Mushkinovi Piloti iz serije E idu do 3.500 MB/s

poruka: 3
|
čitano: 1.014
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mushkinovi Piloti iz serije E idu do 3.500 MB/s".
15 godina
offline
Mushkinovi Piloti iz serije E idu do 3.500 MB/s

Kolika je kontinuirana brzina zapisivanja na kraju kapaciteta? Naime, brzin a pisanja nekima drastično pada nakon par minuta kontinuoranog pisanja, pa me zanima koliko pada ovome i nakon koliko minuta/GB.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Mushkinovi Piloti iz serije E idu do 3.500 MB/s

i u nas se moglo nekad nabaviti mushkin ssd-ova i ram-a (u linksu). ni po čemu posebni osim po stabilnosti i nepoderivosti/pouzdanosti. tu im nema premca. sve njihovo što sam ikome ikad ugradio (i sebi doma) još radi kao prvoga dana.

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mushkinovi Piloti iz serije E idu do 3.500 MB/
Ajar kaže...

i u nas se moglo nekad nabaviti mushkin ssd-ova i ram-a (u linksu). ni po čemu posebni osim po stabilnosti i nepoderivosti/pouzdanosti. tu im nema premca. sve njihovo što sam ikome ikad ugradio (i sebi doma) još radi kao prvoga dana.

  Istina 100%, SSD Mushkin iz 2012. godine, drive remaining life 93%, brzine iste kao prvoga dana (550/500), nikada ni najmanji problem.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice