Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog doma

poruka: 9
|
čitano: 4.497
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog doma".
15 godina
offline
Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog doma

¡caramba, el error! ? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom
Preskupo da bi se isplatilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog doma

Planiram nabavku nekog pametnog termostata, samo nigdje ne mogu pročitati koje uređaje podržava.

Da budem precizan, ovakav termostat bi povezao na klima uređaj msz sf42ve3 koji ima instaliran WI FI modul.

 

Da li je netko zna da li je podržan taj način?

 

 

http://www.erepublik.com/en/referrer/Van+Raus
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom
BMT kaže...
Preskupo da bi se isplatilo.

Poanta je više komfor korištenja nego isplativost.

Ako šparaš svaku kunu, ti slobodno kupi najjednostavniji ručni termostat.


16 godina
moderator
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom
Raus kaže...

Planiram nabavku nekog pametnog termostata, samo nigdje ne mogu pročitati koje uređaje podržava.

Da budem precizan, ovakav termostat bi povezao na klima uređaj msz sf42ve3 koji ima instaliran WI FI modul.

 

Da li je netko zna da li je podržan taj način?

 

 

 Ne podržava ti klimu ovaj model. Imaš poseban model za kontrolu klime. https://www.links.hr/hr/pametni-termostat-momit-cool-starter-kit-cool-gateway-bijeli-053512440

16 godina
neaktivan
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom

Ako se ne varam ovaj se momit stavlja NA klimu? Time mi gubi smisao termostata jer već imam mobilnu aplikaciju za kontrolu klime.

Želio bi da mi je termostat u drugoj prostoriji i da se klima po njemu ravna (ne po termostatu U klimi).

 

hmm

http://www.erepublik.com/en/referrer/Van+Raus
15 godina
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom
Denis kaže...
BMT kaže...
Preskupo da bi se isplatilo.

Poanta je više komfor korištenja nego isplativost.

Ako šparaš svaku kunu, ti slobodno kupi najjednostavniji ručni termostat.


 Ne štedim svaku kunu, ali imam najobičniji termostat i jako sam zadovoljan njime.

16 godina
moderator
offline
Re: Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog dom
Raus kaže...

Ako se ne varam ovaj se momit stavlja NA klimu? Time mi gubi smisao termostata jer već imam mobilnu aplikaciju za kontrolu klime.

Želio bi da mi je termostat u drugoj prostoriji i da se klima po njemu ravna (ne po termostatu U klimi).

 

hmm

 Nisam ga isprobao, ali kolega ga upravo testira. Samim time nemam pojma kako točno radi. Mislim da je kolega rekao da se ponaša kao univerzalni daljinski upravljač. Dakle staviš ga na zid i onda on može upravljati s klimom prema tvojim uputama. Pretpostavljam da to znači da možeš staviti i neki ekstender (Momit Home kojeg sam isprobao ima ekstender) u drugu sobu kao sekundarni izvor očitavanja temperature. 

14 godina
neaktivan
offline
Momit Home Starter Kit - Pametno do toplog doma

Zna li netko dali ga se može integrirati u Google Home (kao što se može Nest)?

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice