Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju pro

poruka: 8
|
čitano: 2.164
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju pro".
16 godina
online
Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju pro

Aha, sad nije poplava u maleziji ni vulkan na Mauiju... nego koronavirus... Ajd, svaka isprika za povišenje cijena je legitimna.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
overhaul kaže...

Aha, sad nije poplava u maleziji ni vulkan na Mauiju... nego koronavirus... Ajd, svaka isprika za povišenje cijena je legitimna.

 sad će dodati i kujinu smjenu pa krstinu imovinsku. potom naglo zatopljenje na prijelomnoj točki siječnja i veljače. najezda skakavaca u gabonu je samo pitanje trenutka. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
11 godina
offline
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
overhaul kaže...

Aha, sad nije poplava u maleziji ni vulkan na Mauiju... nego koronavirus... Ajd, svaka isprika za povišenje cijena je legitimna.

 Nevjerojatno razmisljanje komotnih gotovana i guzicara, posalji ti svoju obitelj dolje neka rade u ova previse riskantna vremena pa da vidimo, lako s tuđim kurcem lupat jel

16 godina
online
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
roby27 kaže...
overhaul kaže...

Aha, sad nije poplava u maleziji ni vulkan na Mauiju... nego koronavirus... Ajd, svaka isprika za povišenje cijena je legitimna.

 Nevjerojatno razmisljanje komotnih gotovana i guzicara, posalji ti svoju obitelj dolje neka rade u ova previse riskantna vremena pa da vidimo, lako s tuđim kurcem lupat jel

 Što si se ti zapjenio? Odakle ti ideja da sam ja govno i guzičar, kakvo previše riskantno vrijeme i kakve to veze ima s obitelji, koji ti je? Pa u foxconnu i samsungu ne rade na stočnoj tržnici i goli do pasa. 
Razumijem da je logično odgoditi koncerte, gaming konvencije i njihove prodajne centre s kupovinom na malo, pa čak i sweats hopove gdje kroje u pogonima robu i obuću gdje se random ljudi skupljaju i fizički dodiruju, ali pa u ovim pogonima rade ljudi u maskama i zaštitnoj opremi koja spriječava ikakav dodir sa elektronikom, a dobar dio odrađuju roboti. I inače više ljudi je umrlo lani u hrvatskoj od gripe nego je u kini dosad umrlo od corona virusa. Znam jer sam lani imao gripu pa sam malo osobnije pratio događanja. Koja patetika i histerija, kao da vam je već svima polovica obitelji zaražena. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju

Vjerojatno nisi dobro procitao clanak, znaci ljudi su na godisnjem i da bi uopce dosli na radno mjesto moraju proci zracne luke ili autobusne kolodvore itd koje su pod opsadom i karantenom, zato smanjuju radni obujam jer ne zele rizik zaraze, a tehnologija nije najbitnija na svijetu pa da moras gazit preko neduznih ljudi jer eto ti imas relevantne podatke kakva je smrtnost, jbg trebali su tebe u krizni stožer poslat pa bi svi odahnuli

16 godina
online
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
roby27 kaže...

Vjerojatno nisi dobro procitao clanak, znaci ljudi su na godisnjem i da bi uopce dosli na radno mjesto moraju proci zracne luke ili autobusne kolodvore itd koje su pod opsadom i karantenom, zato smanjuju radni obujam jer ne zele rizik zaraze, a tehnologija nije najbitnija na svijetu pa da moras gazit preko neduznih ljudi jer eto ti imas relevantne podatke kakva je smrtnost, jbg trebali su tebe u krizni stožer poslat pa bi svi odahnuli

 Ma pročitao sam; produljuju im praznike i zbog toga prijeti "nestašica" zbog "usporavanja proizvodnje" A nestašica znači poskupljenje. A to će onda potrajati godinu i pol. Tako je bilo onomad s hard diskovima i sa memorijama. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
offline
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
overhaul kaže...
roby27 kaže...

Vjerojatno nisi dobro procitao clanak, znaci ljudi su na godisnjem i da bi uopce dosli na radno mjesto moraju proci zracne luke ili autobusne kolodvore itd koje su pod opsadom i karantenom, zato smanjuju radni obujam jer ne zele rizik zaraze, a tehnologija nije najbitnija na svijetu pa da moras gazit preko neduznih ljudi jer eto ti imas relevantne podatke kakva je smrtnost, jbg trebali su tebe u krizni stožer poslat pa bi svi odahnuli

 Ma pročitao sam; produljuju im praznike i zbog toga prijeti "nestašica" zbog "usporavanja proizvodnje" A nestašica znači poskupljenje. A to će onda potrajati godinu i pol. Tako je bilo onomad s hard diskovima i sa memorijama. 

 Kad se tog sjetim ajme majko. 400 kn 1TB Samsung F3 ............... 5 dana kasnije skoro 800 kn bio....... I to sve stara zaliha i bome su trgovci masno zaradili..... A kad su cijene padale onda ih nedaju dolje jer su ih kupili po visoj cijeni.

Isto i memorija

1GB Keks DDR2 rama je bio cca 80 kn.... Pa skocilo skoro troduplo.

Don’t make a habit out of choosing what feels good over what’s actually good for you.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 20:44 (Fake_Alert).
4 godine
protjeran
offline
Re: Samsung i Foxconn zbog koronavirusa usporavaju
Shanghai Composite index pao jutros za 8.7%. Žrtve 362/17000.

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.2.2020 7:31 (bugovac222).
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice