NOA Element N10 - Globalno priznat

poruka: 44
|
čitano: 14.470
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "NOA Element N10 - Globalno priznat".
14 godina
neaktivan
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Aj Dragane priznaj koliko ti je ekipa iz NOE platila da ih reklamiraš? 

pero_HR
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 7:29 (peroko).
Moj PC  
8 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Uskoro - Draganove fotke u stilu Nives.

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Pa zar nema Noa N7 slabiji čipset 6750 8x1,5 ghz?
N 10 je u svemu ok osim po ugrađenom procesoru.Nije mi jasno kako bi 50% bolji SoC podigao cijenu telefona za 500 ili 1000 kn?
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
peroko kaže...

Aj Dragane priznaj koliko ti je ekipa iz NOE platila da ih reklamiraš? 

 obećali su mu poklonit ispravan uređaj. Sad je već pomalo ljut i pita gdje mi je telefon a oni mu odgovaraju: "dajte nam još tjedan, možda ga uspijemo napravit". 

14 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Ekipo, što ste navalili na Dragana, pa EISA je izabrala N10 za best buy telefon. Ali, kada malo razmislim, Bug je dio EISA-ine komisije, a u BUG-u radi naš Dragan pa....... Zanima me koliko je taj N10 bolji od mog Redmi 5+, znam samo da je skoro 1000 kuna skuplji.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 9:07 (učo).
Moj PC  
3 1 hvala 1
11 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Imam N8 Element, i mogu reći samo riječi hvale.

Radi ko zmaj, baterija za 5, kamera solidna, cijena nikakva.

I da ... no matter what garancija na godinu dana.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 9:36 (Jarvan).
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Prilično šarf cijena za Nou.

 

POCO

 

Svaki komentar suvišan, a pogotovo onaj za bestbuy.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Sto da uzmem ekipa Honor Play, Nokia 8 ili ovu Nou. Istina Noa je za 300-400 kuna skuplja.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

neka ga oni samo globalno priznaju. u svojoj zemlji nije prorok. usput, i rvacka je međunarodno priznata pa je to ne sprječava da bude nadribanana država kojom bi suvislije upravljao vagon nedresiranih majmuna. svaka sličnost samo je jeziva. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 17:07 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Jarvane, moli boga da nebus moral iskoristit tu garanciju. Al vjerojatno nebus, krepal bu 5 dana nakon kaj istekne xD.
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Nadam se da ce uspijeti iskoristiti ovo veliko priznanje.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Sale_ds kaže...
Jarvane, moli boga da nebus moral iskoristit tu garanciju. Al vjerojatno nebus, krepal bu 5 dana nakon kaj istekne xD.

 Tebi je krepao koji?

 

Imam doma u ladici staru Nou, proljeće 2014.g.

Bio u vodi, u zidu par puta, eto ga ... još radi. 

 

U međuvremenu se namijenjao mobitela, a kao najveće razočarenje mi je Galaxy S8, a najgori mobitel ikad Sony Xperia XS.

Najzahvalniji bi bio Lenovo P70, dok najdugovječniji navedena Noa.

 

Nadam se da nova koju imam će biti dobra kao i stara, i nitko sretniji od mene.

 

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 11:51 (Jarvan).
13 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Veliki uspon bi imali kada bi počeli koristiti Snapdragon kao osnovicu umjesto MTK.

Za 2500HRK kupim si telefon koji ima trenutno najjači čipset ili u najgorem slučaju za 700HRK sa Snapom 710, 636, 660.

Sve u svemu, ovo ne vidim kao bajan telefon, mogu oni i puno bolje.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Jarvan kaže...
Sale_ds kaže...
Jarvane, moli boga da nebus moral iskoristit tu garanciju. Al vjerojatno nebus, krepal bu 5 dana nakon kaj istekne xD.

 Tebi je krepao koji?

 

Imam doma u ladici staru Nou, proljeće 2014.g.

Bio u vodi, u zidu par puta, eto ga ... još radi. 

 

U međuvremenu se namijenjao mobitela, a kao najveće razočarenje mi je Galaxy S8, a najgori mobitel ikad Sony Xperia XS.

Najzahvalniji bi bio Lenovo P70, dok najdugovječniji navedena Noa.

 

Nadam se da nova koju imam će biti dobra kao i stara, i nitko sretniji od mene.

 

 Prvi put kada sam ja čuo za Noa-u je bilo sa jednim neispravnim mobitelom, starim mjesec dana koji je krepao...

A evo i baš prije 10 minuta kolega sa posla pita da li ima netko stari mobitel viška. Neki njegov frend kupio klincu Noa-u i naravno Noa krepala nakon dva mjeseca. Ali to nije sve, nosili ga na garanciju, tamo ih pitali kada je krepao, oni rekli prije cca 2 tjedna i vidi vraga. Garancija ne vrijedi jer u njoj piše da moraš krepani mobitel donijeti u roku od 10 dana.

Nisam siguran niti da li je takva stavka legalna, ali eto, Noa, odabrala EISA...

13 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Solo761 kaže...


A evo i baš prije 10 minuta kolega sa posla pita da li ima netko stari mobitel viška. Neki njegov frend kupio klincu Noa-u i naravno Noa krepala nakon dva mjeseca. Ali to nije sve, nosili ga na garanciju, tamo ih pitali kada je krepao, oni rekli prije cca 2 tjedna i vidi vraga. Garancija ne vrijedi jer u njoj piše da moraš krepani mobitel donijeti u roku od 10 dana.

 

 E ako je ovo istina onda je to nešto najodvratnije što sam čuo u vezi reklamacija 

8 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Ma joj to su ciste budalastine. 

 

Imaju 8 kategorija za fotoaparate sa izmjenjivim objektivima. Firma koja izbaci barem 2 fotoaparata u godini garantirano ce osvojit neku nagradu kakav god da im fotoaparat bude.
A ove godine su osvojili Canon, Nikon, Fuji, Sony i Panasonic...

Svi su pobjednici ! :D

Moj PC  
7 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Hmm. Ček...

Jel' to 'priznanje' ono staro EISA 'priznanje' gdje je predstavnik BUG-a rukovodio glasanjem ?

Ili je ovo neko novo 'priznanje' u kome je sada već i 'globalno priznat' ?

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Imala dva frenda i jedan poznanik. Sva tri krepala par tjedana nakon isteka garancije. Dva bila na servisu unutar garancije. Natezanje oko popravka, nema dijelova jer da bi tebi zamijenili nesto moraju rastavit drugi mobitel da izvade dio sto su m se ne isplati pa te natezu. Bar je tak bilo, mozda se nes promijenilo al cisto sumnjam..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Rekla kazala, fora je kako uvijek dok netko nekaj pljuje, "ČUO SAM DA NEVALJA", svekrva babe mog brata ima rođaka koji je imao prijatelja kojem je nekad krepala kokoš jer je kupio xy mobitel.

 

Vjerujem samo osobnom iskustvu. Moje je dosad odlično sa njima, što nemogu reći za nijedan flagship.

 

Npr, jako hvaljeni huawei sam prodao nakon 3 tjedna ... barem 10 puta dnevno se smrzne...a samo riječi hvale drugih, isto vrijedi za Xiaomi ... taj je baš pravi kinez.

 

Koliko čujem, svi imaju problema s reklamacijama bez obzira na marku mobitela ... okruženi smo lopovima, to mobiteli nisu krivi.

https://www.youtube.com/user/ddokmanic
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 13:22 (Jarvan).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Ovaj moj Redmi Note 2 radi već 3.godine i dobiva još ažuriranja softwera...ne znam što ću...ja bi kupio drugi...a nisam toliko bogat da imam dva telefona
O Matijeviću jesi li pri piću?!Kud će boca nego da se joca.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 14:38 (ZdravkoZ).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Jesi me pital?! Jesi dobil odgovor!!

Kakva rekla kazala...to kaj ti meni ne vjerujes ne znaci da mene lazu frendovi s kojima svaki dan pijem kavu i znam iz prve ruke kakvih je problema bilo. Izmedu ostalog sta pitas ak ne vjerujes nikome lol..
------ Battlelog ~ UrbanFsk ------
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Generički kinezi(sumvier koncern koji proizvodi mobitele na kile i za druge kineske firme) sa printom i wallpaperom NOA, podese meni na hrvatski jezik i daju garanciju u HR te prodaju muda pod bubrege za 200$ skuplje.
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 15:12 (saintmarcus9).
 
6 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

ovo je moj model koji sam kupio preko tele 2 ispravan pod garancijom imam ga godinu i pol

 samo deri peri niš mu nije noa-mg12

jevala vas interpunkcija
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.9.2018 17:07 (pero35).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
zoharbizo kaže...

...

Za 2500HRK kupim si telefon koji ima trenutno najjači čipset ili u najgorem slučaju za 700HRK sa Snapom 710, 636, 660.

...

 Možeš li ovo pojasniti, gdje ima takav mob za 700 kuna?

13 godina
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

Izgleda da nije napisalo, 700HRK manje...

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
NOA Element N10 - Globalno priznat

A koja je vrsta ekrana je prešuceno :)

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Vi koji koji napadate nou... vjerojatno oni koji sanjaju jednu vrstu jogurta...ako vam smeta više vrsta jogurta.... imate sjeveru koreju...jedino što mi smeta na noi je ime.... više bi volio da je recimo hrvatko...i zato dok ne prominu ime u naše...prisiljen sam koristiti S7 edge
Moj PC  
1 4 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
HCMAA kaže...
Vi koji koji napadate nou... vjerojatno oni koji sanjaju jednu vrstu jogurta...ako vam smeta više vrsta jogurta.... imate sjeveru koreju...jedino što mi smeta na noi je ime.... više bi volio da je recimo hrvatko...i zato dok ne prominu ime u naše...prisiljen sam koristiti S7 edge

 Da li he to predstavnik Noe. Lol

 

Evo kupio sam si Sony XZ premium novi sa garancijom za 2000 kuna. Sanpdragon 835, 4K ekran., super kamera itd. Ne znam kako se jedna Noa moze s tim usporedjivati.

12 godina
odjavljen
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
Pa po imenu vidiš da neće dugo 🤣
14 godina
offline
Re: NOA Element N10 - Globalno priznat
dva_ujutro kaže...
HCMAA kaže...
Vi koji koji napadate nou... vjerojatno oni koji sanjaju jednu vrstu jogurta...ako vam smeta više vrsta jogurta.... imate sjeveru koreju...jedino što mi smeta na noi je ime.... više bi volio da je recimo hrvatko...i zato dok ne prominu ime u naše...prisiljen sam koristiti S7 edge

 Da li he to predstavnik Noe. Lol

 

Evo kupio sam si Sony XZ premium novi sa garancijom za 2000 kuna. Sanpdragon 835, 4K ekran., super kamera itd. Ne znam kako se jedna Noa moze s tim usporedjivati.

Možda je Noa malo skuplja i prije crkne ali po brojkama je Noa puno bolja (a brojevi ne lažu)

 

 

            NOA       Sony XZ
-------------------------------------------------------
čipset      Mediatek    Snapdragon
model       6797         835          ........... 6797 je 8 puta više od 835 (a svi znamo da je više = bolje)

ekran       2073k*          4k         ........... Noa ima 500 puta bolji ekran, pa taj Sony ima samo 4k

 

 

*  - 1920x1080 = 2073600 tj. 2073k

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice