

 Yup, vrag je u detaljima.

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice