Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do deset pu

poruka: 7
|
čitano: 2.929
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do deset pu".
15 godina
neaktivan
offline
Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do deset pu

Što se tiče utroška materijala i kvalitete veze jednostavnije i jeftinije je spojiti uređaje žičanom vezom a i lijepćš na kraju izgleda ako se uradi kvalitetno..

 
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do dese
dinkomat kaže...

Što se tiče utroška materijala i kvalitete veze jednostavnije i jeftinije je spojiti uređaje žičanom vezom a i lijepćš na kraju izgleda ako se uradi kvalitetno..

 

Ovdje se prvenstveno misli na mobilne uredjaje a njih sigurno neces spajati zicom.

 

Inace, ovo mi je totalna glupost. Raditi takvu komplikaciju umjesto samo ubaciti jos jedan AP u mesh? A o potrosnji struje se prica kao da AP trosi struje kao termo pec...

Freak Show Inc.
15 godina
offline
Re: Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do dese
Friday kaže...
* * *

 

Inace, ovo mi je totalna glupost. Raditi takvu komplikaciju umjesto samo ubaciti jos jedan AP u mesh? A o potrosnji struje se prica kao da AP trosi struje kao termo pec...

Eh baš sam to htio da kažem. Izgleda da u MIT-u imaju ili previše resursa ili previše ljudi koji i nemaju pretjerane ideje pa ajde "daj šta daš".
I da, svaka potrošnja struje kroz AP opravdava itekako, jer robot ispod (rpesa, štajnca, rotopress, perforacija ili šta već rade) ne pita koliko troši struje - bitno je da je produktivan.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do dese
Mislim da je ovo fantasticna ideja, da ste imali bolju obogatili bi se.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do deset pu

Kakve ovo veze ima sa disciplinama računalne znanosti i umjetne inteligencije? Ovo je neko pranje love :)

Valjda imaju neki labos za radiokomunikacije, antene ovoono...

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do deset pu

Kao sto pise u tekstu, mislim da je ovo dobra ideja za npr. skladista gdje skladistari nisu spojeni zicom na mrezu da se pokriju svi uglovi prostorije. Iako ovo "pametno" mi bode oci. Izgleda da je danas sve sto ima mikrokontroler pametno....

 
3 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Pametna tapeta pojačava Wi-Fi signal i do dese
tokyu kaže...

Kao sto pise u tekstu, mislim da je ovo dobra ideja za npr. skladista gdje skladistari nisu spojeni zicom na mrezu da se pokriju svi uglovi prostorije. Iako ovo "pametno" mi bode oci. Izgleda da je danas sve sto ima mikrokontroler pametno....

 

Ti znas koliko bi tih "tapeta" trebalo za skladiste od 10-15 tisuca kvadratnih metara? Ubacis unutra 3 unifi AP-a koji te kostaju 300 eura i to je to.

Freak Show Inc.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice