Predstavljen LG V60 ThinQ 5G

poruka: 6
|
čitano: 1.848
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Predstavljen LG V60 ThinQ 5G".
10 godina
offline
Predstavljen LG V60 ThinQ 5G

Znači downgrade ekrana je jedino kaj mi se uz notch ne sviđa. 

Ne znam dal će se primjetit pošto je dijagonala dosta veća nego na V30. 

 

Makar, uz 5000mAh bateriju, 7nm proc i taj 1080p ekran bi baterija trebala trajat 3 dana. Na V30 imam 6-8 sati sot sa 3300mAh, 1440p i 10nm procesorom.

 

Čekam info o DACu unutra, bilo bi lijepo da su tu napravili upgrade.

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Predstavljen LG V60 ThinQ 5G

video i audio test

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen LG V60 ThinQ 5G
Da, manja reza i notch... Aaargh...

Ali i dalje bi uzeo prije njega nego ostale.

Iako, kad se sjetim svog G2 sa 1080p, nisi mogao primjetiti da je npr. ikona za telefon u vise nijansi zelene, dok nisi uzeo screenshot i zumirao... Tako da mislim da nece smetati sto je 1080 a ne 1440.
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 13:02 (Mad Ant).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Predstavljen LG V60 ThinQ 5G
Mad Ant kaže...
Da, manja reza i notch... Aaargh...

Ali i dalje bi uzeo prije njega nego ostale.

Iako, kad se sjetim svog G2 sa 1080p, nisi mogao primjetiti da je npr. ikona za telefon u vise nijansi zelene, dok nisi uzeo screenshot i zumirao... Tako da mislim da nece smetati sto je 1080 a ne 1440.

 

Prebaci si rezoluciju na 1080p pa malo švrljaj po aplikacijama. Razlika je velika a mislim da će bit još veća na 6,8". 

 

Bio sam skroz za preorder ali sad moram prvo vidjet mobitel i ekran uživo. 

 

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
13 godina
offline
Predstavljen LG V60 ThinQ 5G
Nemoj preordat ništa jer LG je najpoznatiji po kresanju cijena svojih model. Za par mjeseca će biti oko 600€, a na jesen sigurno 500€
Evo npr. G8S je u DE smiješnih 360€. Znači SD 855, OLED HDR ekran, 3.5mm quad DAC, stereo zvučnik, bežično punjenje, IP68, 3 kamere i lista se nastavlja...
Doslovno flagship za malu cijenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Predstavljen LG V60 ThinQ 5G
gocc01 kaže...

 

Prebaci si rezoluciju na 1080p pa malo švrljaj po aplikacijama. Razlika je velika a mislim da će bit još veća na 6,8". 

 

Bio sam skroz za preorder ali sad moram prvo vidjet mobitel i ekran uživo. 

 

 Nije isto nativna rezolucija i skaliranje.

 

BTW:

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 27.2.2020 18:14 (Mad Ant).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice