Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om

poruka: 9
|
čitano: 4.816
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om".
16 godina
offline
Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om

potpisujem sve napisano nakon višemjesečnog korištenja. osim funkcije find koja ne radi nakon updatea.

ako netko nade bolje neka javi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om

Odlične slušalice (iz iskustva), no meni prave jeden problem povremeno. Puca mi wifi kad ih koristim (povremeno). Čitao sam da bi problem bio riješen da podesim router da radi na 5 Ghz, no moj roiter koji sam dobio od ISP-a radi samo na 2,4 Ghz.

morrisoN
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om

Iako sve ostalo djeluje odlično mene je odvratio nedostata aptx-a ... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-om

S obzirom da se za svake Samsungove slušalice spominje kako su nastale u suradnji s AKG-om htio bih istaknuti da je AKG zapravo dio Samsunga od 2017. Tako da kada napišete da ih je ugodio sam AKG zapravo kažete da ih je ugodio Samsung.

 

Inače što se slušalica tiče:

-Kutijica je nekvalitetna, brzo postane malo klimava te se jako lako izgrebe (ako odete na galaxybuds subreddit vidjeti ćete da skoro svatko tamo ima case za kutijicu od slušalica, osim zbog izgleda, također i zbog toga)

-Bass je tu, ali nije nešto posebno jak što je po meni ok, ali bilo koji eq option osim dynamic i ugašen uništi totalno zvuk

-Mikrofoni osim u tihoj prostoriji su i dalje loši nakon dosta updatea

-Latency je 400ms (jasno to se ne vidi u aplikacijama YT i Netflix jer oni će to nadoknaditi tako da shiftaju video da kasni kada se TWS spoje, te će time riješiti problem i izjednačiti to), u bilo čemu drugom kašnjenje je dosta očito (browseri koji to nemaju implementirano, druge aplikacije za videe ili pak igre kod kojih se ne može shiftat video jer mora biti instant sve)

-Ako koristite i jedan mobitel osim Samsungovog onda ne možete koristiti samsung scalable codec (ne znam rješava li on taj latency, nemam samsung mob), već samo SBC te na nekim mobitelima AAC

 

Dobre stvari:

-Zvuk je super na dynamic eq

-Uparivanje je brzo i lagano

-Kontrole na slušalicama su super

-Kompaktne su

-Baterija

 
0 0 hvala 1
4 godine
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-

To ti je do mobitela i slabe antene u mobitelu ja bih rekao. Dok sam imao prošli mobitel(tada sam imao neke druge jeftine TWS) slušalice bi mi stalno lagano gubile konekciju. Par puta sam spojio za druge uređaje i problema nije nikada bilo. Problem nisam imao s trenutnim mobitelom dok sam još koristio te slušalice. Sada imam Galaxy Buds i nisam još imao problema s njima.

15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-
hmmmmmmm kaže...

To ti je do mobitela i slabe antene u mobitelu ja bih rekao. Dok sam imao prošli mobitel(tada sam imao neke druge jeftine TWS) slušalice bi mi stalno lagano gubile konekciju. Par puta sam spojio za druge uređaje i problema nije nikada bilo. Problem nisam imao s trenutnim mobitelom dok sam još koristio te slušalice. Sada imam Galaxy Buds i nisam još imao problema s njima.

 s9+ bez maske i zaštitnog stakla, dakle ništa ne ometa prijem. Router u dnevnoj sobi na 2 m udaljenosti. Nikad ne puca wi-fi ni u kakvim uslovima, a na poslu mi ja bas loš wi-fi. Znači, ovije, u svim situacijama wi-fi odlično radi, osim kad spojim Budse. Bluetooth inace osim za njih koristim i za povezivanje sa TV-om i u autu. Tu radi besprijekorno.

morrisoN
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-

to ti je do bluetootha, tj ko što si gore navea.. tako i meni kad spojim Dualshock kontroler na laptop, wifi ne radi uopće.

uzea sam vanjski bluetooth adapter i opet isto, ne ugasi skroz wifi ka kad se spojim na bt od laptopa ali i dalje ne funkcionalno.

ruter mi ima 5ghz opciju, ali đabe mi kad pola uređaja sa kojima se spajam na wifi ne podržava 5ghz

 

edit: evo opet sam malo testirao kod sebe, više wifi konekcija sa različitim kanalima pa zapravo možeš probati pormijeniti kanal na ruteru, isprobaj ih sve, mislim da bi to tribalo pomoći

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.3.2020 12:28 (xDISORDERx).
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-
xDISORDERx kaže...

to ti je do bluetootha, tj ko što si gore navea.. tako i meni kad spojim Dualshock kontroler na laptop, wifi ne radi uopće.

uzea sam vanjski bluetooth adapter i opet isto, ne ugasi skroz wifi ka kad se spojim na bt od laptopa ali i dalje ne funkcionalno.

ruter mi ima 5ghz opciju, ali đabe mi kad pola uređaja sa kojima se spajam na wifi ne podržava 5ghz

 Do sličnog sam zaključka došao i ja, no to može znašiti samo jedno - imam primjerak telefona sa neispravnim blootooth adapterom, s obzirom da nisu noname proizvodi nego flagshipovi u oba slučaja, i telefon (s9+) i slušalice

morrisoN
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Buds - Uspješna suradnja s AKG-

editao sam gore post, promaj promijeniti kanal na wi fi-u, isprobaj ih sve..

ja sam upravo testira brzinu na više različitih konekcija sa različitim kanalima i spojenim DS kontrolerom, i na jednom mi skorz ok radi, brzina je upola manja, al opet prihvatljivo

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice