Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

poruka: 7
|
čitano: 2.584
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac".
15 godina
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

Ovo je dizajnirao Ive nakon sto je godinama razbijao glavu kako 10-centimetarski kabel Mighty Mousa sa prvih iMaca ucini jos neprakticnijim za korisnika.

Potom je godinama razbijao glavu jer postavljanjem touchpada sa desne strane kucista je ingeniozno rjesenje za  - desnjake, ali postoje i ljevaci, pa se morala patentirati ideja i da se postavi jedan touchpad i sa - lijeve strane.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

Fora izgleda, bilo bi zgodno kad bi ekran bio transparentan.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 13:16 (NiDJO7Z7).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac
NiDJO7Z7 kaže...

Fora izgleda, bilo bi zgodno kad bi ekran bio transparentan.

 

Kad gledas ista na ekranu, zelis vidjeti sto je iza ekrana!?

Transparentni ekrani su najneprakticniji oblici ekrana, nakon glossy ekrana na kojima se reflektira sunce.

 

Ovaj koncept koji je na slici je uzasan po pitanju prakticnosti.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
5 godina
protjeran
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

Ja imam još bolju ideju: Smislio sam računalo - mogu ideju ekskluzivno utrapiti (i) Jabuci - dakle, smislio sam sve-u-jedan računalo od, pazite sad, jednog komada nehrđajučeg ČELIKA! Lijevo je trakpad i tipkovnica za ljevake, a desno tipkovnica i trakpad za dešnjake. Gore je monitor. I on je od čelika. I proziran je (ne pitajte kako - to je tajna).

Na njemu, doduše, nisam uspio riješiti ikakvu savitljivost (koliko vidim ni Jabuci to nije uspjelo), ali, jebiga, od jednog je komada ...

 

 

Pis on ju, tu :P
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.1.2020 14:21 (Antiseptik).
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

Dva moguca problema - display preblizu // tipkovnica predaleko

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

Ovo je sigurno nešto što nikada neće zaživjeti u Appleu, prije je možda patent-trolanje.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Patent pokazuje možebitni budući stakleni iMac

možebitni?

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice