Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

poruka: 34
|
čitano: 8.104
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi".
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

A kako ce pratiti nove trendove u civilizacijskom razvoju, uskoro ce predstaviti i model s dvije rupe... da se nebi slucajno netko nasao uvrijedjenim i zapostavljenim.

Poruka je uređivana zadnji put pon 10.12.2018 18:42 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
19 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Pa katastrofa.
 
3 1 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
I šta će biti iznad rupe? Ništa
HOW TO: ne iskoristiti ekran
 
3 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Nije amoled?,užas
 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

Ja neznam... ali meni je totalna debilana.. Stvarno sa čime se oni zamaraju... ocito se doslo do neke granice gdje nema nekih ideja sta dalje, a da bude novo... ekrane su i prenabrijali rezolucijama, kamere su vise manje OK, baterije i dalje koma... brzine i onih jeftinjava od kineza vise nego zadovoljavajuce

 
8 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

Da li je tom Samsungu palo na pamet da ima dobar dio kupaca koji ne zeli prednju kameru uopce.. mislim kome to treba? Nadobudnim klinkama koje okinu 200 slika dnevno, svi ostali normlani ljudi koji nisu opsjednuti samim sobom, ne trebaju prednju kameru uopce, osim onih koji cesto koriste video pozive. Mislim da bi upravo trebalo napraviti verzije koje uopce nemaju prednje kamere, Samsung bi se iznenadio koliko ljudi bi kupilo takav model,a oni drugi kojima treba prednja kamera, neka kupi nesto ovakvo. 

 
20 3 hvala 0
16 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

Možda da netko napravi mobitel bez selfie kamere za promjenu? Pogotovo danas kad svi imaju 2-3-4-5 kamera iza, koji će ti k prednja kamera?

 

Možda da ga nazovu Galaxy NoHomo? :D

 
5 2 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Prelose, uzimam notch umjesto ovog bez razmisljanja...
Nadao sam se da cemo kad tad dobiti ljepsi uredaj, al iPhone 4 ostaje za vjeke vjekova najljepsi mobitel.
 
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
=XFX=PlayHard kaže...

Da li je tom Samsungu palo na pamet da ima dobar dio kupaca koji ne zeli prednju kameru uopce.. mislim kome to treba? Nadobudnim klinkama koje okinu 200 slika dnevno, svi ostali normlani ljudi koji nisu opsjednuti samim sobom, ne trebaju prednju kameru uopce, osim onih koji cesto koriste video pozive. Mislim da bi upravo trebalo napraviti verzije koje uopce nemaju prednje kamere, Samsung bi se iznenadio koliko ljudi bi kupilo takav model,a oni drugi kojima treba prednja kamera, neka kupi nesto ovakvo. 

 Da, iznenadio bi se negativno koliko bi ljudi kupilo takav fon. 800€ flagship bez prednje kamere. Sa gledišta prodaje, bio bi to katastrofalan potez

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi

Prednja kamera sluzi da obavljas video pozive, za sta drugo? Realno mobitel bez toga ne bih ni djaba, a veca mi je besmislica ukidanje tog gorenjeg dijela i foliranjem sa ti nochevima i kojekakvim glupostima...

7 godina
neaktivan
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

Da li neko zna zašto nije moguće da uklone donje zadebljanje. To mi baš bode oči, djeluje asimetrično. Bolje mi izgleda zadebljanje tipa S9 nego ovo čak i da uklone skroz kameru. Inače kamera bi taman mogla da se spusti dolje jer ima prostora kao na Mixu.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

upravo to ... koji kuac gore rupa a dole mjesta za 10 kamera ... jebeni amateri.

 
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Kreativko kaže...

Da li neko zna zašto nije moguće da uklone donje zadebljanje. To mi baš bode oči, djeluje asimetrično. Bolje mi izgleda zadebljanje tipa S9 nego ovo čak i da uklone skroz kameru. Inače kamera bi taman mogla da se spusti dolje jer ima prostora kao na Mixu.

To je do sada samo apple uspio napraviti, savili su donji dio ekrana, tako da konektor ide "prema unutra". Odlicno izgleda, ali je vraski skupo.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
=XFX=PlayHard kaže...

Da li je tom Samsungu palo na pamet da ima dobar dio kupaca koji ne zeli prednju kameru uopce.. mislim kome to treba? Nadobudnim klinkama koje okinu 200 slika dnevno, svi ostali normlani ljudi koji nisu opsjednuti samim sobom, ne trebaju prednju kameru uopce, osim onih koji cesto koriste video pozive. Mislim da bi upravo trebalo napraviti verzije koje uopce nemaju prednje kamere, Samsung bi se iznenadio koliko ljudi bi kupilo takav model,a oni drugi kojima treba prednja kamera, neka kupi nesto ovakvo. 

Potpisujem svaku rijec

7 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
grzzi kaže...

upravo to ... koji kuac gore rupa a dole mjesta za 10 kamera ... jebeni amateri.

 ne razumiješ ti modni izričaj, to ti je... lame je više kopirati apple pa su izmislili novu revolucionarniju kretenariju, marketinški slogan: "rupa na mobu, rupa u glavi"

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
6 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Ovi iz Samsunga su gledali Tv dramu buža na HTV-u....buža spaja...a ne razdvaja
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
CrossDeath kaže...
Kreativko kaže...

Da li neko zna zašto nije moguće da uklone donje zadebljanje. To mi baš bode oči, djeluje asimetrično. Bolje mi izgleda zadebljanje tipa S9 nego ovo čak i da uklone skroz kameru. Inače kamera bi taman mogla da se spusti dolje jer ima prostora kao na Mixu.

To je do sada samo apple uspio napraviti, savili su donji dio ekrana, tako da konektor ide "prema unutra". Odlicno izgleda, ali je vraski skupo.

 kako mislis savili donji dio ekrana prema unutra ?

15 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

rupa bi trebala biti točno na sjecištu dijagonala zaslona. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 0 hvala 1
15 godina
online
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
MadDogMattis kaže...
CrossDeath kaže...
Kreativko kaže...

Da li neko zna zašto nije moguće da uklone donje zadebljanje. To mi baš bode oči, djeluje asimetrično. Bolje mi izgleda zadebljanje tipa S9 nego ovo čak i da uklone skroz kameru. Inače kamera bi taman mogla da se spusti dolje jer ima prostora kao na Mixu.

To je do sada samo apple uspio napraviti, savili su donji dio ekrana, tako da konektor ide "prema unutra". Odlicno izgleda, ali je vraski skupo.

 kako mislis savili donji dio ekrana prema unutra ?

 https://bgr.com/2017/10/13/iphone-x-release-date-soon-new-features-revealed-so-smart/

11 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

da je grdo, grdo je

 

vise zabrinjava taj gornji ljevi rub sa cvrstocom, taj dio ekrana ce bit totalno podlozan pucanju, jer nije kompaktna cjelina

 

bas su sjebali s tom rupom u ekranu, nadao sam se da ce bar za obljetnicu S10 napraviti vrhunski mob, ali posto ce imati ovu rupetinu, nebu bas to tak 

 

OnePlus 6T ima to najbolje rjeseno za sada

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Louis Pluto kaže...
grzzi kaže...

upravo to ... koji kuac gore rupa a dole mjesta za 10 kamera ... jebeni amateri.

 ne razumiješ ti modni izričaj, to ti je... lame je više kopirati apple pa su izmislili novu revolucionarniju kretenariju, marketinški slogan: "rupa na mobu, rupa u glavi"

 rupa u novčaniku

16 godina
offline
Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi mobi

Maknut prednju kameru, smanjit ekran na 5" u edgeless kucistu. Rezoluciju ekrana stavit ispod full HD i podebljat bateriju na 4000mAh. To bi bio mob koji bi kupio.

Od sve te silne konkurencije i mogucnosti personilizacije, nemam mob kakav bi htio... Jebes trend i modu kad od nje nema koristi...

Truth in engineering.
 
5 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
iPhone x nema bas tako tanak dio ispod ekrana nego imaju zadebljaniji dio sa strane, pa izgleda vizualno tanje. IpX procenat ekrana na prednjoj strani je 82.9% dok mate 20 pro 88%. Plus ja volim dok lezim i citam da spustim telefon na stomak\prsa i bolje da odma ne počinje ekran 😊
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Timo kaže...

da je grdo, grdo je

 

vise zabrinjava taj gornji ljevi rub sa cvrstocom, taj dio ekrana ce bit totalno podlozan pucanju, jer nije kompaktna cjelina

 

bas su sjebali s tom rupom u ekranu, nadao sam se da ce bar za obljetnicu S10 napraviti vrhunski mob, ali posto ce imati ovu rupetinu, nebu bas to tak 

 

OnePlus 6T ima to najbolje rjeseno za sada

Ne trebaš se zabrinjavat. Ne puca ekran nego staklo iznad, a u njemu nema rupe. 

 

 

42
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 13:33 (markoBT).
16 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Iznenadio bi se koliko ljudi koristi video pozive. I ja korustim. Tako da komentar za smartphone kao komunikacijski uređaj nije na mjestu.
Druga je stvar kako to izvesti. Meni malo mesa oko ekrana ne smeta.
Poruka je uređivana zadnji put uto 11.12.2018 18:19 (igy).
14 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
igy kaže...
Iznenadio bi se koliko ljudi koristi video pozive. I ja korustim. Tako da komentar za smartphone kao komunikacijski uređaj nije na mjestu.
Druga je stvar kako to izvesti. Meni malo mesa oko ekrana ne smeta.

 

Ali u cemu je problem da Samsung napravi seriju od primjerice par milijuna uređaja bez prednjih kamera, koji su radi toga i mrvicu jeftiniji. Ionako ce sad predstaviti 3 ili 4 verzije Galaxy S10 uređaja. U cemu je problem kupcima ponuditi i opciju bez prednje kamere, pa neka svatko kupi sto zeli. Onome kome treba prednja kamera i koji od toga ima koristi, kupi si takav mob, onome kome ne treba, kupi ovakvu opciju i to je to. Trosak za to nikakav, doslovno umjesto ekrana s rupom, stavis normalan ekran.. 

7 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi

Ima li negdje slika kako to izgleda na iPhone unutra, baš bih volio da vidim kako su to riješili. Mada i iPhone ima dosta "mesa" i to sa svih strana, ne samo sa donje.

12 godina
odjavljen
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Batista kaže...

Maknut prednju kameru, smanjit ekran na 5" u edgeless kucistu. Rezoluciju ekrana stavit ispod full HD i podebljat bateriju na 4000mAh. To bi bio mob koji bi kupio.

Od sve te silne konkurencije i mogucnosti personilizacije, nemam mob kakav bi htio... Jebes trend i modu kad od nje nema koristi...

 

Okej, o veličini se ne raspravlja, no da nije 5" malo premal?

Recimo 6", edgeless, FHD, 3.5mm jack, 4000mAh, QC3.0, microSD slot... To bi bilo 😍

15 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Ajar kaže...

rupa bi trebala biti točno na sjecištu dijagonala zaslona. 

 Nekako sam navikao da je rupa dole

morrisoN
16 godina
offline
Re: Samsung službeno predstavio Galaxy A8s - prvi
Sve ovisi o percepciji.

Nego, ne kuzim o kakvoj se rupi radi? Koja joj je svrha? Nisam vidio ništa o tome u teksu.
Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice