Kanadski dron kamikaza

poruka: 5
|
čitano: 2.357
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kanadski dron kamikaza".
16 godina
offline
Kanadski dron kamikaza

Prvih 56 sekundi videa je mnogo impresivnije od ostatka. Pitam se što kanađani zapravo prodaju... i kome.  

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Kanadski dron kamikaza

jeeez koja glupa igračka  kada se radi o zaštiti civilnih zračnih luka, nije poanta da se dron sruši i razbije u milju komadića, nego da ga se prizemlji u jednom komadu. laserima, mecima ili kamikaza metodom se to ne postiže. za to postoje već dronovi koji ispucavaju mrežicu sa integriranim padobranom. IMO puno efektivnije od ovoga.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Kanadski dron kamikaza

 

Kad sam počeo gledati video, mislio sam da će biti nešto sa TNT, nešto kaj explodira, a ovo ga razbu samo sruši.

Al' ako ne treba biti explozija, onda bolje da je ovako riješen problem dronova uljeza tamo gdje ne trebaju isti bit.

Panzerkampfwagen.d-ZG.Hard work, pays off.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Kanadski dron kamikaza
Nine:
Poanta baš i jest u tome da se smetnja makne iz zraka. Što drugo, pristojna zamolba kretenu koji se igra stotinama života?
Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Kanadski dron kamikaza
Kupiti dionice
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice