Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

poruka: 11
|
čitano: 2.887
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće ".
13 godina
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

Iz tog razloga je moj Note 9 prvi i vjv zafnji samsung flagship na kojeg sam bacio toliko novaca da bi godinu i pol nakon izlaska prestale nadogradnje, znaci mozemo ocekivati jos par sigurnosnih azuriranja i note 9 je bez podrske, bravo samsung

http://www.youtube.com/watch?v=BCeglioeHao&feature=feedu
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak n

Koji god android da kupiš bit će ti isto ili gore. Ako mobitel dobro radi onda se nemaš šta sekirati.

14 godina
neaktivan
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

Svaki Android je nikakav s podrškom tako da ništa se drugo nije niti očekivalo, još Samsung spada pod ekipu s boljom podrškom.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak n
Zeppelin kaže...

Iz tog razloga je moj Note 9 prvi i vjv zafnji samsung flagship na kojeg sam bacio toliko novaca da bi godinu i pol nakon izlaska prestale nadogradnje, znaci mozemo ocekivati jos par sigurnosnih azuriranja i note 9 je bez podrske, bravo samsung

 A jel ti meni mozes objasniti (ili bilo tko drugi) zasto je tebi toliko bitna "sigurnosna" nadogradnja? UI se nesto toliko sitno razlikuje da je zanemarivo, i tako vec godinama prelijevaju iz supljeg u prazno. Imam S9, potpisao bi odmah cim sam ga dobio da me Samsung prestane maltretirat svakih mjesec dana sa obavijestima o azuriranju, svaki put kad dobijem taj pop up, a taman sam usred nekog posla, tlak mi skoci na 300! 

Promijenit ce izgled ikonice od poruka i nadodat jos 5 nebitnih i nepotrebnih funkcija koje ne trebaju 99.999% ljudi. 

Samsungu bi bolje bilo da u te dvije godine izda samo jednu verziju ali da RADI, i to da radi kako se spada, da nema bugova, da nema usporavanja i da je sve na svom mjestu, umjesto sto naprave 5000 nepotrenih azuriranja koja mi samo skakucu po ekranu cijeli dan i piju mi krv na slamku. I hvala dragom Bogu da ne dobiva nadogradnje S9, ali smislit ce Samsung vec kako ga usporit, ne brinem se ja... 

7 godina
protjeran
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

 

Makar vise nemaju podrsku, ali svi, doslovni svi uredjaji su imali podrsku i zadnju verziju do kraja!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak n
Zeppelin kaže...

Iz tog razloga je moj Note 9 prvi i vjv zafnji samsung flagship na kojeg sam bacio toliko novaca da bi godinu i pol nakon izlaska prestale nadogradnje, znaci mozemo ocekivati jos par sigurnosnih azuriranja i note 9 je bez podrske, bravo samsung

 
eh, ja jos 2010 zadnji samsung imao, Galaxy S+ dosao sa 2.3.6 u kutiji i to je to, dobio samo neki polu-update sa nekim fičrima od Ice Cream Sandwicha. Rekao tad nikad samsung vise i eto i dan danas se nije situacija promjenila. Samo sreca pa je XDA Forum tad bio majka. Koliko dobrih custom romova da su bukvalno spasili telefon, inace sa Samsungovim Touchwizom je bio beskoristan + silni bloat na njemu.


I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
8 godina
neaktivan
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

Ja na svojem S10+ sam dobio OneUI 2.1 i super je.

 
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak n
Pa Note9 nije star malo više od dvije godine.....
 
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak n
Nakon nekoliko Samsunga, počeo sam koristiti Xiaomi. Trenutno imam MI 8, koji je isti kao S9+ po specifikacijama, ali je evo već dobio dvije nadogradnje Androida, sa početnog 8 na trenutni 10.
I za koji mjesec će dobiti treću nadogradnju njihovog miui sučelja. I sve to za pola cijene od Samsunga. Definitivno više ne planiram uzeti ni jedan drugi Samsung, a ni ovaj ne planiram još da mijenjam jer imaju super softver.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

miui i super softver. jel to nešto ko grozd na vrbi?

Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Čini se kako Galaxy S9 i Note9 na kraju ipak neće

Ja imam Note 8 i sigurnosna azuriranja dolaze jos uvijek. prije par dana dobio. Ostali updateovi me ne interesuju....

Ionako ne koristim njihov louncher. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice