Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

poruka: 17
|
čitano: 5.155
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer".
9 godina
neaktivan
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Ovaj miš si mislim kupiti, samo koliko je najbolje da bude odmaknut od senzora, meni je komp barem metar od stola na kojem je miš. I koji je miš sa žicom ekvivalent ovom, taman razmisljam kupovinu miša za 500 kuna pa ću izvagat šta je bolje.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Imaš logitech gpro i logitech g102 / g203 . G102 se da naći na ebayu za nekih 25-30 dolara i vjerojatno najisplativiji od navedenih ako ti kabel nije problem. 

 

Imam logitechov miš s istom wireless tehnologijom i iako piše da bi receiver trebao biti na 20 cm od miša meni nije i radi isprobano na nekih 5 metara bez problema. Dobije se  i produžni kabel za receiver ,ali kao što sam rekao baš i nema potrebe za njim. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

U slucaju da ovaj g303 krepa definitivno iduci mis koji nabavljam. Da je izasla bezicna verzija sa kucistem kao sto ima ovaj g303 iste sekudne bi isao na zamjenu, ali za sad ipak biram oblik ispred wirelessa, stvarno ne znam zasto su izbacili g303 dizajn iz postave. 

 

hanteed Nemas brige za udaljenost od 1m posto je domet HERO senzora 10m, sto se tice ekivivalenta to bi bio Logitecg G Pro koji dode 500kn dok se Logitech G305 vec moze nabaviti za 380kn. Znaci dobijes wireless mis sa jednako dobrim senzorom, ali bez RGB-a za manje novaca.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer
Ja jos malo ulazim u 4 godinu da imam g602 i mogu reci da odlicno radi :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer
hanteed kaže...

Ovaj miš si mislim kupiti, samo koliko je najbolje da bude odmaknut od senzora, meni je komp barem metar od stola na kojem je miš. I koji je miš sa žicom ekvivalent ovom, taman razmisljam kupovinu miša za 500 kuna pa ću izvagat šta je bolje.

 

1 metar - nikakav problem. Osim toga, s mišem dobiješ produžni USB kabel, koji ti omogućava da si prijamnik postaviš gdje god ti paše.

 

Ako mogu sugerirati, odi na bežični model, to je preporod - kad ga počneš koristiti, odjednom ti postane jasno koliko je žica zapravo iritantna i sputavajuća 

Never put Dolby on snake detectors.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer
Davor kaže...
hanteed kaže...

Ovaj miš si mislim kupiti, samo koliko je najbolje da bude odmaknut od senzora, meni je komp barem metar od stola na kojem je miš. I koji je miš sa žicom ekvivalent ovom, taman razmisljam kupovinu miša za 500 kuna pa ću izvagat šta je bolje.

 

1 metar - nikakav problem. Osim toga, s mišem dobiješ produžni USB kabel, koji ti omogućava da si prijamnik postaviš gdje god ti paše.

 

Ako mogu sugerirati, odi na bežični model, to je preporod - kad ga počneš koristiti, odjednom ti postane jasno koliko je žica zapravo iritantna i sputavajuća 

 Već mi je žica iritantna pogotovo što mi je stol širok i imam puno kablova i mrzim kada hoću povući miš prema sebi pa zapne za nešto. Uostalom igram fps naslove i ovaj mi se čini stvoren za tog pa ću vjerojatno uzeti. Prepao sam se bio da neće imati performasne kao žični, npr kašnjenje i to ali ovo su novi senzori nova tehnologija i izvrsno je uradjeno.

Ugl hvala na preporuci.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
16 godina
moderator
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer
hanteed kaže...

 Već mi je žica iritantna pogotovo što mi je stol širok i imam puno kablova i mrzim kada hoću povući miš prema sebi pa zapne za nešto. Uostalom igram fps naslove i ovaj mi se čini stvoren za tog pa ću vjerojatno uzeti. Prepao sam se bio da neće imati performasne kao žični, npr kašnjenje i to ali ovo su novi senzori nova tehnologija i izvrsno je uradjeno.

Ugl hvala na preporuci.

 

Uf, ako igraš FPS-ove i žica te već sad živcira, ovaj miš će ti biti revolucija  Ne moraš uopće gledati dalje, uzimaj i uživaj.

Never put Dolby on snake detectors.
16 godina
odjavljen
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

G700s je bežičnu vezu izjednačio sa žičnom ali kaj ti to vrijedi ako ga svaki dan moraš puniti, preko žice

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Daleko od toga da se G700s izjednacio sa zicom, senzor mu nije ni priblizno dobar kao kod novih Logitech miseva, a isto tako novi misevi sudaleko stedljiviji po pitanju baterije.

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

1ms pri postavci od 1000 polling rate. Koliko je žica brža od toga?

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 10:44 (XXX).
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Nisam gledao specse da budem iskren, krenuo sam od toga da su se bezicni misevi u competitive gamingu izbjegavali prakticki do izlaska novih Logitechovih senzora. Po ovome ispada da je g700s po pitanju brzine jednak kao i novi senzori, al iz nekog razloga njegove wireless performanse nisu hvaljene kao kod ovih novih. Vjerovatno zato sto je senzor jednostavno losiji.

16 godina
odjavljen
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Još kod izlaska tog miša pljuštali su naslovi recenzija kako je izjednačen sa žicom, to je najmanji problem ovog miša.

 

Vrhunska ergonomija, kvaliteta i specifikacije za moj pojam ali jako kratko trajnaje baterije, svakodnevno punjenje. Nikavu razliku ne vidim u odnosu na žicu po pitanju brzine, s time da mi je resiver uključen direkt u matičnu, znači zadnji dio kućišta a komp na podu ispod stola. Uopće ne koristim produžni USB kabel, koji ionako ne preodužuje vijek baterije, berem ne primjetno.

 

Svaka čast kako su uspjeli produžiti bateriju kod ovih novih miševa istih specifikacija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Da to sa baterijom je cudo. Specifikacje su izgleda iste sto se povezivanaj tice (moj bed za post prije), al novi senzori su puno precizniji i bez akceleracije, to je velika razlika koju treba naglasiti.

16 godina
moderator
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Od nove generacije bežičnih miševa dobiva se oko 25 sati baterije (ako je ona punjiva). Iznimnka je G Pro Wireless, kod kojeg baterija traje preko 60 sati, ako se ne koristi RGB osvjetljenje. A ako miš koristi "običnu" AA bateriju, kao ovaj G305, onda na toj bateriji drži dvjestotinjak sati. Ja bih si nabavio jednu do dvije punjive AA baterije i punjač i to je to, miran si sljedećih X godina.

Never put Dolby on snake detectors.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

U svakom slućaju bežični gaming nije od danas i u njemu se može kvalitetno guštati godinama unazad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer
Davor kaže...
hanteed kaže...

 Već mi je žica iritantna pogotovo što mi je stol širok i imam puno kablova i mrzim kada hoću povući miš prema sebi pa zapne za nešto. Uostalom igram fps naslove i ovaj mi se čini stvoren za tog pa ću vjerojatno uzeti. Prepao sam se bio da neće imati performasne kao žični, npr kašnjenje i to ali ovo su novi senzori nova tehnologija i izvrsno je uradjeno.

Ugl hvala na preporuci.

 

Uf, ako igraš FPS-ove i žica te već sad živcira, ovaj miš će ti biti revolucija  Ne moraš uopće gledati dalje, uzimaj i uživaj.

 Ma igram ja gwent i ove indie, avanture itd. ali te igre mogu igrati nogom, ali za pucačine mi treba miš i to konkurentan. Mislim da je najbolje da je miš na aa bateriju ne bi baš volio da se mora puniti dva put tjedno i to, lakše je na bateriju.

CAUSE BABY I COULD BUILD A CASTLE OUT OF ALL THE BRICKS THEY THREW AT ME
14 godina
neaktivan
offline
Logitech G305 - Povoljna bežična zvijer

Ja sam na G402 i žica je debela i iritantna, treba ubost nešto bežićno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice