Pratite li kandidate za predsjedničke izbore? zaključana tema

poruka: 917
|
čitano: 96.400
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?".
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
DarthMarkus kaže...
picajzla0707 kaže...
Minneyar kaže...

Nitko ne kaze da je SDP svet. Zapravo nas se vecina slaze da su svi isti drek i dve strane istog novcica. Ali svejedno kolicina stete koju je napravio HDZ i koju je napravio SDP je neusporediva. Iako je naravno glavni razlog jednostavno taj sto je HDZ puno vise godina bio na vlasti.

tko je to procijenio da je neusporedivo?

štete se mjere u milijardama s jedne i druge strane, samo je razlika žmiri li se na lijevo ili desno oko

 Ja uvjek velim da HDZ onoliko više kriv za godine koliko je na vlasti.

 

+ privatizacija

po čemu je onda sdp bolji? samo po tome jer je imao manje prilike za ukrasti?

a privatizacija se jednako, pa i brže, nastavila i kad je sdp došao na vlast

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:07 (picajzla0707).
12 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
picajzla0707 kaže...
DarthMarkus kaže...
picajzla0707 kaže...
Minneyar kaže...

Nitko ne kaze da je SDP svet. Zapravo nas se vecina slaze da su svi isti drek i dve strane istog novcica. Ali svejedno kolicina stete koju je napravio HDZ i koju je napravio SDP je neusporediva. Iako je naravno glavni razlog jednostavno taj sto je HDZ puno vise godina bio na vlasti.

tko je to procijenio da je neusporedivo?

štete se mjere u milijardama s jedne i druge strane, samo je razlika žmiri li se na lijevo ili desno oko

 Ja uvjek velim da HDZ onoliko više kriv za godine koliko je na vlasti.

 

+ privatizacija

po čemu je onda sdp bolji? samo po tome jer je imao manje prilike za ukrasti?

a privatizacija se jednako, pa i brže, nastavila i kad je sdp došao na vlast

Nisam rekao da je bolji. Rekao sam kad staviš na vagu, 2/3 sranja je HDZ-ovo, a ostatk SDP-ovo.

 

Nisam uopće mislio relativizírati.

 

 

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:17 (DarthMarkus).
12 godina
offline
Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

Razmjeri korupcije u SDPu su ipak daleko manji nego u HDZ... pogledaj samo Sanadera, s tim da se vjerojatno jos ne zna ni 5% svega sto je zapravo pokrao. I pogledaj ovu aktualnu vladu u kojoj je polovica ministara smijenjena radi korupcije, a koliko toga se jos ne zna. Dojam je da su SDPovci ipak nesto umjereniji i ne kradu bas toliko kao rvati domoljubi.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

U kontratežu Sanaderu jedino može Miki Bandinjo. On je potekao iz SDP-a ako me pamćenje služi.

 

Nevin je ko Picajzli Kalmeta.

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Moj PC  
1 1 hvala 1
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
DarthMarkus kaže...

Nisam rekao da je bolji. Rekao sam kad staviš na vagu, 2/3 sranja je HDZ-ovo, a ostatk SDP-ovo.

 

Nisam opće mislio relativizírati.

 onda bezveze raspravljamo kad se slažemo, moj post bio je namijenjen onima koji se smiju krkanima, a ne vide da su sami još veći krkani glasajući za 'manje zlo'

i da ne bude zabune - nisam niti približno naklonjem adezeu i valjda zadnjih 15 godina ništa drugo niti ne pišem nego o adezeovim aferama (osim možda one jedne priče sa zgradom na pet bunara)

 

EDIT

DarthMarkus kaže...

U kontratežu Sanaderu jedino može Miki Bandinjo. On je potekao iz SDP-a ako me pamćenje služi.

 

Nevin je ko Picajzli Kalmeta.

 vidiš kako zločesto izvrćeš, a striktno sam ga upotrijebio kao primjer dvoličnosti i to napomenuo

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:20 (picajzla0707).
12 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
picajzla0707 kaže...
DarthMarkus kaže...

Nisam rekao da je bolji. Rekao sam kad staviš na vagu, 2/3 sranja je HDZ-ovo, a ostatk SDP-ovo.

 

Nisam opće mislio relativizírati.

 onda bezveze raspravljamo kad se slažemo, moj post bio je namijenjen onima koji se smiju krkanima, a ne vide da su sami još veći krkani glasajući za 'manje zlo'

i da ne bude zabune - nisam niti približno naklonjem adezeu i valjda zadnjih 15 godina ništa drugo niti ne pišem nego o adezeovim aferama (osim možda one jedne priče sa zgradom na pet bunara)

 Budimo realni krkani se zapravo smiju nama.

 

Jedan moj pajdo koji je često svirao "krkanima" (čitaj : Rojsu), mi je rekao da smo mi svi glupi kad im se smijemo.


Face, ponašanje, 12 stoljeće ideali su samo maska. Kad je riječ o drpisanju IQ im poraste na 165.

 

picajzla0707 kaže...

 vidiš kako zločesto izvrćeš, a striktno sam ga upotrijebio kao primjer dvoličnosti i to napomenuo

 Moram te malo prcnit. Što se primaš odma ?

vi zadrti intelovci ste strašni s ovim zastrašivanjem ljudi isto ko zadrti amdovci s uloženo/dobiveno xD , neces dobit td nego prijavu za spam
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:24 (DarthMarkus).
5 godina
protjeran
offline
Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

Ako je 10 maksimum, HDZ je na 10, a SDP na 3,4 što se lopovluka tiče? Gospodo, velika je to razlika, velika! A onima kojima je to isto, ovako, onako, sve lopovi, bla,bla,bla.........pa uđite u politiku pa nam sredite stvari u zemlji? Od govana se teško pita napravi. Malo razmišljajte glavom? Koliko treba ljudi instalirati kad vodiš zemlju? Školovani, inteligentni, stručni, marljivi, pozitivni, domoljubni, realni, POŠTENI ..........pa si ti nađi ekipu? Kad čovjek čita forume po netu, rekao bi- ovdje se skupila sva pamet, cvijet našeg naroda? Je, kad svak ocjenjuje sam sebe. Mislite da Kolinda o sebi loše misli? Ili Kerum, Sanader, Bandić, Vaso Milijana Brkić, Đapić (zlato naše čvrsto-desničarsko), Glavaš, Vrdoljak (režiser), itd... Nije to lako, nije.

 

 
3 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Minneyar kaže...

Razmjeri korupcije u SDPu su ipak daleko manji nego u HDZ... pogledaj samo Sanadera, s tim da se vjerojatno jos ne zna ni 5% svega sto je zapravo pokrao. I pogledaj ovu aktualnu vladu u kojoj je polovica ministara smijenjena radi korupcije, a koliko toga se jos ne zna. Dojam je da su SDPovci ipak nesto umjereniji i ne kradu bas toliko kao rvati domoljubi.

 razmjeri korupcije se svode na percepciju - tako i transparency international mjeri istu, jer je korupcija uglavnom nedokazana

a percepciaj u ovom, namešm slučaju opet ovisi o tome na koje oko žmiriš, lijevo ili desno

 

privatizacija se uzima kao primjer - a privatizacija nije bila problem samo kod nas, u svim zemljama istočnog bloka je bila problematična, iako kod ostalih nije bilo rata

samo što se ista nije nastavila nakon 90-tih u drugim zemljama, dok je kod nas tek tada zapravo procvjetala 

novije slučajeve privatizacije, poput croatia osiguranja, da ne spominjemo

...ali eto, dojam je takav 

4 godine
protjeran
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Mene samo zanima hoće li SDP zaista nominirati zbunjenog Beru za premijera?
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:32 (bugovac222).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
HDZ je kriv što je u začetku napravio lopovsku državu i deset godina nije puštao da netko drugi dođe na vlast. Tada su još postojali neki idealisti koji bi mogli napraviti nešto bolje. Danas su postavljena lopovska pravila po kojima svi igraju. Mada se SDP riješio bar nekih lopina. Recimo Sauchu je odmah maknuo, a HDZ ga prigrlio.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
goodye kaže...

Sve što si napisao pokazuje zašto nema smisla da BiH Hrvati biraju.

Niti su dijaspora (već autohtono stanovništvo), nacionalna "napumpanost" nema nikakvu težinu, ideje o izvozu, odlascima na more i slično su potpuno glupe.

što se dobiva od RH? Evo zadnje popularno, milijuni kuna samo tako otpisano potezom pera. O temama kao bolnica u Mostaru i slično da ne govorim.

 Nacionalna "napumpanost" nema sada tezinu, ali je imala prije nekoliko godina, samo sto ne zelim u tom smjeru ici.

 

Ideje od zivozu i odlasku na more nisu glupe, a da ne govorim u Buskom jezeru koje koristi RH a da se nista ne placa BiH.

 

A sto se tice tih tema, ne znam di su te pare, ali ja zivim vec 15 godina u Mostaru i ne vidim bas neke promjene od tih silnih para, nije ti palo na pamet da je to neko pranje novca? Isto tak oza bolnicu u Mostaru i za slicne teme, pare u bolnicu u Mostaru ne dolaze, kad poces u bolnicu u Mostar moras ponijeti toalet papir sa sobom jer nemaju ni toga a da ne pricam o ostalim stvarima

 Pogledajte oko sebe, možda pronađete odgovore a ne samo da hodate sa upitnicima iznad glave??? Jel' tamo ima ko muda da pita "Di je lova"?

 

Kada je vrijeme da pitate ako ne makar za izbore...

 

https://www.paraf.hr/zato-im-je-plenkovic-poklonio-milijune-hdz-bih-besplatno-prevozi-birace-kako-bi-glasali-za-kolindu/

 

https://www.paraf.hr/ovo-je-vila-sefa-hdz-a-bih-covic-zivi-u-dvorcu-a-tok-rijeke-dobrinje-preusmjerio-je-uz-svoje-imanje/

 

 

 

https://www.facebook.com/kontraportal/videos/2609799665720535/

 

 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:39 (boxer).
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Visak kaže...
HDZ je kriv što je u začetku napravio lopovsku državu i deset godina nije puštao da netko drugi dođe na vlast. Tada su još postojali neki idealisti koji bi mogli napraviti nešto bolje. Danas su postavljena lopovska pravila po kojima svi igraju. Mada se SDP riješio bar nekih lopina. Recimo Sauchu je odmah maknuo, a HDZ ga prigrlio.

 a sdp nije kriv, iako im je tih 10 godina držao lojtre, krao sam za sebe gdje je stigao (pa makar i u manjoj mjeri) i jedva dočekao da se na te lojtre popne čim su ovi sišli?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 11:37 (picajzla0707).
10 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
picajzla0707 kaže...

 

strašno, pitamo se kako oni 'drugi' mogu glasati za adeze, a licemjerno žmirimo na potpuno isto ponašanje s ove strane i bez grča na licu glasamo za esdepe

i što je još strašnije, onda krkanima nazivamo one druge 

 

 

 Picajzlek ne prduckaj  kaj je krečana nastupila pa se više ne sjećaš sa "što se događa" kakav je moj stav o jednima i drugima? Nigdje nisam napisala da je SDP bolji od ovih. Pitanje je bilo o profilu hdz birača. A tvoj post je upravo odgovor na ono što je najtrulije u državi. Ako nisi za jedne onda si automatski za druge. Ti si upravo svoj zaključak "kako neko može" primijenio na mene tako da aplauz. Upravo si sam sebi skočio u usta. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
14 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
picajzla0707 kaže...
Visak kaže...
HDZ je kriv što je u začetku napravio lopovsku državu i deset godina nije puštao da netko drugi dođe na vlast. Tada su još postojali neki idealisti koji bi mogli napraviti nešto bolje. Danas su postavljena lopovska pravila po kojima svi igraju. Mada se SDP riješio bar nekih lopina. Recimo Sauchu je odmah maknuo, a HDZ ga prigrlio.

 a sdp nije kriv, iako im je tih 10 godina držao lojtre, krao sam za sebe gdje je stigao (pa makar i u manjoj mjeri) i jedva dočekao da se na te lojtre popne čim su ovi sišli?

 gle nitko ne amnestira crvene, ali plavi su 22/29 = cca 76% trajanja naše RH na vlasti, znači crveni 24% ili ugrubo 3:1

 

dakle ne govorimo o kvaliteti govana koje nacija ždere nego količini...

Ju je je? Je ju je!
16 godina
online
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
boxer kaže...
goodye kaže...

Sve što si napisao pokazuje zašto nema smisla da BiH Hrvati biraju.

Niti su dijaspora (već autohtono stanovništvo), nacionalna "napumpanost" nema nikakvu težinu, ideje o izvozu, odlascima na more i slično su potpuno glupe.

što se dobiva od RH? Evo zadnje popularno, milijuni kuna samo tako otpisano potezom pera. O temama kao bolnica u Mostaru i slično da ne govorim.

 Nacionalna "napumpanost" nema sada tezinu, ali je imala prije nekoliko godina, samo sto ne zelim u tom smjeru ici.

 

Ideje od zivozu i odlasku na more nisu glupe, a da ne govorim u Buskom jezeru koje koristi RH a da se nista ne placa BiH.

 

A sto se tice tih tema, ne znam di su te pare, ali ja zivim vec 15 godina u Mostaru i ne vidim bas neke promjene od tih silnih para, nije ti palo na pamet da je to neko pranje novca? Isto tak oza bolnicu u Mostaru i za slicne teme, pare u bolnicu u Mostaru ne dolaze, kad poces u bolnicu u Mostar moras ponijeti toalet papir sa sobom jer nemaju ni toga a da ne pricam o ostalim stvarima

 Pogledajte oko sebe, možda pronađete odgovore a ne samo da hodate sa upitnicima iznad glave??? Jel' tamo ima ko muda da pita "Di je lova"?

 

Kada je vrijeme da pitate ako ne makar za izbore...

 

https://www.paraf.hr/zato-im-je-plenkovic-poklonio-milijune-hdz-bih-besplatno-prevozi-birace-kako-bi-glasali-za-kolindu/

 

https://www.paraf.hr/ovo-je-vila-sefa-hdz-a-bih-covic-zivi-u-dvorcu-a-tok-rijeke-dobrinje-preusmjerio-je-uz-svoje-imanje/

 

 

 

https://www.facebook.com/kontraportal/videos/2609799665720535/

 

 

 

 

Vjeruj mi na rijec, gledam ja oko sebe, svaki dan.

 

Ovo sa prevozom biraca, ne znam zasto se drzite toga, hrvati u BiH ne utjecu na izobre u RH, niti su ikada imali utjecaja, ti glasovi su zanemarivi, a i ljudi u BiH sve manje i manje glasaju na izborima u RH. Ponavljam, izlaznost birača u BiH je 10% sada na ovim izborima. O cemu pricamo.

 

Sto se tice stanja u BiH, to je sasvim druga prica i poglavar i svi ostali. Mi smo propalitet od drzave i to cemo i ostati, sluzimo za izvlacenje para. I ne znam sta je cudno u tome da su iz RH prebacene pare u BiH, pa tako se mlati lova, sta mislis da Milanovic nece sada prebacivati ili SDP ako dode na vlast, hoce. Jer ovdje nema zakona i mogu se pare izvlaciti kako hoce.

 

Sve je isto i ovdje i tamo, samo ja mislim da ste vi imali priliku prije par godina MOST dovesti na vlast, ocito je i vama dobro ovako

LIFE IS SHORT, WORK HARD, PLAY HARDER, PRAY HARDEST
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
ddarknessfairyy kaže...

 Picajzlek ne prduckaj  kaj je krečana nastupila pa se više ne sjećaš sa "što se događa" kakav je moj stav o jednima i drugima? Nigdje nisam napisala da je SDP bolji od ovih. Pitanje je bilo o profilu hdz birača. A tvoj post je upravo odgovor na ono što je najtrulije u državi. Ako nisi za jedne onda si automatski za druge. Ti si upravo svoj zaključak "kako neko može" primijenio na mene tako da aplauz. Upravo si sam sebi skočio u usta. 

ne sjećam se, jbga

a i nije moj post usmjeren samo na tebe, nego općenito na crno-bijelu raspravu

Stric_Jura kaže...

 gle nitko ne amnestira crvene, ali plavi su 22/29 = cca 76% trajanja naše RH na vlasti, znači crveni 24% ili ugrubo 3:1

 

dakle ne govorimo o kvaliteti govana koje nacija ždere nego količini...

govna su govna koliko god nekom nečija sličila na čokoladu

izbor nije samo pojest govno koje manje izgleda kao govno, izbor je također ne jest govna općenito

4 godine
protjeran
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
goodye: Ali boxer je Bošnjak i on fura bošnjačku propagandu. Koliko je bezobrazan i dvoličan vidi se po tome što mu strašno smeta glasanje Hrvata za Hrvatsku (koje ga se ne tiče), ali mu ne smeta bezobrazno bošnjačko izigravanje volje Hrvata, kojeg bi se posramio i Milošević i SANU. 'Zaboravio' je napomenuti da su bošnjački političari daleko najbogatiji u BiH, pa Srpski a na samom začelju daleko iza njih Hrvatski.
10 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

 

@bugovac222

 

Zašto bi poltičari trebali biti bogati?

 

Hrvatska politika je gledala i gleda na Bošnjake sa visoka.

Franja i Sloba su kreatori "škara" koje su trebale Bošnjake jednostavno zbrisati sa lica zemlje.

Bošnjaci, odnosno Muslimani su najveće žrtve balkanskih ratova iz 90-ih godina.

 

 

EDIT:

 

Vidim da gore spominješ Židove i Oktobarsku revoluciju.

 

Ajd, ostavi Židove na miru. Kao vjeru, entitet i naciju.

Piše nazi bedastoće.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 12:40 (PzKpfw).
12 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

govna su govna koliko god nekom nečija sličila na čokoladu

izbor nije samo pojest govno koje manje izgleda kao govno, izbor je također ne jest govna općenito

 a koji je to tocno treci izbor? ja evo oduvijek ne glasam ni za HDZ ni za SDP, uvijek za neku trecu opciju koja mi se cini najsmislenija u tom trenutku... i od toga naravno nikad ne bude nista jer ta opcija dobije 1% glasova. ili bude MOST pa koalira s HDZom. I sta sam time postigao? Jedini izlaz je odselit se... Izvan toga, u predvidivoj buducnosti, ce uvijek bit samo izbor HDZ-SDP i "biranje manjeg zla" 

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
4 godine
protjeran
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Najveće žrtve kad se sluša njihova propaganda! Područje Hercegbosne koje je držao HVO je jedino gdje su se vratile izbjeglice i jedino multietničko. Muslimanska područja su etnički potpuno 'očišćena' od Srba i Hrvata. Multietnički su jedino ako računamo Sandžaklije, Turke, Arape, Albance... RS je napustilo oko 260 tisuća Bošnjaka, a Muslimanska područja preko 420 tisuća Srba i 200 tisuća Hrvata. Muslimani su se vratili gotovo u sva područja koja je držao HVO. Nakon rata je Hrvatska Hercegovačka banka opljačkana a da se ni danas ne zna razlog. Bošnjaci dobijali milijarde $$$ međunarodne pomoći zahvaljujući lažima o 200.000 poginulih Bošnjaka i lažnim genocidima, koje su uglavnom popapali njihovi političari. Iako Srbi nisu dobili ni banke i strašno su zaostajali u plaćama zbog sankcija, sada su plaće u RS i FBiH izjednačene. Bošnjaci iako malobrojniji od Albanaca su dobili naciju (nisu imali ni to) i značajno veći teritorij od Kosova sa skoro svim većim gradovima u BiH koje su etnički očistili. O Muslimanskim konc. logorima za Srbe i Hrvate i zločinima neću ni pisati jer bi bilo predugo. I onda su oni 'najveće žrtve'. Kao da kažeš da su Srbi najveće žrtve jer nisu uspjeli ostvariti Srbiju od Vardara do Triglava, nego su dobili 'samo' Srbiju i RS.

Edit: Židovi su pametan narod, a to je bila šala koju ti ne kužiš.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 12:52 (bugovac222).
10 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

@bugovac222

 

Da, nisam ti ja baš za ove kompleksne stvari. To stoji.

 

Al' vidim da ti voliš prozivati narode, vjere i pojedine forumaše. 

To mi nije baš nekak okay.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
4 godine
neaktivan
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
DarthMarkus kaže...

U kontratežu Sanaderu jedino može Miki Bandinjo. On je potekao iz SDP-a ako me pamćenje služi.

 

Nevin je ko Picajzli Kalmeta.

 Titoist i komunjara prvenstveno ko cila mu familija udbaška iz pogane vlake u hercegovini slično nešto ko i praljkovi.

A po potrebi krezube uhljebničke i mafijaške udbodesnice glumata i velikog ustašu al to nemere bit ni da dubi na glavi i svi oni koji bi to željeli.

Prvenstveno je mafijaš kao i hdz glasači koji ga drže i podupiru u ZG.

4 godine
protjeran
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Nije, ali su oni počeli prvi prozivati mene. Nebitno.
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Minneyar kaže...

govna su govna koliko god nekom nečija sličila na čokoladu

izbor nije samo pojest govno koje manje izgleda kao govno, izbor je također ne jest govna općenito

 a koji je to tocno treci izbor? ja evo oduvijek ne glasam ni za HDZ ni za SDP, uvijek za neku trecu opciju koja mi se cini najsmislenija u tom trenutku... i od toga naravno nikad ne bude nista jer ta opcija dobije 1% glasova. ili bude MOST pa koalira s HDZom. I sta sam time postigao? Jedini izlaz je odselit se... Izvan toga, u predvidivoj buducnosti, ce uvijek bit samo izbor HDZ-SDP i "biranje manjeg zla" 

zato i jesam rekao da je izbor ne jest govna uopće

ultimativnog odgovora zapravo nema, osim glasat za treću, četvrtu ili petnaestu opciju dok ne uspije

 

zapravo, serendam samo zato jer mi je zasmetalo što čak i ovdje rasprava krene na klasični crno-bijeli način, dok su zapravo jedni i drugi toliko tamno sivi da se razlike u nijansama svode na kut gledanja i osvjetljenje, ne na pravu boju

13 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
picajzla0707 kaže...

zato i jesam rekao da je izbor ne jest govna uopće

ultimativnog odgovora zapravo nema, osim glasat za treću, četvrtu ili petnaestu opciju dok ne uspije

 

zapravo, serendam samo zato jer mi je zasmetalo što čak i ovdje rasprava krene na klasični crno-bijeli način, dok su zapravo jedni i drugi toliko tamno sivi da se razlike u nijansama svode na kut gledanja i osvjetljenje, ne na pravu boju

Istom logikom se i ja vodim, iako znam da moj izbor ne može proći u drugi krug. A kaj onda u drugom krugu nego biranje manjeg zla? A u ovom slučaju definitivno ću prije dati glas ego-tripu nego šepurećoj plavoj marioneti.

 

A ne izlazak na glasanje je najveća moguća glupost, pola jebene hrvatske nije glasalo u drugom krugu, ali svi znaju srati po kafićima o stanju države.

7 godina
offline
Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?

Ne znam zašto se svi prave blesavi. Pa nije Bandinjo pao sa nebesa. Za gradonačelnika ga je postavio upravo Zoka koji gradi predsjedničku kampanju protiv njega.
On je bio Zokijev najbliži suradnik dok se nije odmetnuo i sam se kandidirao za predsjednika.
O čemu uopće pričamo?

 
1 6 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Promster kaže...

Istom logikom se i ja vodim, iako znam da moj izbor ne može proći u drugi krug. A kaj onda u drugom krugu nego biranje manjeg zla? A u ovom slučaju definitivno ću prije dati glas ego-tripu nego šepurećoj plavoj marioneti.

to da, iako je vrlo upitno što je u drugom krugu ovih izbora manje zlo (ne tko je gluplji)

mislim, obzirom na ovlasti predsjednika - vanjsku politiku i tajne službe, egotrip je potencijalno daleko opasniji nego šepureća plavuša

 

ako ništa drugo treba ih mijenjat da se ne umisle, odnosno da se ne usmrde previše

16 godina
online
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Neuk kaže...

Pa nije Bandinjo pao sa nebesa. Za gradonačelnika ga je postavio upravo Zoka koji gradi predsjedničku kampanju protiv njega.

Baš si neuk. Eto kako nastaju dezinformacije.

16 godina
online
Re: Pratite li kandidate za predsjedničke izbore?
Neuk kaže...

Ne znam zašto se svi prave blesavi. Pa nije Bandinjo pao sa nebesa. Za gradonačelnika ga je postavio upravo Zoka koji gradi predsjedničku kampanju protiv njega.
On je bio Zokijev najbliži suradnik dok se nije odmetnuo i sam se kandidirao za predsjednika.
O čemu uopće pričamo?

Točno, ali pričaš o događajima prije 10 godina kad je Bandić još prilično uspješno varao većinu svojim "delanjem".

Danas je valjda svima jasno o kolikom se kriminalu radi (zadnji slučaj zagrebačke žičare i aneksa ugovora od par sto milijuna Kn) pa je zato podrška predsjednice još gora zbog poruke koju time šalje.

Možda bi imali i manje stradalih u prometu ili manje utajivača poreza da je pravosuđe kaznilo takve umjesto da ih premijer pravda kako je to sitnica (Žalac) ili da se desilo prije njihovih stupanja na dužnost (Kuščević).

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice