Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podloga za

poruka: 4
|
čitano: 1.557
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podloga za".
13 godina
offline
Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podloga za

Kad god vidim ove svjetleće miševe, RAMe, podloge... zapitam se, zar smo kao civilizacija dosegnuli toliki nivo debilizma/konzumerizma da smatramo ispravnim dati značajnu svotu novca samo da bi neka računalna komponenta imala par rgb ledica na sebi?!

Moj PC  
3 3 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podloga za

Jbga onda po tvome izgleda samo debili imaju para

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podlog
IvanBrekalo kaže...

Jbga onda po tvome izgleda samo debili imaju para

 ?

Možeš li objasniti kako si dobio ovaj genijalan zaključak? Čisto sumnjam da osobe koje imaju para kupuju RGB komponente za računalo. ;)

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 18:00 (BinHex).
16 godina
offline
Re: Razer Firefly V2, tanja i svjetlija RGB podlog
IvanBrekalo kaže...

Jbga onda po tvome izgleda samo debili imaju para

 Pa to nema apsolutno nikakve veze sa svijetlećim podlogama. Jer ista ne košta baš toliko mnogo, pa ju može priuštiti i klinac prosječnih roditelja, ali čemu? Prije svega, meni i svakom drugom to se brzo izguli i pohaba, pa što onda sa ostalime? Drugo, troši još jedan usb port za ništa. Da barem ima onaj wireless charger u sebi pa da fila bežični i neznam, možda i smartphone.  

Mislim, stvarno, slažem se da je ovako samo kičeraj za gamera blesavo. Odvraćanje od ekrana na kojemu bi kao trebao igrati nema apsolutno nikakvog smisla. No razumijem da je riječ o pomodarstvu kao fluorescentni flomasteri 80tih. Jedno vrijeme je najveći prestiž bio imati plave ledice po kojekakvim power on gumbima, sad su otišli full retard lunapark. Božić cijele godine. To i šareni zelenkasti pearl efekti na stražnjicama smartphoneova. Najveći domet nefunkcionalnog konzumerizma. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice