Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

poruka: 32
|
čitano: 9.204
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko".
11 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

take my money

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

sve 3 igre su mrak. definitivno se kupuju...jos samo hellfire da bude, i d2 uz isto tako multiplayer opciju...uh

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

uništio sam dva miša ubijajući ga valjda po pedeseti put, prvi diablo je najbolji i najatmosferičniji diablo

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

#impulsivnaKupnja

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.3.2019 20:09 (Dr. Zoidberg).
Moj PC  
11 0 hvala 0
8 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Ja sam izgubio godinu na faksu jer sam ga krenuo igrat, i nastavio sa D2 umjesto ispita :o)

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Dr. Zoidberg kaže...

#impulsivnaKupnja

 

Ima li kakvof tehnickog napretka u odnosu na original?

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
7 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

stay awhile and listen...

 

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
 
3 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Mislim da je preskupo za tako staru igru. Ali ima logike, jer računaju na starce koji su skupili novca i misle da će se tako vratiti u djetinjstvo, iako mlohave žlijezde više ne ubrizgavaju hormone sreće u mozak kao prije.

 
12 1 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Ajme, oprala me sad nostalgija...

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Uh.. prva godina faxa, a ja sjedim doma i sa barbarom tamanim diabla... Sa wizom kasnije je bio maciji kasalj (odakle uopce ta uzrecica?)
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,

radi bez štimanja u win10 (dx verzija), u desktop rezoluciji, s nekim sitnijim peglanjem slike.

 

A radi i klasična u SVGA rezi bez peglanja, i može na bnet, samo trebam propustit port van.

11 godina
neaktivan
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Taman kad sam pomislio da sam se riješio igara... :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Najbolje gamersko ljeto u mom zivotu. Ne znam koji razred srednje sam bio. U proljece sam igrao demo do besvijesti i onda taman pred ljeto nabavio full igru kod lokalnog pirata cim se pojavila. Igrao sam svaku noc do 4-5 ujutro, spavao do podneva i sutradan nastavljao. Onog trena kad bih ubio diabla odmah bi kretao iznova. Nikad kasnije nisam sa tolikim gustom igrao

Freak Show Inc.
 
14 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Mad-Max-X kaže...

Mislim da je preskupo za tako staru igru. Ali ima logike, jer računaju na starce koji su skupili novca i misle da će se tako vratiti u djetinjstvo, iako mlohave žlijezde više ne ubrizgavaju hormone sreće u mozak kao prije.

 Slažem se, cilje je prodat ljudima koji su to već jednom platili, ali im je sad omogućeno da igraju i na novim računlima. Nitko tko to nije igrao prije 20 godina neće kupiti sad. Jedino što opravdava naplatu je online igranje zbog održavanja servera, no onda su trebali odvojiti to dvoje. Prema ovom imam isti prezir kao i prema masovnom štancanju DLC-a.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
BlackDog22 kaže...
Mad-Max-X kaže...

Mislim da je preskupo za tako staru igru. Ali ima logike, jer računaju na starce koji su skupili novca i misle da će se tako vratiti u djetinjstvo, iako mlohave žlijezde više ne ubrizgavaju hormone sreće u mozak kao prije.

 Slažem se, cilje je prodat ljudima koji su to već jednom platili, ali im je sad omogućeno da igraju i na novim računlima. Nitko tko to nije igrao prije 20 godina neće kupiti sad. Jedino što opravdava naplatu je online igranje zbog održavanja servera, no onda su trebali odvojiti to dvoje. Prema ovom imam isti prezir kao i prema masovnom štancanju DLC-a.

 70kn previše?

 

Ja sam se bogme naigrao Diabla, ali ga nisam nikada kupio... em sam bio srednja škola, em se igre nisu kupovale... mislim, kupit igru, ko je to u to doba radio?

Ako ništa drugo, sada ću ga kupiti, da se malo prisjetim starih dana i da zahvalim developerima na izuzetno ugodnim satima koje su mi pružili.

15 godina
online
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Montarinari kaže...

Taman kad sam pomislio da sam se riješio igara... :)

 

15 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Šteta kaj je diablo sa trojkom krenuo u manga stil, izgubio se taj mracni setting... I nije bilo viteza..šteta  igrao sam samo jedinicu i dvojku.. i tu je za mene diablo zavrsio. na stranu sentimentalnost, sumnjam da bi me sad d1 privukao na sat dva... prošlo je to...

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Uživao sam u mnogim igrama toga tipa (hack and slash), ali nikad nisam bio dobar u razvoju i excel tablicama (matematici).

Recimo da je uživam spontano nadograđivati, a onda dođe neki BOSS koji obriše pod samnom jednim dodirom.

 

Diablo II, Titan Quest, Path of exile i Grim Dawn su vjerovatno najbolji predstavnici žanra.
Torchlight 2 je dobra, ali je manje mračna igra i više crtić atmosfere.

 

 

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Friday kaže...

Najbolje gamersko ljeto u mom zivotu. Ne znam koji razred srednje sam bio. U proljece sam igrao demo do besvijesti i onda taman pred ljeto nabavio full igru kod lokalnog pirata cim se pojavila. Igrao sam svaku noc do 4-5 ujutro, spavao do podneva i sutradan nastavljao. Onog trena kad bih ubio diabla odmah bi kretao iznova. Nikad kasnije nisam sa tolikim gustom igrao

Tocno ta nostalgija starijih gamera je ono na sta se cilja s ovim reizdavanjima starih igara. Ogroman postotak ljudi koji ovo kupi nece ju nikad ni pokrenut ili jako kratko...

12 godina
protjeran
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Jedinica odlicna no dvojka je to ipak digla na drugu razinu, cekam remastered u uhd izdanju, valjda nebum prije crko.lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
0 1 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Kupovale su se igre i prije, samo ne originali :D

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

To su bili dani!

 

Sjecam se kao da je bilo jucer, Svet kompjutera, srpski casopis, izlazi i dan danas, organizirao je izbor za pirata godine! To je bogme bio i vise nego prestizan izbor!

 

Mozda da redakcija Buga organizira nesto slicno?

 

:)

Intel i7 8700K;asrock z370 extreme 4; Crucial 2X8 Gb 2400@2666 Mhz; SLI 2 X Nvidia GeForce 1080Ti; SSD Samsung EVO 500 Gb
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
ansha kaže...
* * * 

Tocno ta nostalgija starijih gamera je ono na sta se cilja s ovim reizdavanjima starih igara. Ogroman postotak ljudi koji ovo kupi nece ju nikad ni pokrenut ili jako kratko...

I ja mislim da igra nije preskupa nego da je jednostavno skupa. Plus: ne znam je li ovo igrivo uopće sa ovakvom grafikom. Za $ 0.99 ovo bi svatko kupio čisto radi kolekcije a koga pere debela nostalgija.

 

Evo upravo na GOG-u Homerworld Remastered Collection je snižen -80% sa $34.99 na $6.99. Nekako mi zvuči kao moderni klasik jer je još uvijek igriva a cijena je pristojna. Kupio sam je ali još nisam ni instalirao.

Isto tako kupio sam i World in Conflict kompletan sa popustom od preko 90%. Kupio ali nisam instalirao, a razlog je jednostavan: Ponovo prelazim Half-Life 2 i dvije dodatne epizode, a nije zgoreg da sam kompletan Valveov paket kupio negdje oko nove godine sa enormnim popustom na ne znam ni sam koliko je bio na $3.99.

Iako cijenim Blizzard i svaka čast Diablu a i da ju kupim vjerojatno bi bio isti scenariji: kupljena igra ili se ne bi ni instalirala ili instalirala probao kako je to sve izgledalo prije par tisuća godina i vjerojatno je nikada više ne bi igrao.

A dodatna stvar je što smo sve to drugačije percipirali kao klinci i sve je to za nas bio poseban svijet (bio to Doom ili Diablo), a bojim se da sa 35+ godina mi treba nešto motivacije da nešto odigram a da to nije zbog puke nostalgije.

Sada čekam nešto što dugo priželjkujem: Need for Speed III: Hot Pursuit ili Need for Speed: High Stakes. Bilo bi lijepo da se može kupiti za siću a ne da se orginalna igra sa CD-a uz pomoć čarobnjaka i vilenjaka, zečijih i lisičijih šapa mora instalirati.

 

Off Topic: GOG, Origin, Steam, Epic: Živjela konkurencija!

16 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Jedini prvi nfs koji sam igrao kako spada je bio trica i legendardni Lambo Diablo, ali ako ćemo pravi jedini vrijedan spomena NFS je bio Porsche Unleashed iz 2000. godine.

Naime to je jedini NFS gdje je postojala šteta i bilo je uživancija voziti iz prvog lica izbjegavajući sudionike u prometu za vrijeme trke.

A kasnije platiti eventualne probleme na automobilu.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

eh, nostalgije: ovo mi je bila prva, jedina i posljednja igra s izometrijskom perspektivom. to mi je toliko nagrizalo jetru te slezenu da nikad više. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Još ja RETARD kupujem igre na DVD-u koje moram aktivirat na posranom STEAM-u, a onda glupi STEAM radi download 3 dvda 2 sata, premda je igra već na DVD-ima. Koji su to kreteni, a ja još veći.

 

Treba dati podršku slobodnim servisima koji ne drže DRM zaštitu za tlačenje i maltretiranje kupaca.

Time waits for no man.
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Tanen kaže...

 

Treba dati podršku slobodnim servisima koji ne drže DRM zaštitu za tlačenje i maltretiranje kupaca.

 preporučujem servis tpb. udovoljava svim zahtjevima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

Ima nešto u tim izometrijskim hack and slashevima. Udaraju na niske pobude igrača. Istant valorizacija, novi poklon svaki kill.. Osjećaš napredak iako ga nema jer se protivnici leveliraju sa tobom, a nakon 10 000 ubijenih monstera zapitaš se koji vrag me tjerao da to igram.Unatoč tome igrao sam 5-10 tih igara i naravno navučem se kao drogeraš.

Boris_CRO (War thunder, il2 Sturmovik, DCS, Steam)
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u,
Korny1603987 kaže...

Ima nešto u tim izometrijskim hack and slashevima. Udaraju na niske pobude igrača. Istant valorizacija, novi poklon svaki kill.. Osjećaš napredak iako ga nema jer se protivnici leveliraju sa tobom, a nakon 10 000 ubijenih monstera zapitaš se koji vrag me tjerao da to igram.Unatoč tome igrao sam 5-10 tih igara i naravno navučem se kao drogeraš.

 Diablo je bio prvi pošteni... isto kak je Warcraft II bio prvi pošteni... onda je sve to bilo nešto novo i uzbudljivo... i wow! Neki dan sam upalio C&C original, samo da ga vidim i čujem... totalni smijeh, ali je i dalje nekako blesavo fora... čak sam nekih desetak misija odigrao... for good old times ;)

 

Hebaj ga, ima nas jako puno koji smo odrasli na tim igrama i povezani smo emocionalno sa njima... protiv toga nemreš... i za to mi je 8 eura ništa

14 godina
offline
Originalni Diablo od danas dostupan na GOG-u, usko

I ja sam propustio koji ispit na faxu zbog Diabla, mamu mu. :)
Ma samo još jedan dungeon i idem učit. Par puta po par sati poslije eto zore evo dana...
Moram priznat zasvrbilo me kupit ga, ali rekoh njet! obzirom da mi hack'n'slash fix uspješno daje http://www.grimdawn.com/

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice