Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

poruka: 19
|
čitano: 6.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows".
6 godina
protjeran
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Uživo iz Čitateljeve kuće.

frajerica
 
12 1 hvala 2
12 godina
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

A ostaje Viber, još uvijek... Uostalom, korisnici Windouz fona koji imaju i Vocap su upozoreni odavno...

Zaboravih tko je napisao članak ali evo mu Newsflash -> Krajem 2020, tojest sa 1.1.2021. počinje novo desetljeće... Upotrijebi prste pri računanju, nije sramota...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 7:28 (Spiridon).
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Skype, Telegram, Line, WeChat, Viber, sve jos radi. Nema zime

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Pa Vocap sam instalirao tek u ožujku ove godine i koristio ga samo par puta... Više me brine što je zadnjih dana oslabila baterija na mojoj 535 ali 4 godine star uređaj pa je bilo samo pitanje vremena...

Došlo mi da kupim Šaomi Redmi 8 ali mi se ne da hodati po trgovinama jer sam ”Pero pješak"... I psihološki mi je fora da u ovoj godini ne potrošim više ni lipe na tehniku iako koji dan/tjedan tamo - ovamo ne znači ništa...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Kupis bateriju za 30-40kn i miran si. Promjenis u 30s

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Čitatelj kaže...

Kupis bateriju za 30-40kn i miran si. Promjenis u 30s

 A ne znam da mogu za tu siću kupiti novu... Ako imaš link ili info, pliz dodaj.

Nisam ja ništa prčko.
7 godina
protjeran
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

https://www.ebay.at/itm/Original-Microsoft-Akku-Battery-BL-L4A-fur-LUMIA-535-mit-1905mAh/123993185291?hash=item1cde91dc0b:g:2ZAAAOSwUUdXD9t3#shpCntId

 

6.49€, besplatna postarina. Al imas koji salju za 2-3€. Imas i na njuskalu, Amazonu itd itd.

 

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Pa majke mu kad će te naučiti da svako desetljeće, stoljeće i tisućljeće započinju 1.1.xxx1 a završavaju 31.12.xx10 ili 31.12.x100 jer nikad postojala nije 0-a godina

 

I usput zdravi mi i veseli bili svi čitatelji kao i cijelokupni BUG

 
1 1 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
petrovic.gp kaže...

Pa majke mu kad će te naučiti da svako desetljeće, stoljeće i tisućljeće započinju 1.1.xxx1 a završavaju 31.12.xx10 ili 31.12.x100 jer nikad postojala nije 0-a godina

 

I usput zdravi mi i veseli bili svi čitatelji kao i cijelokupni BUG

 Znači čekali smo 2001 za slaviti novi milenij?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Jakovp kaže...
petrovic.gp kaže...

Pa majke mu kad će te naučiti da svako desetljeće, stoljeće i tisućljeće započinju 1.1.xxx1 a završavaju 31.12.xx10 ili 31.12.x100 jer nikad postojala nije 0-a godina

 

I usput zdravi mi i veseli bili svi čitatelji kao i cijelokupni BUG

 Znači čekali smo 2001 za slaviti novi milenij?

 Ne, ali samo zato jer ljudi pojednostavljuju stvari. Ili misliš da je prvo stoljeće trajalo 99 godina?

12 godina
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Newsflash -> 14. siječnja ukidaju Vocap... Nisam siguran jel sa istekom tog dana ili sa početkom... 

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Vi koji mislite da dekade i stoljeca pocinju na nulte godine treba poslat klečati na kuruzi...

Ugl, kaj ce vindvsfonasima whatsapp, tu je sms, nikad nece propast. Wp zivi vjecno
What could possibly go wrong?
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Hornet_93 kaže...
Vi koji mislite da dekade i stoljeca pocinju na nulte godine treba poslat klečati na kuruzi...

Ugl, kaj ce vindvsfonasima whatsapp, tu je sms, nikad nece propast. Wp zivi vjecno

 Cijenim kad Lumia 535, koja je usred 2015-e u vipu koštala 700-800 kuna (valjda ovisilo o zalihama), još uvijek bez većih problema žvače internet, pozivi i sms ne štekaju...

Kako u tom pogledu stoje Android mobiteli iz tog vremena, tog cjenovnog ranga, sa 1 GB RAMa? 

Ok, vjerojatno ću ove godine kupiti Šaomi Redmi 8 ili 9 za oko 1000 kuna, ono, 3/32 GB... Ali 520 i 535 su mi prvi smartfoni, navikao sam na tu jednostavnost...

Btw, sretna vam Nova i nek vam uređaji delaju glatko i duuugo... 😀😀  

Nisam ja ništa prčko.
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Jakovp kaže...
petrovic.gp kaže...

Pa majke mu kad će te naučiti da svako desetljeće, stoljeće i tisućljeće započinju 1.1.xxx1 a završavaju 31.12.xx10 ili 31.12.x100 jer nikad postojala nije 0-a godina

 

I usput zdravi mi i veseli bili svi čitatelji kao i cijelokupni BUG

 Znači čekali smo 2001 za slaviti novi milenij?

 Tako je.

Zapravo, trebali smo, ali skoro nitko nije.

Glavi razlog je što npr. 2020 počinju 20-te, i onda ljudi od te godine i računaju novo desetljeće.

 

Nikome se ne može promijeniti mišljenje, pa sam ja odustao i ne brine me kad netko krive godine slavi novo stoljeće, tisućljeće... :D

 

Svima sve najbolje u novoj godini!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
ma gle, u danasnje vrijeme kad jedan rn 8 kosta manje od 200 dolara, ludost je koristiti nepodrzani i napusteni os.

Ako su pare problem - redmi 7a ili 8a - doslovno bez konkurencije u rangu do 100 eura.



What could possibly go wrong?
13 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win
Hornet_93 kaže...
Vi koji mislite da dekade i stoljeca pocinju na nulte godine treba poslat klečati na kuruzi...

 https://xkcd.com/2249/

9 godina
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Windows phone je jedno od najvecih smeca koje sam imao prilike kratko koristit. Ovo kratko je tu jer da je bilo duze zakuco bi mob od zid ovako sam ga utopio za 200kn samo da ga ne gledam. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Windows

Postoji li mogućnost da se napravi sideload WhatsApp-a? 

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Kraj 2019. je ujedno i kraj za WhatsApp na Win

Sigurno se može, ali ti ništa ne znači kad server bude odbijao starije verzije aplikacije, ionak svakih par mjeseci nabace obavezni update bez kojega aplikacija ne radi.

 

Kruha i igala...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice