Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

poruka: 35
|
čitano: 7.044
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S".
7 godina
protjeran
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Nije lose uopce, ceka se cijena samo. Ako je ispod 500 eura to se kupujem prvi dan.

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Moj PC  
2 12 hvala 0
16 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Zbog samog SSD-a nece to biti jeftinije od 500€

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
BlackDwarf kaže...

Zbog samog SSD-a nece to biti jeftinije od 500€

 Vele da ps5 kosta 450$ tak da ga sony moze prodavat cak i nesto jeftinije. Ak gube nesto na prodaji konzole to im dugorocno nist ne znaci jer njima je zarada na prodaji igara, a ne konzola

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 17:03 (Santana).
15 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Koga briga za specke, bitne su igre, a tu mi je do sad PS bio daleko draži. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

15 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Nemon kaže...
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

Vjerojatno što se MS miješa u sve živo (kao margarin). U nekim proizvodima su nenadmašni a u nekima su doživili epic fail a u nekima samo prave na neki način razdor.
Možda više platforma znači i veću konkurenciju ali meni se sviđa doba iz PS1 kada je bila jedna konzola i PC. Tada su PC igre bile - igre. Ovo sad je.. pfff.

Može li mi netko reći koliko tih TFLOPS-a ima RTX Titan, nešto ne znam šta pravilno da iščitam iz onih tablica.

14 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Digital Foundry radi na detaljnoj analizi specki, evo početnog videa- 

 

Navodno je po neoptimizranim performansama sad u ranoj fazi ta kartica jačine RTX 2080 u Gears of War 5, što su stvarno dobre performanse s obzirom da će čitava konzola vjerojatno koštat koliko ta RTXica sad dođe.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 17:49 (new).
 
3 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
new kaže...

Navodno je po neoptimizranim performansama sad u ranoj fazi ta kartica jačine RTX 2080 u Gears of War 5, što su stvarno dobre performanse s obzirom da će čitava konzola vjerojatno koštat koliko ta RTXica sad dođe.

 RTX Titan košta više od 2 tisuće dolara, konzola će koštati nekih petstotinjak. 

 

Toplo se nadam da će Microsoft ovom generacijom pomesti pod Sonyem jer mi njihove katastrofa politke što se tiče PS Plusa, cross-playa, ekskluzivnih igara idu nevjerojatno na živce, možda bi ih to malo opametilo.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
14 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Envy kaže...


Može li mi netko reći koliko tih TFLOPS-a ima RTX Titan, nešto ne znam šta pravilno da iščitam iz onih tablica.

 
Ima oko 16 TFLOPS-a, medjutim nisu svi TFLOPS-i isti. Jedan 1 TF na jednoj arhitekturi ti moze dati vise FPS-ova nego 1 TF na drugoj (novijoj) arhikteturi. Tako da nije uvijek jabuka vs jabuka komparacija.


https://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-titan-rtx-deep-learning-gaming-tensor,5971.html

5 godina
protjeran
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Prva konzola za koju vrijedi izdvojiti novce, performanse vrijedne spomena, a uz to i kompatibilnost sa starijim igrama koje će se vrtiti na višim detaljima, a s obzirom da ne posjedujem prethodne konzole vrijedilo bi mi i samo zbog starijih igara uzeti tu konzolu.

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
JozoBozo121 kaže...
* * *

 RTX Titan košta više od 2 tisuće dolara, konzola će koštati nekih petstotinjak. 

 

* * *

Nema veze, volim kada mi grafulja u idlu ispucaje sliku na 720p monitoru u bilo kojem naslovu u max postavkama, nema veze što može vrtjeti 8K.

Šala mala, ovo malo "bodem" konzole vs. PC. 

Nemon kaže...
Envy kaže...


Može li mi netko reći koliko tih TFLOPS-a ima RTX Titan, nešto ne znam šta pravilno da iščitam iz onih tablica.

 
Ima oko 16 TFLOPS-a, medjutim nisu svi TFLOPS-i isti. Jedan 1 TF na jednoj arhitekturi ti moze dati vise FPS-ova nego 1 TF na drugoj (novijoj) arhikteturi. Tako da nije uvijek jabuka vs jabuka komparacija.


https://www.tomshardware.com/reviews/nvidia-titan-rtx-deep-learning-gaming-tensor,5971.html

Piše za RTX Titan:
Single-Precision Performance: 16.3 TFLOPS
Tensor Performance 130 TFLOPS

Kolega je gore naveo da RX 5700 XT kao Peak compute tops ima 9.75 TFLOPSA. Sad kako to iščitati kao 5700 XT vs. Titan RTX u tim TFLOPSOVIMA jer mi nešto malo poboljšanje TITANA, kada znamo da AMD jedva da ima rješenja (ako i ima) za 2070.

Sorry na malom offtopicu.

16 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Nemon kaže...
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

 

Xbox po nicemu nije zaduzio konzolaski svijet, "trpa se" ko sto Envy kaze, nula inovativnosti, tipican "bandwagon" proizvod.

i naravno, ekskluzive su debelo na Sonyevoj strani.

i zato jer sam fanboy

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
12 godina
odjavljen
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Izgleda kul, valjda će bit oke cijena.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

Najveća tragedija kod ove pandemije je da bi upravo game.ing industrija mogla profitirati...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Napomena, ovo žuto ti je recimo napredak kao Zen 2 CPU dakle ako neko hoče direktno uspoređivat CU RDNA vs RDNA 2 tehnikalije.

 

Kaj se tiče Sony PS5, za sad glasine šuškaju da če GPU dio bit znatno slabiji od Mikrosoftič XBOX igračine.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/grafike-kartice/amd-navi/265345.aspx?page=82&jumpto=6087025&sort=asc&view=flat

 

Recimo da Sony PS5 ima 40CU, ali to ti je RDNA 2 dakle bit če znatno bolje performanse vs 40 CU zelene stare kombinacije.

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 22:05 (rambox).
11 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

kopirali su nevidijin trik s gtx 970, nekih 15% memorije je sporije od ostalih 85% 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
picajzla0707 kaže...

kopirali su nevidijin trik s gtx 970, nekih 15% memorije je sporije od ostalih 85% 

 Samo kaj ce se valjda tih 15% valjda vecinom CPU koristit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xbox S

 Uguraju gpu takve snage u box total do 700$ koji bi danas sam koštao toliko. U box ide još ssd ram cpu... kako to kako to?

 

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 22:42 (dery).
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
dery kaže...

 Uguraju gpu takve snage u box total do 700$ koji bi danas sam koštao toliko. U box ide još ssd ram cpu... kako to kako to?

 

 

 Zato sto na tebi AMD zaradi 300$ ili vec kolko dok ce na sony-u i MS-u zaradit mozda 5$, a uz to cijena se smanjuje na kolicinu

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
12 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
dery kaže...

 Uguraju gpu takve snage u box total do 700$ koji bi danas sam koštao toliko. U box ide još ssd ram cpu... kako to kako to?

 

 

 Sony, Microsoft i Nintendo zarađuju od svakog prodanog primjerka igre na njihovim konzolama. To im je primarni izvor zarade. Na svakoj prodanoj konzoli na početku mogu biti na nuli ili u blagom gubitku kada će se sve to pokrpati čim isti vlasnik konzole kupi 2-3 igre. Naravno s vremenom tehnologija postaje jeftinija pa se na kraju zarađuje i na svakoj prodanoj konzoli.

 

AMD, nVidia, Intel zarađuju samo od onoga što prodaju (hardver) tako da imaju fine marže po svakom komadu CPU/GPU koji ti prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 9:20 (greysaint0).
13 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Nemon kaže...
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

 Ja se iskreno nadam da ce novi Xbox i PS5 smanjiti cijenu grafickih kartica jer stvarno je ludost da 2080ti kosta 11000 kuna.

It s just cornflakes...
8 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Qudek kaže...
Nemon kaže...
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

 Ja se iskreno nadam da ce novi Xbox i PS5 smanjiti cijenu grafickih kartica jer stvarno je ludost da 2080ti kosta 11000 kuna.

 realno to je egzotican proizvod bez konkurencije tak da ga nece nit konzole ugrozit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb

S obzirom da će konzole pakirati takve slične performanse u puno jeftinijem paketu sad, to više neće biti egzotična kategorija. I AMD i Nvidia će morati jako povećati performanse da bi opravdali takve cijene komponenata koje koštaju više nego cijeli paket konzole s procesorom, memorijom, napajanjem i kućištem. Konzole su uvijek nekakav baseline za koji se sve radilo, a sad je taj baseline dignut toliko visoko da postoje dvije kartice koja su iznad njega.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 16:05 (JozoBozo121).
15 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
greysaint0 kaže...
dery kaže...

 Uguraju gpu takve snage u box total do 700$ koji bi danas sam koštao toliko. U box ide još ssd ram cpu... kako to kako to?

 

 

 Sony, Microsoft i Nintendo zarađuju od svakog prodanog primjerka igre na njihovim konzolama. To im je primarni izvor zarade. Na svakoj prodanoj konzoli na početku mogu biti na nuli ili u blagom gubitku kada će se sve to pokrpati čim isti vlasnik konzole kupi 2-3 igre. Naravno s vremenom tehnologija postaje jeftinija pa se na kraju zarađuje i na svakoj prodanoj konzoli.

 

AMD, nVidia, Intel zarađuju samo od onoga što prodaju (hardver) tako da imaju fine marže po svakom komadu CPU/GPU koji ti prodaju.

 Tako je, ponekada prodaju ispod proizvodne cijene (nekada i debelo ispod kao sto je to bio slucaj s PS3 konzoom), a ponekada su nesto u plusu..... no ima tu jos jedna stvar, s vremenom izbace "slim" modele jer sve postane efikasnije i jeftinije i tu pocnu zaradivati na konzoli (bez obzira sto u pocetku nisu).

 

Nego, nigdje ne vidim na koji nacin ce funkcionirati kompatibilnost sa starijim igrama (samo nesto poput clouda), posebnih patcheva sto bi u konacnici moglo znaciti da cemo se nacekati za odredene naslove ili to ukljucuje i fizicke medije za prvi Xbox i X360?

 

Za PS5 je potvrdeno vec odavno i u vise navrata da ce podrzavati fizicke PS4 igre sto je i logicno jer ipak ce biti baziran na istoj arhitekturi kao prethodnik, no glasine govore da ce podrzavati bas fizicke PS1, PS2 i PS3 igre (glasine od nesto releventnijih izvora), isto tako na Twitteru su objavili da ne prodajemo PS1/PS2/PS3 igre sto normalno znaci da se odnosi na fizicke medije.

 

BTW napokon ce procesori biti pravi high end (nije downclockan), GPU je takoder okej tako da se nadam da cemo dobiti "pametnije/kompleksnije" igre, a ne samo "nasminkane".

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb

Xbox će podržavati backwards i za X360, sad, hoće li podržavati diskove ne znam, to ćemo vidjeti ali PS5 će na početku podržavati samo stotinjak najpopularnijih PS4 igara, tako da to nije backwards kompatibilnost koju su ljudi očekivali od njih.

Xbox zasad po najavama ima pravu backwards kompatibilnost sa svim generacijama, vjerojatno će podržavati i diskove, a ovo što je Sony napravio nakon što su najavili BC nije nimalo smiješno.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 20:01 (JozoBozo121).
13 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
Santana kaže...
Qudek kaže...
Nemon kaže...
nixass kaže...

Grafička kartica 12 TFLOPS, 52 CUs @ 1.825 GHz Custom RDNA 2 GPU

 

vs.

RX 5700 XT:

RX 5700 XT uses a fully enabled Navi 10 chip, featuring a total of 40 compute units and 2560 shaders. Peak compute tops out at 9.75TF

 

bas me zanima kak ce to izgleda u praksi kod PS5 i XB.

Nadam se da ce Sony opet obrisat pod Microsoftom.

 Zasto obrisati pod? Ne kuzim? Ja nemam konzonu i ne mislim je kupovati, ali zelim da obje konzole budu sto je brze moguce, jer ce to biti odlicno za citav gaming community i ekosustav.

 Ja se iskreno nadam da ce novi Xbox i PS5 smanjiti cijenu grafickih kartica jer stvarno je ludost da 2080ti kosta 11000 kuna.

 realno to je egzotican proizvod bez konkurencije tak da ga nece nit konzole ugrozit

 Egzotika? 2080 Ti vrti igre na 4K na oko 80-100 frameova (bez RTX-a), s obzirom da će nove konzole bit stabilnih 4k60, u prosjeku 20-30 frameova više za cijenu koja je oprilike 2.5-3 puta veća od novih konzola, meni nikakva egzotika.


Po meni je cijena te kartice tolko napuhana zbog nedostatka konkurencije, a za 1440p 144hz monitor je praktički jedini izbor. Bas zalosno...

It s just cornflakes...
15 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
JozoBozo121 kaže...

Xbox će podržavati backwards i za X360, sad, hoće li podržavati diskove ne znam, to ćemo vidjeti ali PS5 će na početku podržavati samo stotinjak najpopularnijih PS4 igara, tako da to nije backwards kompatibilnost koju su ljudi očekivali od njih.

Xbox zasad po najavama ima pravu backwards kompatibilnost sa svim generacijama, vjerojatno će podržavati i diskove, a ovo što je Sony napravio nakon što su najavili BC nije nimalo smiješno.

 Jedino sto ce loading biti bolji kod PS5 kako stvari stoje (trenuta saznanja), sve ostalo (tehnicki) je trenutno na strani novog Xboxa i to od nesto boljeg procersora onosno veci takt, bolji GPU, vise prostora, "prava BC kompatibilnost"...........  inace, nisam bas fan MS-ovih konzola buduci da je vecina igara naknadno dosla za PC.

 

Sve je to lijepo, SSD-i i instantno loadanje i sl. ali brate mili kada vidim max 800 - 1000 GB, dode mi muka, uzimajuci u obzir da neke igre za PS4/X1 imaju i preko 100 - 130 GB...... koji ce mi klinac sva ta silna "brzina" ako cu moci instalirati samo par igara, jos ako nadodamo ove BC igre (u slucaju da fizicke igre nece biti podrzane), stvari postaju jos gore nego sto se cini na prvu. S obzirom na to da neki posjeduju mnogo fizickih igara, jos od prve njihove konzole (a upitno je kada ce ove stare "retro"  konzole pocrkati), pravo osvjezenje bi bilo dobiti moderni "all in one" produkt. Jedan od glavnih razloga koji me je privukao je upravo taj sto ce PS5 podrzavati doslovno sve od PS1 do PS5..... budu li nas forsirali na nekakav cloud (paywall i sl.), nista od toga .... pa ne mislim po stoti put kupovati istu igru.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 6:05 (lovac82).
8 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
lovac82 kaže...
JozoBozo121 kaže...

Xbox će podržavati backwards i za X360, sad, hoće li podržavati diskove ne znam, to ćemo vidjeti ali PS5 će na početku podržavati samo stotinjak najpopularnijih PS4 igara, tako da to nije backwards kompatibilnost koju su ljudi očekivali od njih.

Xbox zasad po najavama ima pravu backwards kompatibilnost sa svim generacijama, vjerojatno će podržavati i diskove, a ovo što je Sony napravio nakon što su najavili BC nije nimalo smiješno.

 Jedino sto ce loading biti bolji kod PS5 kako stvari stoje (trenuta saznanja), sve ostalo (tehnicki) je trenutno na strani novog Xboxa i to od nesto boljeg procersora onosno veci takt, bolji GPU, vise prostora, "prava BC kompatibilnost"...........  inace, nisam bas fan MS-ovih konzola buduci da je vecina igara naknadno dosla za PC.

 

Sve je to lijepo, SSD-i i instantno loadanje i sl. ali brate mili kada vidim max 800 - 1000 GB, dode mi muka, uzimajuci u obzir da neke igre za PS4/X1 imaju i preko 100 - 130 GB...... koji ce mi klinac sva ta silna "brzina" ako cu moci instalirati samo par igara, jos ako nadodamo ove BC igre (u slucaju da fizicke igre nece biti podrzane), stvari postaju jos gore nego sto se cini na prvu. S obzirom na to da neki posjeduju mnogo fizickih igara, jos od prve njihove konzole (a upitno je kada ce ove stare "retro"  konzole pocrkati), pravo osvjezenje bi bilo dobiti moderni "all in one" produkt. Jedan od glavnih razloga koji me je privukao je upravo taj sto ce PS5 podrzavati doslovno sve od PS1 do PS5..... budu li nas forsirali na nekakav cloud (paywall i sl.), nista od toga .... pa ne mislim po stoti put kupovati istu igru.

 Ps4 igre ces moc stavit na eksterni hdd, a jos nitko nije rekao da fizicke ps4 igre nece bit podrzane

Za razliku od xboxa SSD ces moc kupit koji hoces samo mora bit dovoljno brz. Da u pocetku ce to bit jako skupo no s vremenom ce cijena past.

Kod xboxa ces imat samo jedan izbor, a to je onaj glupi ssd koji samo u xbox pase pa si mozes mislit kakve ce bit cijene.

 

Developeri govore da je SSD u PS5 velika stvar tak da nije samo za loading...

Vidjet cemo

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
11 godina
offline
Re: Microsoft objavio detaljne specifikacije za Xb
lovac82 kaže...

 inace, nisam bas fan MS-ovih konzola buduci da je vecina igara naknadno dosla za PC

a što te to smeta, ne kužim

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice