Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

poruka: 302
|
čitano: 42.630
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i ".
12 godina
protjeran
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
fromcelltohell kaže...

Eto, kad smo se dotakli teorija i teoretičara zavjere.

Imam RL frenda na FB, kako živi vani a ja u Hr tako se povremeno čujemo i tipkamo preko Messengera.

Znam ga inače jako dobro, ali zadnjih par godina je otišao malo izvan centra.

Jednostavno ne mogu provariti to čime me pokušava hraniti, ali iz pristojnosti i činjenice da smo prošli

skupa gro pizdarija u ratu ali i dobrih trenutaka u miru, ne mogu ga ignorirati. Jbg, frend je, kakav je takav je.

 

Danas mi pošalje, između ostalog i ovo:

 Kačiš privatne poruke prijatelja javno na forum? Stvarno si genijalac.

14 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...
Hostile kaže...
Ti teoreticari zavjere su svi redom debosi. Samo iscitavaju po internetu pizdarije i pune si glavu istima, umjesto da razmisljaju svojom glavom i probaju neki svoj zakljucak donijeti.

 Veči su mi debili oni koji sve uzimaju zdravo pod gotovo samo zato što "krdo" tvrdi tako, čime zapravo potvrđuju da su "ovce".

Teoretičari zavjere se barem usude razmišljati izvan tih okvira.

 Znači većina masturbira navlačeći kožicu. Tada dođe samoprozvani "ekspert" i kaže da su svi oni ovce i da je ispravno masturbirati koristeći brusni papir granulacije 80, a najbolje turpijom za drvo. I da, naravno, postoji urota od strane svjetskih vlada koje guraju agendu lobija navlačitelja kožice. To je njihovo razmišljanje izvan okvira.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
BlueMax kaže...
alien kaže...
JozoBozo121 kaže...
alien kaže...

 Može jedan primjer ovoga?

 To bi otvorilo cijelu drugu raspravu pa rađe neću dalje ulaziti u to.

 Više se tu radi o povijesnim činjenicama, aktualnim događanjima i nepovezanim stručnim radovima koje zajedno daju neku cjelinu.

scientia est potentia
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...
Ti teoreticari zavjere su svi redom debosi. Samo iscitavaju po internetu pizdarije i pune si glavu istima, umjesto da razmisljaju svojom glavom i probaju neki svoj zakljucak donijeti.

 Veči su mi debili oni koji sve uzimaju zdravo pod gotovo samo zato što "krdo" tvrdi tako, čime zapravo potvrđuju da su "ovce".

Teoretičari zavjere se barem usude razmišljati izvan tih okvira.

 Znači većina masturbira navlačeći kožicu. Tada dođe samoprozvani "ekspert" i kaže da su svi oni ovce i da je ispravno masturbirati koristeći brusni papir granulacije 80, a najbolje turpijom za drvo. I da, naravno, postoji urota od strane svjetskih vlada koje guraju agendu lobija navlačitelja kožice. To je njihovo razmišljanje izvan okvira.

 Loša ti je analogija, a i fulao si "ceo fudbal"

Pročitaj moje daljnje post-ove pa ti mozda bude jasnije šta je pisac zelio reći.

scientia est potentia
8 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...
Ti teoreticari zavjere su svi redom debosi. Samo iscitavaju po internetu pizdarije i pune si glavu istima, umjesto da razmisljaju svojom glavom i probaju neki svoj zakljucak donijeti.

 Veči su mi debili oni koji sve uzimaju zdravo pod gotovo samo zato što "krdo" tvrdi tako, čime zapravo potvrđuju da su "ovce".

Teoretičari zavjere se barem usude razmišljati izvan tih okvira.

 Znači većina masturbira navlačeći kožicu. Tada dođe samoprozvani "ekspert" i kaže da su svi oni ovce i da je ispravno masturbirati koristeći brusni papir granulacije 80, a najbolje turpijom za drvo. I da, naravno, postoji urota od strane svjetskih vlada koje guraju agendu lobija navlačitelja kožice. To je njihovo razmišljanje izvan okvira.

 Loša ti je analogija, a i fulao si "ceo fudbal"

Pročitaj moje daljnje post-ove pa ti mozda bude jasnije šta je pisac zelio reći.

 ak ne mislis nista rec onda bolje da nit ne pises jer pola tvojih postova su cisto izbjegavanje i vađenje na offtopic za kojeg te zapravo nit nije briga

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Korona ne, ali stetnost svega ostalog da...
Prvi cu sekiru uzet i naseckat tu antenu 😁
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
U čemu je problem, genijalče?
Nije da sam mu otkrio identitet.
Tigar Krezumica
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Santana kaže...
alien kaže...
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...

 ak ne mislis nista rec onda bolje da nit ne pises jer pola tvojih postova su cisto izbjegavanje i vađenje na offtopic za kojeg te zapravo nit nije briga

 Rečeno je, ne volim se ponavljati, to što ne znaš čitati između redova to je tvoj problem.

 

 Na nešto pametno ću ti rado odgovoriti, sve ostalo smatram gubljenjem vremena.

scientia est potentia
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...
Ti teoreticari zavjere su svi redom debosi. Samo iscitavaju po internetu pizdarije i pune si glavu istima, umjesto da razmisljaju svojom glavom i probaju neki svoj zakljucak donijeti.

 Veči su mi debili oni koji sve uzimaju zdravo pod gotovo samo zato što "krdo" tvrdi tako, čime zapravo potvrđuju da su "ovce".

Teoretičari zavjere se barem usude razmišljati izvan tih okvira.

 Znači većina masturbira navlačeći kožicu. Tada dođe samoprozvani "ekspert" i kaže da su svi oni ovce i da je ispravno masturbirati koristeći brusni papir granulacije 80, a najbolje turpijom za drvo. I da, naravno, postoji urota od strane svjetskih vlada koje guraju agendu lobija navlačitelja kožice. To je njihovo razmišljanje izvan okvira.

instructions unclear, need picture

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
16 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...

 Ali zanemarujes cinjenicu da su uz, ljudsko proizvedena EM zracenja, koja su prisutna vec 100 godina, da se nas prosjek ocekivane zivotne dobi ( uostalom potkrijepljna cinjenicom da nikada vise u povijesti nismo imali vise 100 godisnjaka) iz godine u godinu povecava.

 

Ukoliko su, ljudsko EM emitirana zracenja pogubna za zdravlje, ne bi li rezultati iz godine u godinu, po pitanju zivotne dobi, trebali biti sve losiji?

 

Jesi baš siguran u to?

 

https://www.total-croatia-news.com/lifestyle/30671-life-expectancy-in-croatia-decreasing

 

15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
A ovo ti nije gubljenje vremena?
8 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...
Santana kaže...
alien kaže...
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...

 ak ne mislis nista rec onda bolje da nit ne pises jer pola tvojih postova su cisto izbjegavanje i vađenje na offtopic za kojeg te zapravo nit nije briga

 Rečeno je, ne volim se ponavljati, to što ne znaš čitati između redova to je tvoj problem.

 

 Na nešto pametno ću ti rado odgovoriti, sve ostalo smatram gubljenjem vremena.

 Al imas vremena odgovarat praznim porukama ?

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Mandor kaže...
A ovo ti nije gubljenje vremena?

 Nije, smatram da još ima nade, optimističan sam čovijek

scientia est potentia
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Santana kaže...
alien kaže...
Santana kaže...
alien kaže...
Mr. Fugitive kaže...
alien kaže...
Hostile kaže...

 ak ne mislis nista rec onda bolje da nit ne pises jer pola tvojih postova su cisto izbjegavanje i vađenje na offtopic za kojeg te zapravo nit nije briga

 Rečeno je, ne volim se ponavljati, to što ne znaš čitati između redova to je tvoj problem.

 

 Na nešto pametno ću ti rado odgovoriti, sve ostalo smatram gubljenjem vremena.

 Al imas vremena odgovarat praznim porukama ?

 To si dobro rekao, mnoge poruke na koje odgovaram su "prazne"...

 

 

Nemoj ih više slati, molim te.

scientia est potentia
12 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Molio bi teoreticare zavjera da ne izlaze iz kuce posto sunce konstantno zraci, te da obavezno spuste rolete jer se UV zrake odbijaju od razno razne povrsine tako da ni tada niste sigurni. Ovo vrijedi samo u slucaju da sunce postoji.

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 15:07 (ivanzu).
 
9 1 hvala 1
16 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

Meni je zanimljivo kak ljudi zaboravljaju prošlost, i kakve su sve budalaštine ljudi radili zbog profita to je uvijek u prvom planu.Detaljno i drugotrajno 5G testiranje je neisplativo, dakle jel štetno ili nije i to realno nikad neče bit napravljeno.

 

Dalje se sve jasno, javite se za recimo trideset godina pa da vidim onda kak če bit gle čuda hm pa nismo znali itd.

 

4G je takav kakav je, ili propusnost nije dovoljna pa eto uzmi ono kaj se nudi/5G jer nema druge opcije.

 

To je to, za kraj tu je dolnji link i primjer Azbesta ili kak ga od milja zovu tihi ubojica.Valjda je svima jasno kaj sam dole ponudil, dakle zabranjeni zelenaš s kojim i danas imamo velikih problema.Nekad sve prisutni zelenaš, ili bolje je reč građevinski posvudaš koji je "danas eto ipak samo zabranjeni tihi ubojica".

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/vlada-odluila-osijek-postaje-prvi-hrvatski-5g-gr/273332.aspx?page=2&jumpto=6062132&sort=asc&view=flat

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 15:07 (rambox).
Moj PC  
2 3 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
segregator kaže...
syncmaster245b kaže...

 Ali zanemarujes cinjenicu da su uz, ljudsko proizvedena EM zracenja, koja su prisutna vec 100 godina, da se nas prosjek ocekivane zivotne dobi ( uostalom potkrijepljna cinjenicom da nikada vise u povijesti nismo imali vise 100 godisnjaka) iz godine u godinu povecava.

 

Ukoliko su, ljudsko EM emitirana zracenja pogubna za zdravlje, ne bi li rezultati iz godine u godinu, po pitanju zivotne dobi, trebali biti sve losiji?

 

Jesi baš siguran u to?

 

https://www.total-croatia-news.com/lifestyle/30671-life-expectancy-in-croatia-decreasing

 

 Sto je tu cudno? 

6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
rambox kaže...

Meni je zanimljivo kak ljudi zaboravljaju prošlost, i kakve su sve budalaštine ljudi radili zbog profita to je uvijek u prvom planu.Detaljno i drugotrajno 5G testiranje je neisplativo, dakle jel štetno ili nije i to realno nikad neče bit napravljeno.

 

Dalje se sve jasno, javite se za recimo trideset godina pa da vidim onda kak če bit gle čuda hm pa nismo znali itd.

 

4G je takav kakav je, ili propusnost nije dovoljna pa eto uzmi ono kaj se nudi/5G jer nema druge opcije.

 

To je to, za kraj tu je dolnji link i primjer Azbesta ili kak ga od milja zovu tihi ubojica.Valjda je svima jasno kaj sam dole ponudil, dakle zabranjeni zelenaš s kojim i danas imamo velikih problema.Nekad sve prisutni zelenaš, ili bolje je reč građevinski posvudaš koji je "danas eto ipak samo zabranjeni tihi ubojica".

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-lanaka-bughr/vlada-odluila-osijek-postaje-prvi-hrvatski-5g-gr/273332.aspx?page=2&jumpto=6062132&sort=asc&view=flat

 

Azbest je dokazano štetan, niti jedan G (1G,2G,3G,4G) nije dokazano štetan unatoč desetljećima istraživanja na tu temu.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

Zbog (velikim djelom - iz istog teksta koji si stavio): ''The new findings provide evidence of some worrying trends. “It is depressing,” he said, “but I don’t think it’s much of a surprise.” He noted the problem of opioids in the United States, saying that "250,000 Americans have overdosed and died" after taking the drugs.''

15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer

 Iz istog clanka

 

"And it is a uniquely American problem since it is not seen in other countries. Something about life in America is responsible.”

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...

 Iz istog clanka

 

"And it is a uniquely American problem since it is not seen in other countries. Something about life in America is responsible.”

 Amerika je "test ground", sve prije ili kasnije dođe kod nas.

scientia est potentia
6 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...

 Amerika je "test ground", sve prije ili kasnije dođe kod nas.

Što dođe kod nas?

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 15:36 (love2ml86).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Kivan kaže...
imam pravo znati koliko to zraci i koliko je to stetno

Imaš pravo znati. Studije o štetnosti postoje, na temelju njih su određene maksimalne dopuštene razine, koje su tisuću ili više puta manje od razine na kojoj su primjećene eventualne štetne posljedice, a koje su povezane s termalnim efektima koji su linearno proporcionalni snazi i nemaju kumulativni učinak. Za postaviti novi odašiljač, on ima propisanu minimalnu udaljenost u smjeru zračenja antene i maksimalnu snagu, te pritom ukupno zračenje ne smije preći dopuštenu granicu. Ti kao građanin možeš platiti i nezavisnog stručnjaka da ti izmjeri tu razinu, ako ne vjeruješ mjerenju koje je obavljeno, pa ako si u pravu, operater mora maknuti antenu i platiti tebi trošak mjerenja.

 

To znači imati pravo znati. Ti imaš i pravo na svoje mišljenje koje, između ostalog, može biti temeljeno i na znanstveno neutemeljenim tvrdnjama raznih teoretičara, ali to je tek tvoje mišljenje na temelju kojeg ne možeš ostvariti nikakva dodatna prava niti ikome išta uvjetovati.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
alien kaže...

 Amerika je "test ground", sve prije ili kasnije dođe kod nas.

 

Pod "nas" da li smatras ostatak svijeta, ili EU, ili konkretno RH?

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
love2ml86 kaže...
rambox kaže...

Azbest je dokazano štetan, niti jedan G (1G,2G,3G,4G) nije dokazano štetan unatoč desetljećima istraživanja na tu temu.

 Probaj to nekome reći prije 70 godina. smatrali bi te teoretičarem zavjere...

 

scientia est potentia
15 godina
odjavljen
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
Kivan kaže...

Evo ti link pa procitaj. Sluzbeno. Znaci jos se ne zna. Pa zato nemoj tvrditi da ti znas da EM zracenja nisu stetna.

 

http://www.huzez.hr/stetnost-i-zdravstveni-rizici-elektromagnetnog-zracenja/

Radi se o udruzi građana koji su se okupili sa svrhom spriječavanja postavljanja odašiljača. To je službeno koliko i tvrdnja da je Zemlja ravna ploča jer tako kaže Udruga Flatearthera.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjer
syncmaster245b kaže...
alien kaže...

 Amerika je "test ground", sve prije ili kasnije dođe kod nas.

 

Pod "nas" da li smatras ostatak svijeta, ili EU, ili konkretno RH?

 EU i šire.

 

 Ne tvrdim o razlozima, samo o trendovima.

scientia est potentia
10 godina
offline
Paljenje 5G stanica zbog sulude teorije zavjere i

 

 

Ma to vam je prostor apstrakcije, vjere i religije. Koliko ljudi toliko i religija. 

Svatko vjeruje u ono što ga čini sretnim, što mu daje svrhu na ovome svijetu.

Zemlja ravna, cjepiva ubijaju, ima oni što iz zraka truju, gušteri, zavjerničke grupe, bla, bla....

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-)
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice