Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim brzi

poruka: 10
|
čitano: 2.469
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim brzi".
15 godina
offline
Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim brzi

Ovo izgleda kao idealna baterija za auto kameru. Staviš powerbank u onaj cigar-upaljač u autu da se puni samo kada radi motor, a kamera radi i kad je motor ugašen, pritom ne trošeći akumulator. Cijena je više nego povoljna, ako takva bude kod nas. Uzmeš dvije od 20000mAh i spojiš u seriju, jedna puni drugu a ova kameru.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim

a koji je smisao da kamera u autu radi non stop?

ako je protiv krađe - onaj tko ti mazne auto, ionako će uništiti kameru i ono što je snimljeno

14 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
picajzla0707 kaže...

a koji je smisao da kamera u autu radi non stop?

ako je protiv krađe - onaj tko ti mazne auto, ionako će uništiti kameru i ono što je snimljeno

Ne mora biti krađa auta. Baš kod mene u kvartu (Zagreb, Špansko) neke budale u zadnje vrijeme razbijanju prozore, retrovizore itd. Grebanje laka je sasvim uobičajeno.

Ali za to treba više kamera ili neka koja snima 360 stupnjeva.

PSN - darklydexter
8 godina
offline
Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim brzi

ne bi bilo opasno ostavit powerbank u autu tokom ljetnih vrućina? 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
Treba paziti da powerbank nije direktno izložen suncu.
Grebanje auta na parkingu često ulovi i samo jedna kamera, jer vidiš lika kako prilazi ili odlazi nakon škripavog zvuka.
Ima kamera koje snimaju na dve strane, van i kabinu, pa se vidi i malo sa strane auta tko prilazi prozoru vozača, ili nakreneš kameru.
Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
Postoje kamere sa SIM karticom koje šalju slike i lokaciju na karti u slučaju neovlaštenog kretanja vozila. Dobiješ sliku lika koji ti krade auto :)
Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim brzi

Prvo kažu da litija nema dovoljno,i onda dobiješ 20A bateriju za 150 kn...prvo bi testiranjem tribalo provjeriti tih 20A...jel to stvarni kapacitet ili lažno oglašavanje

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
Keso kaže...
Postoje kamere sa SIM karticom koje šalju slike i lokaciju na karti u slučaju neovlaštenog kretanja vozila. Dobiješ sliku lika koji ti krade auto :)

 lik vidi kameru, navuče bilo kakvu maramu preko lica, ukrade ti auto i baci kameru sa svom skalamerijom kroz prozor

al ok, jasno da možeš dodat još jewdnu skrivenu kameru i izvodit kojekakva čudesa, samo što je meni to malo pre-pre-paranoično i opet s upitnom svrhom

plus daleko je vjerojatnije da ćeš sam sebe zajebat kad ti te baterije koje si ostavio bez kontrole planu i zapale cijeli auto, nego što ćeš time uhvatit lopova

12 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
Samo što se te baterije s vremenom same isključe ili kad napune određeni uređaj ili kad se same napune pa treba pritisuti tipku za ponovno ukljčenje.Tako je na starijim Xiaomi poewer bankovima.
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.2.2020 15:38 (ZdravkoZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Redmi predstavio dva powerbanka s dvosmjernim
HCMAA kaže...

Prvo kažu da litija nema dovoljno,i onda dobiješ 20A bateriju za 150 kn...prvo bi testiranjem tribalo provjeriti tih 20 Ah...jel to stvarni kapacitet ili lažno oglašavanje

 Te fore s litijem su glupost - kad vidiš da netko kaže da nečega nema dovoljno to samo znači da dodatno pumpa cijenu jer vidi da potražnja raste.

A kaj se kapaciteta tiče, Xiaomi ne mulja sigurno, ipak je to firma s renomeom, a ne neki no name kinez, i nikad nisu muljali s kapacitetom.

A cijena jedne 10000 mAh Li-Po baterije (kakve su u tom powerbanku) ti je u maloprodaji 8-9 dolara, a tak velika firma nabavi i puno jeftinije.

Pa si računaj, u manjem modelu imaš bateriju u najgorem slučaju cijene 8$ i elektronika i kućište u najgorem slučaju 2$, a u skupljem modelu imaš još jednu dodatnu bateriju, tak da računica ima sasvim smisla.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice