Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž

poruka: 85
|
čitano: 10.647
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž".
14 godina
offline
Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž

Ovo mi jako smrdi da se kosi s ograničavanjem slobode govora. 

Zamislimo da ja vjerujem da je virus nastao umjetnim putem i da ne vjerujem znanstvenicima koji tvrde suprotno. Zašto bi moje uvjerenje, bez obzira što je neprovjereno, bilo sankcionirano i pod udarom tehnoloških kompanija i zakona?

Trebamo li svi misliti isto? Zašto bi nečije paranoidno razmišljanje ("svi ćemo oboljeti i svi ćemo umrijeti") trebalo biti sankcionirano – ljudi su ti koji bi trebali nešto prihvatiti sa zrnom soli. Ako je netko lakovjeran i glup, to je njegovo pravo.

 
1 4 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž

Znači, najveće svjetske kompanije iza kojih stoje elite koje upravljaju informacijama i općenito čovječanstvom - će odlučivati što je laž, a što istina??

Seems legit.

http://dukedantalion.weebly.com/
 
8 3 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
BarbaVeli kaže...

Ako je netko lakovjeran i glup, to je njegovo pravo.

 

Stvar je u tome da se glupost nekako ipak treba ograniciti da ne utjece na druge. Moja zena prati neke kokosje FB grupe tu u Irskoj pa se u jednoj grupi pojavila mama koja je potegnula pitanje "a jel vi ikoga znate da je obolio od te bolesti?". Kao, cijeli svijet se urotio sam protiv sebe pa izmislio bolest koja ne postoji. Keyser Soze modernog doba...

Freak Show Inc.
7 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

A kod mene na poslu ovi sad imaju spiku da zato kaj su ameri sad poslali vojsku u desant na europu, da je to zato jer su ameri pustili virus, i sad idu ovdje klat kaj preostane 

A talijane prve, jer puno surađuju s kinezima 

 

Jebote, nekima pod hitno zabraniti gledat filmove...

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 18:44 (fer-de-lance).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
Friday kaže...

Stvar je u tome da se glupost nekako ipak treba ograniciti da ne utjece na druge. Moja zena prati neke kokosje FB grupe...

 Slažem se, reci ženi da se makne s fejsbuka i da počne čitat knjige, a ne da ti ili netko deseti odlučuje što je laž, a što istina.

Postovi na fejbuku nisu stručna tumačenja i samim time je nebitno što tamo piše, a ako nekome ne paše neka se odlogira.

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 18:53 (zalman1).
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

Naravno da je to "ograničavanje slobode govora", smisao svake civiliziacije je u tome da ograničava "slobodu" pojedinca, za dobrobit čitavog društva.

Iz istog razloga se "ograničava slobdoda" pojedinca da uzme iz trgovina proizvod bez plaćanja (krađa), da iz čista mira (ili nekog njemu bitnog razloga) prebije ili ubije neku osobu (fizički napad i ubojstvo), da se vozi po gradu 200 Km na sat, ili da radi bilo što drugo što bi slobodno mogao raditi kada ne bi bilo civilizacije i njezinih ograničenja.

 

Ne trebamo svi misliti isto, ali isto tako, nije pametno prihvatiti neprovjereno (ili dokazano pogrešno) mišljenje manjine i dijeliti ga slobodno većini.

 

Točno je to da bi ljudi sve trebali uzimati sa zrnom soli, ali s obzirom da je većina poprilično naivna, društvo treba voditi računa o njima i nastojati ih što manje izlagati potenicijalno opasnim informacijama.

 

Sve je dobro dok oni koji su glupi i lakovjerni štete samo sebi, problem obično nastane kad zbog takvog ponašanja mogu nastradati i mnogi koji ne spadaju u tu skupinu (a ovo je upravo takva situacija).

 

6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
maxym kaže...

Iz istog razloga se "ograničava slobdoda" pojedinca da uzme iz trgovina proizvod bez plaćanja (krađa), da iz čista mira (ili nekog njemu bitnog razloga) prebije ili ubije neku osobu (fizički napad i ubojstvo), da se vozi po gradu 200 Km na sat, ili da radi bilo što drugo što bi slobodno mogao raditi kada ne bi bilo civilizacije i njezinih ograničenja.

 Ne lupetaj gluposti, ti primjeri nemaju nikakve veze sa slobodom GOVORA i razumnim promišljanjem pojedinca kao jedinke.

Kad pustiš drugima da formiraju tvoje mišljenje o bilo čemu (što se ovdje pokušava) onda si rob i idiot kojem zapravo ni ne treba mozak jer njime upravlja netko na vrhu.

Vidim da su u tvom slučaju već uspjeli.

http://dukedantalion.weebly.com/
9 godina
offline
Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž

Ima i ona teorija koja je nekako povezala coronu i 5G.

Moj PC  
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

Ti primjeri imaju veze sa ograničavanjem slobode pojednica (a sloboda govora je također sloboda pojedinca). Možda su malo ekstremni, ali zato slikovito opisuju ono o čemu govorim.

 

Ako ti nisi svjestan činjence da ovaj vid "ograničavanja slobode govora" spriječava širenje dezinformacija od strane idiota koji su slijepo vjeruju raznim teorijama zavjere, onda je to tvoj problem.

 

Kada se boriš za pravo idiota da šire deziformacije, vjerujući da tako formiraš svoje mišljenje onda nisi ništa bolji od njih.

15 godina
offline
Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv laž

O da!

 

Pripremite se na mnoga nova pravila koja ce se pojaviti nakon ove krize.

 

With the anonymity of the internet where one can be anything they want, it constantly amazes me how many choose to be assholes.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

Naravno da svatko od nas sam odlučuje gdje će se i kako informirati, to nitko nikome niti ne pokušavana ograničiti.

 

Na društvenim mrežama postoje grupe koje okupljaju idiote koji mislie da su pametniji od čitavog čovječanstva zajedno, ili slijepo vjeruju "da nas lažu", i koliko vidim, nitko ih ne spriječava da se druže i razmjenjuju svoja mišlenja i svoju "istinu".

 

Dakle, nitko "Vas" ne spriječava da razmjenjujete svoje "informacije".

 

Ovdje se radi o tome da se spriječava širenje dezinformacija, tj. prezentiranje neprovjerenih i dokazano pogrešnih informacija, kao "točnih" informacija, onome dijelu javnosti koji nije član takvih grupa, ništa više i ništa manje od toga.

 

Ti možda vjeruješ da soda bikarbona liječi rak, ili da možeš tabletom XYZ otopiti masno tikvio i nabildati mišiće bez pravilne prehrane i vježbanja, ali tvoje čvrsto uvjerenje ne čini te očite laži i dezinformacije istinitima, a pojedincima koji su lakovjerni može prouzrokovati nepotrebnu smrt ili visoke novčane izdatke.

 

Ti i dalje slobodno čitaj o teorijama zajvera, ali se suzdrži od širenja takvih "istina" ostalima koji ne razmišljaju kao ti.

 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...

Ne znam šta ti tu nije jasno, pojedinac treba birati izvore gdje će se informirati, tebi neka ispiru mozak ovi mainstream mediji (kao što to sad rade s ovim virusom) - meni neće, ja ću čitati o teorijama zavjere koje su gotovo uvijek točne.

Hvala.

 https://www.aa.com.tr/en/middle-east/iran-73-people-died-after-consuming-toxic-alcohol/1763209

http://www.digitaljournal.com/news/world/27-die-in-iran-from-alcohol-poisoning-trying-to-prevent-covid-19/article/568522

https://www.france24.com/en/20200314-iran-reports-97-new-virus-deaths-taking-total-to-611

 

Oko 27-97 (and counting, nazalost) ljudi se ne slaze sa tvojom tvrdnjom.

 

Pitam se gdje su dobili informacije...

 

Znas, kad navrsis 18 godina nisi vise anonimno debilno dijete. Ljudi imaju odgovornost, pa svoju glupost placaju kaznama. Ako ti doktor lijeci picajzle bacanjem cigli u jaja jer je tako cuo na pijaci - gle cuda mozes ga tuziti i nakon sto si mu povjerovao na prvu (i ostao bez jaja)!

 

E sad, kako kriminal nije samo puko bacanje cigli u jaja, vec moze biti i verbalno manifestiran, odrasli su se dogovorili da i to kaznjavaju jer posljedice mogu biti pogubne. Recimo ulozio si milijarde u dionice, pa ne bi bilo lijepo da svatko nekaznjeno vice po burzi da ti je dionica za kurac i da ti smanjuje vrijednost? Ili ne bi bilo lijepo da po facebooku pisemo da ti je zena/majka/kcer prostituka, a djed/otac UDBA/KGB/nacist/mason?

 

Gle svi smo razliciti, pa eto, sigurno svi u familiji niste vlasnici doktorskih titula svih grana medicine, mozda ti netko u familiji bude debil koji ce povjerovati, poput ovih 97, da je metanol lijek za koronu. Zato su ljudi odlucili provesti grupnu odgovornost, kako bi zastitili i te debile, kojima sudeci po komentarima, vrlo vjerojatno i pripadas.

 

Jer, ja, kreten, znam da sam kreten, pa je potrebno da i mene stiti kolektivna pamet, ali sam ipak dovoljno pametan da znam da se "tocna istina" poput ove oko metanola trebala sasjeci u korijenu, jer bi 97 mojih su-planetitelja bilo zivo, nebitno jesu li neuki ili ne.

 

No ti, koji tako arogantno i jako nastupas sa izjavom - ja ću čitati o teorijama zavjere koje su gotovo uvijek točne. - ipak ispadas katastrofalno glup. Koliko si siguran da su tocne?

Et, ne budi picka, pa provjeri ih sam. Sta ti se moze desiti? Da si sjebes organizam raznoraznim pripravcima? Da se ubijes metanolom? Eto ne budi picka i pa provjeravaj.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
maxym kaže...
Ovdje se radi o tome da se spriječava širenje dezinformacija, tj. prezentiranje neprovjerenih i dokazano pogrešnih informacija, kao "točnih" informacija, onome dijelu javnosti koji nije član takvih grupa, ništa više i ništa manje od toga.

 

Meni se čini da ti i dalje ne možeš shvatiti da se "lažne" informacije ni ne mogu širiti na bilo kojem relevantnom i gledanom mediju.

Sva "teorija zavjere" se širi na opskurnim portalima i forumima koji nisu biti za sveopću populaciju.

Ako si već i došao na takav portal onda je logično da te zanima druga strana priče.

Ako te ne zanima - šta onda radiš tamo?

 

Dakle, dokle ćeš ponavljati ko papgaj o širenju i prezentiranju dezinformacija?? Gdje se to šire?

Ako je netko otvorio svoj blog, svoj portal ili svoju facebuk stranicu i tamo piše što on misli da je istina to je njegovo legitimno pravo.

Ti gledaj vijesti i dnevnik i ne petljaj se u tuđa razmišljanja.

 

 

maxym kaže...

Ti i dalje slobodno čitaj o teorijama zajvera, ali se suzdrži od širenja takvih "istina" ostalima koji ne razmišljaju kao ti.

 Neću se ja suzdržati od ničega, a ti si zadnja osoba koja će to nekome govoriti, suzdrži se ti besmislenih postova na forumu za početak, kad već idemo tom metodom.

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 20:14 (zalman1).
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...
Ako je netko otvorio svoj blog, svoj portal ili svoju facebuk stranicu i tamo piše što on misli da je istina to je njegovo legitimno pravo.

Ajmo od pocetka.

Nemas to pravo.

 

Ovdje se ne govori o tome je li Tito zamjenjen sa KGB spijunom vec o djeljenju opasnih nemdicinskih savjeta, sto jest zabranjeno zakonom:

 

https://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni-zakon/devetnaesta-glava-kaznena-djela-protiv-zdravlja-ljudi

 

Imas ovdje sve napisano - tako da savjeti koji idu mimo propisanih od odgovornih ljudi spadaju pod:

 

https://zakonipropisi.com/hr/zakon/kazneni-zakon/180-clanak-sirenje-i-prenosenje-zarazne-bolesti

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
wyks kaže...
Recimo ulozio si milijarde u dionice, pa ne bi bilo lijepo da svatko nekaznjeno vice po burzi da ti je dionica za kurac i da ti smanjuje vrijednost? Ili ne bi bilo lijepo da po facebooku pisemo da ti je zena/majka/kcer prostituka, a djed/otac UDBA/KGB/nacist/mason?

 I jedno i drugo je kažnjivo zakonom ako nisi upućen, pa ti je sam primjer besmislen i nema nikakve veze s raspravom.

 

wyks kaže...
mozda ti netko u familiji bude debil koji ce povjerovati, poput ovih 97, da je metanol lijek za koronu. Zato su ljudi odlucili provesti grupnu odgovornost, kako bi zastitili i te debile, kojima sudeci po komentarima, vrlo vjerojatno i pripadas.

 Ako netko traži liječnički savjet na facebooku taj je idiot sam po sebi, i to opet nema veze s time šta oni žele ograničiti niti ti uopće razumiješ krajnji plan ovakve kontrole.

Boli njih neka stvar hoćeš li ti slušati neke kvazi doktore po socijalnim mrežama, kao da je nekom stalo do tebe i tvog zdravlja, daj se saberi.

Krajnji plan je da se ušutkaju sve "teorije zavjere", iako im sama riječ kaže da je to teorija.

Youtube je već odavno krenuo s time pa izbacuje iz preporučenih videa takav sadržaj.

 

Dakle, ne znam šta si se uhvatio toga da će netko sebi praviti lijek na osnovu toga što je pročitao na netu, to uopće nije teorija zavjere nego nadriliječništvo koje nema veze s mozgom niti ovom temom niti će bilo tko normalan to raditi.

Ali da ću čitati razne teorije o svemu i svačemu to hoću jer me to zabavlja ako ništa drugo i dovoljno sam pametan da filtriram što je tu smeće, a što ima logike.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 20:29 (zalman1).
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
wyks kaže...
Ovdje se ne govori o tome je li Tito zamjenjen sa KGB spijunom vec o djeljenju opasnih nemdicinskih savjeta, sto jest zabranjeno zakonom:

 Zakon o zabrani davanja medicinskih savjeta od strane ljudi koji nisu ovlašteni za to postoji već 100 godina u svim zemljama svijeta.

Ne radi se uopće o tome, to je sama krinka preko koje će upakirati potpuno gašenje slobode govora, odnosno, da "netko" s vrha odlučuje što se smije, a što ne.

 

Evo, da demonstriram što oni žele:

https://zimo.dnevnik.hr/clanak/youtube-krece-u-borbu-protiv-teorija-zavjere-laznih-cudotvornih-lijekova-i-ravne-zemlje---548958.html

 

Znači, youtubu smeta ako ekipa raspravlja i gleda video o npr. ravnoj zemlji, takve stvari će oni u budnućnosti brisati bez obzira što ne utječu na ničije zdravlje kao što ponavljate kao papagaji.

Može neka teorija biti glupa, ali odakle nekom pravo to cenzurirati? Jel se možda boje nečega? Očito...

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 20:33 (zalman1).
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

Možeš li, molim te, kopirati dio moga odgovora gdje sam ja rekao da ja idem na portale i forume koji govore o "teorijama zajvere".

 

Tebi još uvijek nije jasno da se ovdje govori o širenju dezinformacija putem javnih objava na društevnimi mrežama, a ne o "razmjeni iskustva" na portalima i privatnim grupama?!

 

Gdje se te dezinformacije šire?!

Na javno dostupnim objavama na društvenim, gdje neodgovorni pojedinci šire "provjerene informacije" koje su dobili "iz pouzdanih izvora".

 

Ako je netko otvorio facebook grupu i putem nje širi objave koje su zlonamjerne i potencijalno opasne po zdravlje ljudi, naravno da ih u tome treba spriječiti.

 

Vjeruj što god hoćeš, ali zadžii tu vjeru za sebe i svoje istomišljenike.

15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...
 I jedno i drugo je kažnjivo zakonom ako nisi upućen, pa ti je sam primjer besmislen i nema nikakve veze s raspravom.

 

zalman1 kaže...
Zakon o zabrani davanja medicinskih savjeta od strane ljudi koji nisu ovlašteni za to postoji već 100 godina u svim zemljama svijeta.

Ne radi se uopće o tome, to je sama krinka preko koje će upakirati potpuno gašenje slobode govora, odnosno, da "netko" s vrha odlučuje što se smije, a što ne.

 A sad duboko udahni i procitaj clanak opet.

 

Koji sadrzaj ce se micati? Onaj o nadriljecarstvu i panici vezano za Covid-19. Oboje je zabranjeno zakonom. Samo sto je zakon spor pa steta nastaje preko noci.

Sad, zasto ti na to lijepis da je to krinka icega nemam pojma - jer u biti iz sasvim razumne mjere ti izvlacis monumentalnu glupost i siris dezinfomacije i ispadas glup (meni ti to nije probelm reci jer sam i osobno veoma glupa osoba i volim da mi se to istakne kad sam u krivu)

 

Ali, dodatak, da neki ljudi su glupi - upravo zato ih treba i zastititi. To su ovakve mjere.

 

Meni se cini da si ti malo zaostao, pa ne shvacas da razlike izmedju djeljenja medicinski stetnih savjeta u uredu ili na internetu i nema, osim sto su ovi na internetu stetniji jer brzo obidju svijet.

Zasto zaostao? Jer ne shvacas da meni spocitavas kako isticem nesto sto je zabranjeno 100 godina , a onda izvalis da netko odlucuje sto se smije a sto ne? Pa duh.

 

Pa nije li to kontradiktorno? Ako se ne smije dati stetan savjet u uredu, zasto bi se smio na Internetu? Sto ti tu tocno gubis?

Jer po tvojoj logici, ako su zabranili nadriljecarstvo u uredima, sto!? Uredi vise ne postoje? Snimaju sve urede?

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv

A ti "znaš" da je sve to hrpa "laži", jer eto, ti znaš "pravu istinu".

 

Svaka čast...

 

A svi javni mediji, "šire paniku" tako što cijelo vrijeme govore da ne treba dizati paniku, i detaljno objašnjavaju kako se treba odgovorno ponašati, i što točno učiniti ako posumnjamo na to da smo zaraženi, kako bi se širenje epidemije maksimalno usporilo?!

 

Tvoje kognitivne i logičke sposobnosti su zaista zadivljujuće, nemam riječi...

 

 
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...
Ako netko traži liječnički savjet na facebooku taj je idiot sam po sebi, i to opet nema veze s time šta oni žele ograničiti niti ti uopće razumiješ krajnji plan ovakve kontrole.

Boli njih neka stvar hoćeš li ti slušati neke kvazi doktore po socijalnim mrežama, kao da je nekom stalo do tebe i tvog zdravlja, daj se saberi.

Vidim nisi procitao zakon.

 

Nigdje u zakonu ne pise da je okrivljenik manje kriv ako je zrtva glupa i naivna. Dapace, varanje umanjeno ubrojivih i sposobnih clanova drustva se jos drasticnije kaznjava.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
wyks kaže...
jer sam i osobno veoma glupa osoba

 

 Nemam šta dodati na to.

Stvarno nisam shvatio o čemu ti pričaš, kakvi savjeti u uredu i na internetu?

Normalno da nema razlike, ako te netko prijavi na internetu da dijeliš medicinske savjete koji su opasni po zdravlje to lako može završtiti zatvorskom kaznom.

Dakle, prijavi to kad vidiš.

 

Drugo, ekipa ovih kompanija kaže da su se udružili u borbi oko lažnih informacija oko ovog virus, to ne znači samo lažne informacije kako se liječiti, nego to znači kompletna cenzura na sve teorije, npr. tko je pustio virus, koliko je opasan i sl.

O tome se radi, ali dobro, shvatit ćeš.

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
maxym kaže...

A ti "znaš" da je sve to hrpa "laži", jer eto, ti znaš "pravu istinu".

 

 Baš kao što ti znaš da je nešto teorija zavjere ili nije, zaključak si izvukao iz guzice.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...
Normalno da nema razlike, ako te netko prijavi na internetu da dijeliš medicinske savjete koji su opasni po zdravlje to lako može završtiti zatvorskom kaznom.

Dakle, prijavi to kad vidiš.

 I sto ce onda FB napraviti po sili zakona?

 

Obrisati sadrzaj. Ta da!

 

zalman1 kaže...
Drugo, ekipa ovih kompanija kaže da su se udružili u borbi oko lažnih informacija oko ovog virus, to ne znači samo lažne informacije kako se liječiti, nego to znači kompletna cenzura na sve teorije, npr. tko je pustio virus, koliko je opasan i sl. O tome se radi, ali dobro, shvatit ćeš.

Aha.

 

Hoces stati iza svojih rijeci sa 8000 kuna? Ili sa mogucom zatvorskom kaznom? Ili laprdas jer si anoniman?

Hoces se osobno ispricati onima pretucenim azijatima koje je maloumna horda isprebijala jer su se sirile informacije po FB-u da se virus siri kinezima?

 

Koja je teroija tocna?

 

Hoces li ti stati iza njih ili si picka koja laprda?

Eto, dokazi tko je pustio virus!? Ili laprdas pizdarije!?

 

Nego - ako je to neka tajna ili cenzurirana teorija - kako to da apsolutno svaka novina na svijetu ima naslov da je Covid -19 - opasniji nego sto se misli i da imamo snimke iz talijasnkih bolnica!?

 

 

 

 

 

 

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...
Friday kaže...

Stvar je u tome da se glupost nekako ipak treba ograniciti da ne utjece na druge. Moja zena prati neke kokosje FB grupe...

 Slažem se, reci ženi da se makne s fejsbuka i da počne čitat knjige, a ne da ti ili netko deseti odlučuje što je laž, a što istina.

Postovi na fejbuku nisu stručna tumačenja i samim time je nebitno što tamo piše, a ako nekome ne paše neka se odlogira.

 

 

 

Sine, moja zena je procitala knjiga toliko da granici sa zdravim razumom....

Hvala inspektore sto ste mi objasnili da postovi na fejsu nisu strucna tumacenja. Predlazem da napravis kanal na YT pa da te "zapratimo" i opametimo se svi skupa.

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
wyks kaže...

 I sto ce onda FB napraviti po sili zakona?

 

Obrisati sadrzaj. Ta da!

 lol, stvarno nemaš blage veze šta pričaš.

Brisanje sadržaja je prvi korak, ne i jedini, svi ti zapisi ostaju u logovima, takve stvari se proslijeđuju policiji pa tek onda ide otkrivanje identiteta, procedura i sankcije.

 

Ovo drugo laprdanje nije vrijedno komentiranja.

http://dukedantalion.weebly.com/
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
Friday kaže...

Hvala inspektore sto ste mi objasnili da postovi na fejsu nisu strucna tumacenja. Predlazem da napravis kanal na YT pa da te "zapratimo" i opametimo se svi skupa.

 Pa izgleda da ti to treba obajsniti, jer po nekoj tvojoj logici, post na fejbuku bi mogao napisati samo akademik čiji će komentar prvo proći komisiju od 12 ljudi koji će ocjeniti jel on relevantan i točan za populaciju.

Brate mili šta te briga šta ljudi pišu na fejsu? Svašta...

http://dukedantalion.weebly.com/
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...

Brate mili šta te briga šta ljudi pišu na fejsu? Svašta...

 

Brate mili, od 28 postova u ovoj temi - tvojih je 12, sa svima si se pokacio. Pa sta tebe onda boli picka materina sta ljudi ovdje pisu? Svasta...

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
Friday kaže...

 

Brate mili, od 28 postova u ovoj temi - tvojih je 12, sa svima si se pokacio. Pa sta tebe onda boli picka materina sta ljudi ovdje pisu? Svasta...

 Ne boli me, iznosim svoje mišljenje o slobodi govora (to je tema) koju bi ti ukinuo jer ti žena nema pametnijeg posla, nego čita sranja na fejsbuku što neka druga anonimna žena piše.

I sad ajmo cenzurirat cijeli internet da zaštitimo tvoju žene od nepodobnih komentara koji nisu točni, umjesto da gospođa radi nešto korisno po kući - recimo usisava.

 

Nemoj se puno praviti pametan, to što imaš neku bazu fanova ovdje (većinom djeca) pa prosipaš pamet gdje stigneš mene ne impresionira puno.

 

Za korištenje interneta je potrebna određena pameti jer pojedinac sam treba filtrirati sadržaj i razlučiti što je dobro za njega, kad dopustimo nekom drugom da to radi onda je internet izgubio smisao.

 

 

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 21:26 (zalman1).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
zalman1 kaže...

 Ne boli me, iznosim svoje mišljenje o slobodi govora (to je tema) koju bi ti ukinuo jer ti žena nema pametnijeg posla, nego čita sranja na fejsbuku što neka druga anonimna žena piše.

I sad ajmo cenzurirat cijeli internet da zaštitimo tvoju žene od nepodobnih komentara koji nisu točni, umjesto da gospođa radi nešto korisno po kući - recimo usisava.


 

 

 

Ahahahahahaha.... Jaoooo, da mi je znati koja je tvoja dijagnoza

Freak Show Inc.
6 godina
protjeran
offline
Re: Najveće tehnološke kompanije zajednički protiv
Friday kaže...

 

Ahahahahahaha.... Jaoooo, da mi je znati koja je tvoja dijagnoza

 Ja znam koja je tvoja, teška egocentričnost i opterećenost nekakvim zvjezdicama u forumskom profilu, skupljanje thumps upova na besmislene postove kao što je i ovaj.

Samo nešto pametuješ i forsiraš neki humor koji je realno srednja žalost,  moje mišljenje.

 

No da se vratimo na temu, mogu ti preporučit jednu knjigu koja ima veze s cenzurom i kontrolom:

https://www.amazon.com/1984-Signet-Classics-George-Orwell/dp/0451524934

 

Kad bi ju pročitao onda bi ovakve vijesti i shvatio malo jasnije.

Ali nećeš pa ćeš ostati samo mali programerčić koji skuplja thumbsove po forumu i hrani se time, evo dati ću ti i ja jedan gore da mirnije spavaš.

http://dukedantalion.weebly.com/
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 21:39 (zalman1).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice