U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

poruka: 14
|
čitano: 3.835
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar".
16 godina
neaktivan
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

I jest puno i nije - kad se uzme u obzir da je MS samo za Windows Phone 7 utrošio pola milijarde dolara prije 10 godina onda ovo ispada sića.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
Pa nije isto kupiti cijelu firmu i ulaganje u razvoj 1 proizvoda...
13 godina
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

Nije ovo ulaganje u razvoj jednog proizvoda, već u nove tehnologije za sljedeće generacije uređaja, a prototip samo služi za demonstraciju istih, ali i za marketing, ali i za uvjeravanje partnera da rade na nečemu konkretnom, a ne samo da im kradu znanje ...

Kameru 108 Mpx su razvijali sa Samsungom , ekran s Visionix-om i tko zna što sve ne i s kim. Jedan te isti ekran se može upotrijebiti u mobitelu s preklopom , ali tu još nisu našli rješenje stakla koje će biti tvrdo kao safirno , a gibljivo kao folija ili u ovome mobitelu gdje savitljivost pomaže kod sastavljanja, a onda ga nekako treba ugurati u stakleno kučište i više se nikad ne mora savijati osim kod popravka...

 
6 0 hvala 0
13 godina
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

Osim toga možda se nađe 100 000 ljudi koji su spremni imati ovako nešto samo zato što se to ne može kupiti i skupo je i sva sredstva uložena u razvoj su vračena, a možda ih se nađe i 10 puta više i evo zarade...

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

ovo je samo uvod u buduče smartphoneove. Skupo je, ali ide u smjeru pristupačnom smarthoneu.

 

Sviđa mi se i Xiaomijev foldable smartphone, puno bolje je od samsungovog, jer se ne najbolje iskoristi ekran i najbolje se savija. Pod najbolje savijanje sam mislio, samsungov se savija kao knjiga, a xiaomijev prema van i najmanje se lomi ekran. Kod samsunga se sa novim šarkama kod šarka ne savije do kraja i izgleda bedasto.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
Ovaj ekran je čista demonstracija tehnologije. Svaka im čast.

Ali praktična uporabna vrijednost - NULA BODOVA
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
Kakvu zastitnu masku stavit na ovo?

Prozirnu?
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
T700 kaže...

ovo je samo uvod u buduče smartphoneove. Skupo je, ali ide u smjeru pristupačnom smarthoneu.

 

Sviđa mi se i Xiaomijev foldable smartphone, puno bolje je od samsungovog, jer se ne najbolje iskoristi ekran i najbolje se savija. Pod najbolje savijanje sam mislio, samsungov se savija kao knjiga, a xiaomijev prema van i najmanje se lomi ekran. Kod samsunga se sa novim šarkama kod šarka ne savije do kraja i izgleda bedasto.

 

 Da, super je stvar sto se savije prema van pa je display izlozen udarcima, grebanju i svemu ostalome.

8 godina
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

ovo je samo prese...... nista korisno od ovog, jednostavno covjek ne moze odjednom gledati i prednji ekran i straznji i ovaj sa strane, nema smisla. ako bi se kladio, sljedeca revolucija bi meni bila razvoj stvarno user friendly naocala koje projiciraju sliku direkt u oko, nesto kao google glass samo kompaktnije i da bolje izgleda. da je Jobs ziv kladim se da bi on sad radio na tome.

 

da imas dobar AR i da imas sliku koja je velicine TVa a ne ovi mali ekrancici od mobitela. to bi bila revolucija, ovo sve ostalo je samo mlacenje mrtvog konja

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
southy kaže...

I jest puno i nije - kad se uzme u obzir da je MS samo za Windows Phone 7 utrošio pola milijarde dolara prije 10 godina onda ovo ispada sića.

 Imas ti neki link za ovo (a ne klikbajt nagadjanja) ili si cuo od Katice koja cisti obliznju birtiju ? Cisto pitam jer mi je nepojmljivo da je toliko para utuceno u WP7. Mislim, pola milijarde $ ?!?!?!

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 1:27 (SamoPitam3).
16 godina
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

Koliko vidim na ovoj reklami, Zemlja je ravna ploca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d
SamoPitam3 kaže...
southy kaže...

I jest puno i nije - kad se uzme u obzir da je MS samo za Windows Phone 7 utrošio pola milijarde dolara prije 10 godina onda ovo ispada sića.

 Imas ti neki link za ovo (a ne klikbajt nagadjanja) ili si cuo od Katice koja cisti obliznju birtiju ? Cisto pitam jer mi je nepojmljivo da je toliko para utuceno u WP7. Mislim, pola milijarde $ ?!?!?!

Imam, nikad ne izmišljam takve stvari:

 

https://www.theguardian.com/technology/blog/2010/sep/01/windows-phone-7-costs-billions

 

https://www.pcworld.com/article/204306/windows_phone_7_to_get_half_a_billion_dollar_marketing_blitz.html

 

https://www.engadget.com/2010/10/18/microsoft-to-spend-a-billion-marketing-windows-phone-7-and-kinec/?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly93d3cuZ29vZ2xlLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAEK9Ri3uc_GQetHXyaCPXUtPOKA6EQQra8rTuclBKKvCiH6wOAwaB6y3ElFxfQaFZvbji-EuwMyy6l2i0Y-Zl1ZnUn0VXNEBC4dBZjWZ0zsISC9sVOxhfCoMtrHGFp3mZ18KtzCmHT4ys4-Akla5E0MzU_jCidii778LRHHBk8f3

 

Po nekim izvorima je to samo za marketing, po nekima za sve tako da sam se opredijelio za konzervativniju varijantu. Možeš guglati ako ne vjeruješ

 

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
5 godina
online
Re: U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna d

Sva tri linka se pozivaju na isti izvor - TechCrunch. Ne znam. Meni je to nekako previse, bar za onaj finalni proizvod koji smo dobili. No, kako god.

4 godine
protjeran
offline
U razvoj Mi Mix Alphe uloženo je 70 milijuna dolar

Zasto se ovako pisu vijesti? Procitam naslov, onda ispod njega text, i zadnji dio vijesti isti taj text...  Mogli ste napisati samo naslov i nista ne napisati kada ga se klikne. Stvarno glupo i zavaravajuce.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice