Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

poruka: 37
|
čitano: 7.447
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj".
12 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

I ja je kupio. Pro! Ne toliko zbog igre nego da mogu reći kako sam ih imao sve :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

25 godina sam PC Master Race. Onda je izasao RDR2 i morao sam ga probati, tako da sam kupio PS4 Pro i mogu reci, CIJELI SVOJ ZIVOT SAM ZIVIO U ZABLUDI!!!! :D 

 
20 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

A tek dolaze hitovi....ubijaju prodajom.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Gadgeti kaže...

25 godina sam PC Master Race. Onda je izasao RDR2 i morao sam ga probati, tako da sam kupio PS4 Pro i mogu reci, CIJELI SVOJ ZIVOT SAM ZIVIO U ZABLUDI!!!! :D 

 Imao sam sve PS-ove do sada, uključujuči PS4 Pro i RDR2 i mogu reći - pravi gaming je na PC-ju, sve ostalo je casual razbibriga.

6 godina
protjeran
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Playstation 4 je najpopularniji igraći hardver godine. 6 godina nakon izlaska.

 
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

I sam tak prodali pedesetak milona igara u par tjedana...a kažu SP mrtav

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Pa ko zna koliko su samo prodali ovdje u Americi. Sad za praznike 1 TB verzija je bila 180 dolara sa ovom SpiderMan igrom

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
BlueMax kaže...
Gadgeti kaže...

25 godina sam PC Master Race. Onda je izasao RDR2 i morao sam ga probati, tako da sam kupio PS4 Pro i mogu reci, CIJELI SVOJ ZIVOT SAM ZIVIO U ZABLUDI!!!! :D 

 Imao sam sve PS-ove do sada, uključujuči PS4 Pro i RDR2 i mogu reći - pravi gaming je na PC-ju, sve ostalo je casual razbibriga.

 

Što je točno "pravi gaming" u odnosu na "casual razbibrigu"? Svaki gaming je casual razbibriga ako ne igraš kompetitivno, nisi gaming novinar ili kinez koji igra 20 sati dnevno za plaću.

Također imam sve PS-ove do sad, ali se i uvijek paralelno igrao i na PC-u, ali da moram birati samo jedno, odabrao bi PS.

14 godina
online
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Chronosus kaže...
BlueMax kaže...
Gadgeti kaže...

25 godina sam PC Master Race. Onda je izasao RDR2 i morao sam ga probati, tako da sam kupio PS4 Pro i mogu reci, CIJELI SVOJ ZIVOT SAM ZIVIO U ZABLUDI!!!! :D 

 Imao sam sve PS-ove do sada, uključujuči PS4 Pro i RDR2 i mogu reći - pravi gaming je na PC-ju, sve ostalo je casual razbibriga.

 

Što je točno "pravi gaming" u odnosu na "casual razbibrigu"? Svaki gaming je casual razbibriga ako ne igraš kompetitivno, nisi gaming novinar ili kinez koji igra 20 sati dnevno za plaću.

Također imam sve PS-ove do sad, ali se i uvijek paralelno igrao i na PC-u, ali da moram birati samo jedno, odabrao bi PS.

 

Ako mogu birati samo jedno, ipak bi to bio PC, ne zbog jačine hardware-a, nego osim što ima većinu naslova koju imaju i konzole, samo na njemu se mogu kako treba igrati određeni žanrovi (FPS, RTS, MOBA...).

11 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p

Za ljude koji u predškolskoj dobi nisu uspjeli razviti finu motoriku, postoji mogućnost spajanja miša i tipkovnice na konzole.

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 19:47 (DeniZg).
12 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Koncept igracih konzola kod mene ne prolazi. Nema sanse da cu kupiti jos jednu kutiju da mi stoji ispod TV-a i sluzi samo za igranje te jos dodatno kupovao igre. PC/laptop koristim za apsolutno sve. Zanimljiv bi mi bio Playstation NOW koncept, ali uz direktni streaming na TV bez potrebe za ikakvim dodatnim hardwareom osim kontrolera, ali ga nisam imao priliku isprobati kako bi se uvjerio radi li bas onako kako sam si zamislio. Nisam okorjelji gamer te bi pretplatu ionako palio samo u zimskim mjesecima te igrao onih par hitova koliko ih izdaju godisnje.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 20:03 (kerum).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
kerum kaže...

Koncept igracih konzola kod mene ne prolazi. Nema sanse da cu kupiti jos jednu kutiju da mi stoji ispod TV-a i sluzi samo za igranje te jos dodatno kupovao igre. PC/laptop koristim za apsolutno sve. Zanimljiv bi mi bio Playstation NOW koncept, ali uz direktni streaming na TV bez potrebe za ikakvim dodatnim hardwareom osim kontrolera, ali ga nisam imao priliku isprobati kako bi se uvjerio radi li bas onako kako sam si zamislio. Nisam okorjelji gamer te bi pretplatu ionako palio samo u zimskim mjesecima te igrao onih par hitova koliko ih izdaju godisnje.

 

 

raspberry pi + steam link

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 20:20 (ivanzgg).
11 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
DeniZg kaže...

Za ljude koji u predškolskoj dobi nisu uspjeli razviti finu motoriku, postoji mogućnost spajanja miša i tipkovnice na konzole.

 da, jer je desetak gumbića na hrpi su inače fina motorika, za razliku od punokrvne tipkovnice i miša koji zahtjevaju bar minimalnu sposobnost obavljanja različitih radnji desnom i lijevom stranom mozga 

oni koji u predškolskoj dobi ne mogu savladati ovu vježbu dolje postaju konzolaši 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 20:20 (picajzla0707).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
A to spajanje mousa i tipkovnice na konzole ti je isto kao i spajanje pc na tv i onda igrat sa kontrolerom
Možeš ali nije praktično..

Nebih rekao da je pc "pravi" gaming ali kod cross-platform igri dovoljno ti je pogledat igrača na sekundu dok skužiš da igra na xboxu i znaš da su šanse da te ubije daleko manje (dobro tu ovisi o kojoj igri se radi).
Tako da se igranje na pc čini mrvicu ozbiljnije
13 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
I rast će i dalje, sve dok za postenu grafičku možeš kupiti 2-3 ps-a
 
2 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
DeniZg kaže...

Za ljude koji u predškolskoj dobi nisu uspjeli razviti finu motoriku, postoji mogućnost spajanja miša i tipkovnice na konzole.

 

Neki ljudi sasvim solidno se mogu kretati sa štakama, ali većina bi ipak odabrala noge, bez obzira na finu motoriku upravljanja štakama.

11 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Da nema Playstationa, igra godine bi bio Fortnite.

Razmislite jel' bi htjeli živjeti u takvom svijetu. 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.1.2019 20:59 (DeniZg).
Moj PC  
16 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Adin kaže...

Pa ko zna koliko su samo prodali ovdje u Americi. Sad za praznike 1 TB verzija je bila 180 dolara sa ovom SpiderMan igrom

 ... i sad to usporedi sa viješću o upravo izašloj kartici SREDNJE klase, dakle samo bazična nvidia rtx 2060 košta tvornički $350. https://www.bug.hr/graficke-kartice/nvidia-je-sluzbeno-predstavila-rtx-icu-2060-7491
Doslovno dvije plejke sa igrama dobiješ samo za osrednju grafu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
11 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
overhaul kaže...

Doslovno dvije plejke sa igrama dobiješ samo za osrednju grafu.

 Al' kak ćeš onda igrati CSGO, Dotu i PUBG u 144 FPS.

Ne kužiš ti što je sadašnjost i budućnost PC gaminga.

PSN - DeniZg80
16 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
DeniZg kaže...
overhaul kaže...

Doslovno dvije plejke sa igrama dobiješ samo za osrednju grafu.

 Al' kak ćeš onda igrati CSGO, Dotu i PUBG u 144 FPS.

Ne kužiš ti što je sadašnjost i budućnost PC gaminga.

 To je isto istina. Nisam tako profinjen mrežni igrač. Mene bi zatukli jednako klinci i sa 60fps i 60 Hz i sa 144Hz u syncu. U biti, nemam ni ps. Samo gledam sa strane. Vjerujem da se sa kojekakvim spidermanima, god of war i rdredemptionima ekipa skroz dobro zabavlja. 

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
15 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Davne 2007. Godine, kada sam zadnji puta kupio grafičku karticu radi igara, Nvidia GeForce 8600 GTS sa 256mb je koštala 998,75 kuna.

Postojala je malo slabija GT verzija, kao i neki skuplji modeli Asusa i tada moćnog BFGa.

Kad su izbacili X70 verzije prestao sam pratiti grafičke kartice za igre.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Davne 2007. Godine, kada sam zadnji puta kupio grafičku karticu radi igara, Nvidia GeForce 8600 GTS sa 256mb je koštala 998,75 kuna.

Postojala je malo slabija GT verzija, kao i neki skuplji modeli Asusa i tada moćnog BFGa.

Kad su izbacili X70 verzije prestao sam pratiti grafičke kartice za igre.
You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
9 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
overhaul kaže...
DeniZg kaže...
overhaul kaže...

Doslovno dvije plejke sa igrama dobiješ samo za osrednju grafu.

 Al' kak ćeš onda igrati CSGO, Dotu i PUBG u 144 FPS.

Ne kužiš ti što je sadašnjost i budućnost PC gaminga.

Vjerujem da se sa kojekakvim spidermanima, god of war i rdredemptionima ekipa skroz dobro zabavlja. 

 Namjena gaminga za nas koji ne živimo od istog jeste zabava i na tome treba ostati

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 9:41 (hanteed).
12 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Chronosus kaže...

 

Što je točno "pravi gaming" u odnosu na "casual razbibrigu"? Svaki gaming je casual razbibriga ako ne igraš kompetitivno, nisi gaming novinar ili kinez koji igra 20 sati dnevno za plaću.

Također imam sve PS-ove do sad, ali se i uvijek paralelno igrao i na PC-u, ali da moram birati samo jedno, odabrao bi PS.

 Ne mora čovjek biti profesionalac da bi uživao u natjecanju s drugim igračima.

FPS, RTS, MMO... u biti sve igre s nekakvim natjecateljskim duhom namijenjene su igranju s mišem a njihove "kontroler" verzije su debilne, usporene, automatizirane...

 

Igre kojima paše kontroler s istim tim kontrolerom možeš igrati na PC-ju. A dobiješ bolji izgled i, što je vrlo bitno, bolje performanse. 30fpsa jednostavno ne zadovoljava moj ukus.

 

Na strani PS-a ostaju ekskluzive ali sve su to neke "igrice".

13 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
BlueMax kaže...
Chronosus kaže...

 

Što je točno "pravi gaming" u odnosu na "casual razbibrigu"? Svaki gaming je casual razbibriga ako ne igraš kompetitivno, nisi gaming novinar ili kinez koji igra 20 sati dnevno za plaću.

Također imam sve PS-ove do sad, ali se i uvijek paralelno igrao i na PC-u, ali da moram birati samo jedno, odabrao bi PS.

 Ne mora čovjek biti profesionalac da bi uživao u natjecanju s drugim igračima.

FPS, RTS, MMO... u biti sve igre s nekakvim natjecateljskim duhom namijenjene su igranju s mišem a njihove "kontroler" verzije su debilne, usporene, automatizirane...

 

Igre kojima paše kontroler s istim tim kontrolerom možeš igrati na PC-ju. A dobiješ bolji izgled i, što je vrlo bitno, bolje performanse. 30fpsa jednostavno ne zadovoljava moj ukus.

 

Na strani PS-a ostaju ekskluzive ali sve su to neke "igrice".

 

Što je i razlog zašto preferiram PS. Kompetitivne igre me više nimalo ne zanimaju, no zanima me da ono malo vremena što mogu izdvojiti na igranje ne potrošim na pokušaje pokretanja, instalacije tisuću pizdarija, optimizacije ili razne hackove da bi uopće pokrenuo igru. A ono što još igram u MP (Rocket League) je daleko bolje na PS-u.

12 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Na kraju se svodi ko da pitaš je li bolji Clio ili M3. Clio je jeftiniji, manje troši, udobniji, možeš parkirat gdje hoćeš, lakše i jeftinije održavanje... i da imaš oba vjerojatno bi 90% vremena provodio u Cliu, pogotovo ako živiš u gradu. Ali je li bolji? Naravno da nije. Zašto? Svi razlozi uglavnom su besmisleni ali eto...

 

 

Da moram birati hoću li se do kraja života igrati na konzoli ili PC-u bez puno razmišljanja bi odabrao PC. Najviše iz razloga što PC može sve što i konzola dok obrnuto ne važi.

 
1 2 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
BlueMax kaže...

Na kraju se svodi ko da pitaš je li bolji Clio ili M3. Clio je jeftiniji, manje troši, udobniji, možeš parkirat gdje hoćeš, lakše i jeftinije održavanje... i da imaš oba vjerojatno bi 90% vremena provodio u Cliu, pogotovo ako živiš u gradu. Ali je li bolji? Naravno da nije. Zašto? Svi razlozi uglavnom su besmisleni ali eto...

 

 

Da moram birati hoću li se do kraja života igrati na konzoli ili PC-u bez puno razmišljanja bi odabrao PC. Najviše iz razloga što PC može sve što i konzola dok obrnuto ne važi.

 Jesi odigrao ijedan GOTY naslov od 2014

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2019 15:20 (Paolo Maldini).
12 godina
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Paolo Maldini kaže...

 Jesi odigrao ijedan GOTY naslov od 2014

 Sve osim Zelde, zašto pitaš?

12 godina
neaktivan
offline
Re: Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna p
Sveti metacritic...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prodaja PlayStationa 4 premašila 90 milijuna primj

Bio sam konzolaš nekih 10-tak godina, pa kupio PC i nisam više od tada niti zaigrao na konzoli. Trinaest godina se igram na PC-u i neki dan odlučim da uštekam gamepad (Saitek XBOX klon, mada imam još jedan PS 3 klon gamepad) i da igram Dead Island malo zavaljen u stolici. 

Jednostavno nije to to kao na tastaturi i mišu, nikako ne mogu da provarim sporije kontrole upravljanja, gljivice su prespore u kontroli kamere što je razlog zašto se automatski i uključi auto aim na zombije,manjak tipki itd. Mix tastature i miša je jednostavno responzivniji, a o kontroli kamere sa mišem da ne govorim. 

Mislio sam da mi treba malo privikavanja pa sam igrao tako 2 dana uvod u Dead Island Riptide (bijeg sa broda, prvo selo i okolica) sa gamepadom i odustao od toga, te se vratio na miš+tastatura što je bolje, responzivnije i jednostavno ugodnije za igranje. 

Nemam ništa protiv konzola, dapače, no teško da se mogu složiti da gamepad posebno u ovakvom tipu igara može biti isto ili čak bolje rješenje od comba miš+tastatura.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice