Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i sinte

poruka: 10
|
čitano: 1.947
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i sinte".
5 godina
offline
Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i sinte

kaže majmun majmunu,da ne pravi majmuna od sebe

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i sinte

sad kužim zakaj me bivša slušala ali me nije čula: zapelo je u tumačenju primljenih signala. pretpostavljam da me doživljavala kao dijete finca i japanke, odraslo u albaniji, koje govori dijalektom karakterističnim z podnožje olympus monsa na marsu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Ajar kaže...

sad kužim zakaj me bivša slušala ali me nije čula: zapelo je u tumačenju primljenih signala. pretpostavljam da me doživljavala kao dijete finca i japanke, odraslo u albaniji, koje govori dijalektom karakterističnim z podnožje olympus monsa na marsu. 

 Premda, ovo otvara nove mogućnosti za one sretnike koji su oženjeni a gluhi:

"Ukratko, riječ je o jednostavnoj ideji koja je provedena kompliciranim inženjerskim i neurokirurškim zahvatima u suradnji s umjetnom inteligencijom upregnutom u algoritam deep-learning računala."

Jadnik bude sad morao drito slušati kaj ova melje, ali bar ne bude morao koristiti famoznu da, draga svakih par sekundi, zato jer joj bude mogao odgovarati s bilo kojom izjavom, jer bude uvijek imao opravdanje: ups, deep learning algoritam te je krivo shvatio 

Sign me in, idem odmah oglušit :

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.3.2020 13:18 (fer-de-lance).
8 godina
offline
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Ajar kaže...

sad kužim zakaj me bivša slušala ali me nije čula: zapelo je u tumačenju primljenih signala. pretpostavljam da me doživljavala kao dijete finca i japanke, odraslo u albaniji, koje govori dijalektom karakterističnim z podnožje olympus monsa na marsu. 

 

 

Možda je bilo (i) obrnuto?

15 godina
online
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Zechina kaže...

 

 

Možda je bilo (i) obrnuto?

 njet. ja sam se bavio kriptografijom njezinih zvukova (eh, da su švabe nju imali za šifriranje ...) a ona se nije bavila uopće. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
9 godina
offline
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Ajar kaže...
Zechina kaže...

 

 

Možda je bilo (i) obrnuto?

 njet. ja sam se bavio kriptografijom njezinih zvukova (eh, da su švabe nju imali za šifriranje ...) a ona se nije bavila uopće. 

 Zato sam je ja zenio 4 puta dok nisam nasao srecu. 

15 godina
online
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
pravi_covijek kaže...

 Zato sam je ja zenio 4 puta dok nisam nasao srecu. 

 mogao si se odmah oženiti 4. put pa bi izbjegao mnogu nevolju.  mene je i jednom naučilo pameti. tko se na brak opeče, i na hodanje puše. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Ajar kaže...
pravi_covijek kaže...

 Zato sam je ja zenio 4 puta dok nisam nasao srecu. 

 mogao si se odmah oženiti 4. put pa bi izbjegao mnogu nevolju.  mene je i jednom naučilo pameti. tko se na brak opeče, i na hodanje puše. 

 Joj Ajare, pa kak ne kopčaš ? Čovjek je imal peh...

 

Znaš i sam, PRAVOM muškarcu trebaju samo dvije stvari: nešto toplo na tanjuru i nešto toplo u krevetu....

 

Dakle, Fall Ein: loše kuha i loše se ševi...Zwei: loše kuha, dobra u krevetu... Drei: dobro kuha, ali u krevetu nikakva... i Vier - bračna sreća i blaženstvo: dobro kuha a  nezaostaje ni u krevetu...

 

dakle ak do 4. puta ne nađeš, onda ne da imaš peh, neg si bedast... 

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i s
Stric_Jura kaže...

 

Ni to baš tako jednostavno: mnoge žemske vremenom nauče kuvati (pa ti riskiraj!), a ovo drugo zna bit kao u onom vicu:
Fata se rastaje nakon 10 godina, sudac pita za razlog, veli: "sex ne valja, pimpač 12 cm prekratak".

Veli kadija sve 5, ali kak točno 12cm i kak joj je trebalo 10 godina da to zaključi?

"Eto druže sudija, dugo seks bio super, al ja dobila 6 cm trbuha, on isto toliko i - više ne fercera!"

14 godina
offline
Korištenje mozga primata za rekonstrukciju i sinte

gle ako ona veli mašala prvi put, nema se kaj žaliti...

 

(za mlađe, definicija "mašala" - obujmi ga od korijena jednom šakom, pa drugom, a sve što viri iznad je - mašala!!!)

 

uostalom opjevali su TBFovci ćunu "... zub vremena je gricka, kao more stijene...", dakle utjecaj vremena je odavno prepoznat...

 

konačno i mi muški bi mogli  onda potezati pitanje vremena i utjecaj gravitacije  na "cice i guzice"...

 

a sad, kuhanje, vjeruj mi može se priučiti, ali ako žena nema smisla, nema tog vremena, niti kulinarskih tečajeva, niti Ramseyevih emisija koje mogu od nje napraviti makar solidnu kuharicu, a takvih je sve više...

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice